Blu-ray“ leistuvas

  Blu-ray“ leistuvas

  Aukščiausios kokybės kino vaizdas ir garsas

  Pasinerkite į tikrą garso ir vaizdo pramogą, konkuruojančia su realybe įspūdingame trimačiame formate. Matykite ryškų ir aiškų vaizdą, suderintą su kokybišku garsu šiame elegantiškos išvaizdos nuostabiame „Philips Blu-ray"diskų grotuve. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

9000 series Blu-ray“ leistuvas

„Qdeo“, „TI Burr-Brown DACs“, 3D atkūrimas BDP9600/12 Surasti panašius produktus

Aukščiausios kokybės kino vaizdas ir garsas

 • „Qdeo“ vaizdo apdorojimas tobulos formos filmams

  „Qdeo“ vaizdo apdorojimas tobulos formos filmams

  „Qdeo“ vaizdo apdorojimo technologija sukuria ramius ir natūralius vaizdus. Dauguma video rūšių turi triukšmo ir artefaktų, kurie išties erzina žiūrint aukštos raiškos televiziją. „Qdeo™“ apdorojimas sukuria vaizdą, kuris sumažina triukšmą, paryškina spalvą, padidina kontrastą, detales ir paryškina gilumo jausmą, todėl peržiūra tampa ramia, malonia ir įtraukiančia. Be to, „Qdeo™“ technologija veikia su visomis vaizdo šaltinių rūšimis, įskaitant „Blu-ray“, DVD ir netgi žemos kokybės internetinius vaizdo įrašus.

 • „Blu-ray“ 3D diskų įrašo perklausa „Full HD“ 3D patirčiai namuose

  „Blu-ray“ 3D diskų įrašo perklausa „Full HD“ 3D patirčiai namuose

  „Full HD“ 3D suteikia gylio iliuziją, kad galėtumėte dar labiau mėgautis realistiškesne kino filmo peržiūra savo namuose. Atskiri vaizdai kairei ir dešinei akims įrašyti 1920 x 1080 „Full HD“ kokybe ir pakaitomis rodomi dideliu greičiu ekrane. Žiūrint šiuos vaizdus pro specialius akinius, kurie sinchronizuodami atidaro ir uždaro kairįjį ir dešinįjį lęšius keičiantis vaizdams, sukuriamas „Full HD“ 3D vaizdo pojūtis.

 • „Net TV“ populiarioms interneto paslaugoms, taip pat ir vaizdo įrašų parduotuvėms*

  „Net TV“ populiarioms interneto paslaugoms, taip pat ir vaizdo įrašų parduotuvėms*

  Išbandykite daugelį paslaugų internete, įskaitant ir video pagal pareikalavimą. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete tiesiogiai savo televizoriuje per „Philips Blu-ray“ diskų grotuvą ar namų kino teatro sistemą. Dabar galite naudotis ir pasirinktomis video parduotuvėmis internete* tiesiai savo televizoriuje. Paprasčiausiai pasirinkite pageidaujamą išsinuomoti video ir mėgaukitės juo. Dar niekada nebuvo taip lengva naktinėti žiūrint filmus namuose.* Paslauga galima ne visose šalyse, dėl išsamesnės informacijos prašome apsilankyti www.philips.com/blu-ray.

 • Integruota WiFi-n greitesniam ir platesniam belaidžiam sklidimui

  Integruota WiFi-n greitesniam ir platesniam belaidžiam sklidimui

  WiFi-n (IEEE 802.11n) yra naujas belaidžio tinklo standartas, siūlantis daug naujų parinkčių, pagerinančių belaidės jungties kokybę, taip pat didelį greitį ir platų diapazoną palyginus su ankstesniais WiFi standartais. WiFi-n taip pat turi atgalinį suderinamumą, todėl grotuvas gali transliuoti ir priimti iš maršrutizatorių, kurie veikia pagal senesnius WiFi standartus.

 • DLNA tinklo sąsaja skirta mėgautis kompiuteryje esančia muzika ir vaizdais

  DLNA tinklo sąsaja skirta mėgautis kompiuteryje esančia muzika ir vaizdais

  DLNA tinklo sąsaja – lengva prieiga prie asmeninių nuotraukų, muzikos, vaizdo įrašų ar filmų jūsų kompiuteryje ar namų tinkle. Ji naudojasi eterneto (LAN) jungtimi su DLNA protokolu, užtikrinančiu, kad DLNA sertifikuoti produktai kartu veiktų nepriekaištingai. Prijungę „Blu-ray“ diskų grotuvą prie namų tinklo, galėsite pasiekti informaciją iš DLNA sertifikuotų prietaisų. Galite mėgautis pasaulio pramogomis vienu mygtuko paspaudimu naudodami intuityvią vartotojo sąsają, skirtą naršymui palengvinti.

 • „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD Certified“ – mėgaukitės didelės raiškos „DivX“ atkūrimu

  „DivX Plus HD“, integruota į jūsų „Blu-ray“ grotuvą, ir (arba) DVD leistuvą – tai naujausia „DivX“ technologija, suteikianti galimybę mėgautis HD vaizdo įrašais ir filmais tiesiai iš interneto „Philips“ HDTV televizoriuje ar kompiuteryje. „DivX Plus HD“ palaiko „DivX Plus“ turinio (H.264 HD vaizdo įrašų su aukštos kokybės AAC garsu MKV failo sudėtiniame rodinyje) atkūrimą bei ankstesnes „DivX“ vaizdo įrašų versijas iki 1080p. „DivX Plus HD“ – realūs skaitmeniniai HD vaizdai.

 • „TI Burr-Brown DACs“ itin detalaus garso atkūrimui

  „TI Burr-Brown DACs“ itin detalaus garso atkūrimui

  „TI Burr-Brown“ yra plačiai žinomas prekės ženklas, garsėjantis puikia kokybe, kuris specializuojasi audiofilų kokybės Hi-Fi komponentų, tokių kaip „Digital to Analog Converters“ (DACs), gaminime. „Philips“ pasitiki ir renkasi „TI Burr-Brown DACs“, kuris konvertuoja skaitmeninį garso signalą į analogišką garso signalą, naudojantis 192KHz atrankos diapazonu su 24 bitų skiriamąja geba. Informacija yra sugaunama iš pradinės analogiško garso bangos formos, todėl garsas tampa sodresnis.

 • Atskiro toriodalinio maitinimo tiekimas aiškiam garsui be triukšmo

  Atskiro toriodalinio maitinimo tiekimas aiškiam garsui be triukšmo

  Toriodalinis maitinimo tiekimas yra žiedo formos pagrindinis maitinimo transformatorius. Naudojant atskirus toriodalinio ir linijinio maitinimo tiekimus, užtikrinama, kad bus tiekiamas pastovus ir begarsis maitinimas skirtas analogiškiems garso signalams. Dizaino dėka galima išvengti bet kokio triukšmo, palyginus su įprastiniu dizainu, kuris turi skaitmeninio vaizdo ir analogišką garso signalą, dalinantis tuo pačiu maitinimo tiekimu, todėl gaunamas garsas yra švarus ir su mažu triukšmo kiekiu.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA – HD 7.1 erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD MA – HD 7.1 erdvinis garsas

  „DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ suteikia 7.1 kanalų aukščiausios kokybės garsą iš „Blu-ray“ diskų. Atkuriamo garso beveik neįmanoma atskirti nuo studijose girdimo garso, todėl girdėsite būtent tai, ką girdi kūrėjai. „DTS-HD Master Audio“ ir „Dolby TrueHD“ – visapusiška didelės raiškos pramogų patirtis.

 • Tvirtas 3mm aluminio korpusas užtikrina optimalią kokybę

  Tvirtas 3mm aluminio korpusas užtikrina optimalią kokybę

  Tvirta viršutinė 3 mm aluminio dėžė užtikrina optimalią kokybę. Būdamas daug storesnis nei gamyklinės normos, šis korpusas yra pakankamai tvirtas, kad išvengtų vibravimų ar trikdžių, sklindančių iš kitų elektronių prietaisų, ir suteiktų „Blu-ray“ grotuvui elegantišką išvaizdą ir jausmą.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti