„SoundBar“ garsiakalbis

  „SoundBar“ garsiakalbis

  Neprilygstamo aiškumo garsas iš 3.1 kan.

  Atnaujinkite savo televizorių, kad iš jo sklistų išskirtinio aiškumo ir virtualus erdvinis garsas, užtikrinantis neprilygstamą patirtį žiūrint filmus. Mėgaukitės aukštos kokybės garsu ir kokybiškai atkuriama muzika, naudodami mėgstamiausias muzikos programėles su garsiakalbyje integruota „Google Cast“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„SoundBar“ garsiakalbis

3.1 kan. belaidė žem. dažnių kolonėlė, „Google Cast“ ir „Spotify Connect“, „Bluetooth“ ir NFC, 1 HDMI įvestis ir HDMI išvestis, ARC HTL5160B/12 Surasti panašius produktus

Neprilygstamo aiškumo garsas iš 3.1 kan.

su „Google Cast“ ir „Spotify Connect“

 • Specialus centrinio kanalo garsiakalbis itin aiškiai atkuria balsą

  Specialus centrinio kanalo garsiakalbis itin aiškiai atkuria balsą

  Centrinio kanalo garsiakalbis specialiai pritaikytas balso dažniams ir nukreipia balsus į ekrano centrą. Dėl taip užtikrinamo balso nukreipimo ir aiškumo filmai tampa dar tikroviškesni.

 • „Dolby Digital“ ir „Pro Logic II“ erdvinis garsas

  „Dolby Digital“ ir „Pro Logic II“ erdvinis garsas

  Integruotas „Dolby Digital“ dekoderis panaikina išorinio dekoderio poreikį, apdorodamas visus šešis garso informacijos kanalus ir suteikdamas erdvinio garso ir natūralios aplinkos potyrį bei dinaminę realybę. „Dolby Pro Logic II“ siūlo penkių kanalų aplinkos apdorojimo bet kokiais stereo šaltiniais kanalus.

 • Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus „Philips“ erdvinis garsas sukuria sodrų ir įtraukiantį garsą mažiau nei penkiose garsiakalbių sistemose. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. Bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Lengvai susiekite „Bluetooth®“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio – angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija „SoundStage“ NFC srityje, kad įjungtumėte „SoundStage“, paleistumėte „Bluetooth®“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  „Touch panel“ intuityviai perklausai ir garsumo reguliavimui

  Intuityvus „Touch panel“ reguliavimas leidžia reguliuoti garsą ir kitas perklausos parinktis, paprasčiausiai paspaudžiant jutiklinius mygtukus priekinėje panelėje.

 • 2 krypčių garsiakalbis didžiausiam aiškumui ir dinamiškumui užtikrinti

  2 krypčių garsiakalbis didžiausiam aiškumui ir dinamiškumui užtikrinti

  2 krypčių garsiakalbis didžiausiam aiškumui ir iškirtiniam dinamiškumui

 • Su „Google Cast“ lengvai transliuokite telefone esančią muziką per garsiakalbį

  Su „Google Cast“ lengvai transliuokite telefone esančią muziką per garsiakalbį

  Mėgaukitės kokybiška atkuriama muzika naudodami mėgstamas muzikos programas. Šiame „SoundBar“ garsiakalbyje integruota „Google Cast“, todėl mėgstamas įrenginio muzikos programas galite lengvai perkelti į garsiakalbį. Transliuokite iš „iPhone®“, „iPad®“, „Android“ telefono arba planšetinio kompiuterio, „Mac®“ ar „Windows®“ nešiojamojo kompiuterio arba „Chromebook“.

 • Tinklo nustatymą palengvinanti su „Philips“ pateikiama programa

  Tinklo nustatymą palengvinanti su „Philips“ pateikiama programa

  Naudodamiesi „Philips HCWeSet“ valdymo programa nustatykite ir prijunkite naujuosius garsiakalbius prie belaidžio namų tinklo ir mėgaukitės mėgstamų programų sklandžiai atkuriamu kokybišku garsu*. *Būtina įdiegti programą, kad galėtumėte nustatyti tinklą, sutikti su paslaugomis ir privatumo nuostatomis, ir tik tada galėsite transliuoti muzikos programų turinį be laidų. *Jei norite transliuoti muziką iš „Spotify“, kad galėtumėte naudoti „Connect“, jums reikės „Spotify Premium“

 • „Spotify Connect“ – naudokitės programa lengvai

  „Spotify Connect“ – naudokitės programa lengvai

  Su „Spotify Connect“ galite lengvai naršyti, ieškoti ir leisti muziką bet kuriame kambaryje, naudodami išmanųjį įrenginį kaip nuotolinio valdymo pultą. Naudodami tiesioginį „Spotify“ ryšį galite leisti muziką tiesiai iš debesies, kad savo išmaniuoju įrenginiu galėtumėte skambinti, peržiūrėti vaizdo įrašus ar net išnešti jį už veikimo diapazono ribų, nenutraukiant muzikos atkūrimo. Taip tausojama baterija, nes muzikai eikvojama mažiau energijos. Mėgaukitės puikiomis „Spotify“ funkcijomis, pradedant paruoštais grojaraščiais ir baigiant dideliu pavyzdžių ėmimo dažniu. Čia yra viskas, kad atrastumėte muziką iš naujo ir galėtumėte ja mėgautis kokybiškai.

 • Žemas profilis, kad puikiai tiktų pastačius prieš televizorių

  Žemas profilis, kad puikiai tiktų pastačius prieš televizorių
 • Prisijunkite prie vienos HDMI jungties, užtikrinančios puikią vaizdo ir garso kokybę

  Mėgaukitės įspūdingesniais 3D vaizdais ir itin aiškiu 5.1 ar 7.1 kanalų garsu tiesiog prijungę mūsų leistuvo garso HDMI išvestį prie jungties savo ne 3D AV imtuve.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Muzikos paslaugos priklauso nuo šalies. Daugiau informacijos pateikiama atitinkamose muzikos paslaugų svetainėse.
 • Šiam garsiakalbiui būtina „Spotify Premium“ paskyra.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti