Mini Hi-Fi sistema

  Mini Hi-Fi sistema

  Sužavėti garsų

  Jei norite be perstojo mėgautis muzika, „Philips“ „Hi-Fi“ minisistema jums siūlo 3 CD keitiklį, 30 val. nuolatinės įrašų perklausos ir galimybę nukopijuoti visus muzikos įrašus iš CD, imtuvo ir karaokės tiesiai į USB įrenginį. Be to, „Max Sound“ ir dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcijos garantuos puikų garsą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mini Hi-Fi sistema

600 W, Žemųjų dažnių kolonėlė, 3 diskų keitiklis FWM608/12 Surasti panašius produktus

Sužavėti garsų

 • „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ technologija sukuria momentinį žemų dažnių padidinimą, sustiprindama garsą ir sukurdama įspūdingą klausymosi patirtį - vieno mygtuko paspaudimu. Jos rafinuota elektroninė grandinė kalibruoja esamą garsą ir garsumą, akimirksniu padidindama žemus dažnius ir garsą iki maksimumo be jokių iškraipymų. To pasekoje yra pastebimas spektro ir garso padidėjimas bei stiprus garso augimas, kuris pagerina bet kokią muziką.

 • Dvigubas stiprintuvas užtikrina geresnes garso charakteristikas

  Dvigubas stiprintuvas užtikrina geresnes garso charakteristikas

  Dvigubas stiprintuvas užtikrina geresnes garso charakteristikas dėl mažesnės kryžminės moduliacijos tarp žemųjų ir aukštųjų dažnių garsiakalbių, nes kiekvienas keitiklis veikia nuo savo atskiro stiprintuvo. Taip išgaunamas sodrus ir galingas žemųjų dažnių skambėjimas, paliekantis gilų įspūdį ir nepersidengiantis su aukštesniais dažniais, todėl jis išlieka natūralus ir tikslus. Panaudojus kartu su tikslia, aktyvios sankirtos schema, išgaunamas geresnis fazės valdymas ir platesnis dažnių diapazonas kiekvienam keitikliui, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  Kai naudojate „USB Direct“ režimą, paprasčiausiai prijunkite savo USB įrenginį prie „Philips“ įrenginio USB prievado, ir jūsų skaitmeninė muzika bus atkuriama tiesiogiai iš „Philips“ įrenginio.

 • Karaoke funkcija leis mėgautis nesibaigiančiu dainavimu

  Karaoke funkcija leis mėgautis nesibaigiančiu dainavimu

  Karaoke funkcija jūsų DVD leistuve suteikia nesibaigiančią pramogą ir leidžia maksimaliai mėgautis muzika bei dainavimu. Galite pagerinti savo atlikimą suteikdami aido efektą savo balsui. Tonacijos valdikliai leis pasirinkti optimalią tonaciją savo vokalo diapazonui.

 • 3 diskų keitiklis leidžia patogiai atkurti keletą diskų

  3 diskų keitiklis leidžia patogiai atkurti keletą diskų

  Trijų diskų keitiklis muzikai atkurti leis bet kuriuo metu pasirinkti iš trijų skirtingų įrenginyje esančių CD diskų. Ši patogi funkcija leidžia mėgautis įvairia muzika negaištant brangaus laiko diskams dažnai keitinėti.

 • 600 W RMS bendra išvesties galia

  Ši sistema turi 600 W RMS bendros išvesties galią. RMS („Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • „Rip-plus“ leidžia vienu lietimu įrašyti MP3 iš keleto šaltinių

  Su šia išmania funkcija galite kopijuoti mėgstamą muziką iš CD, kasečių (jei yra) arba bet kurio įrenginio, prijungto prie „Hi-Fi" sistemos linijinės įvesties, į USB įrenginį ir SD kortelę (jei yra) MP3 formatu, nenaudodami kompiuterio.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti