Fidelio

Philips Fidelio SoundHub

2,1 namų kinas

  Philips Fidelio SoundHub

  2,1 namų kinas

  Stulbinanti garso raiška

  Susipažinkite su naujos „SoundHub“ namų kino sistemos HTS9221 itin aiškų garsą garantuojančia technologija „Crystal Clear Sound“. Titaniniai aukštųjų dažnių garsiakalbiai neįtikėtinai raiškiai atkuria kiekvieną garso detalę. Mėgaukitės tokiu mėgstamų filmų ir muzikų garsu, koks ir turėtų būti. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio SoundHub 2,1 namų kinas

3D „Blu-ray“, Titaniniai aukštų dažnių garsiakalbiai HTS9221/12 Surasti panašius produktus

Stulbinanti garso raiška

Sužavėti garsų

 • Titaniniai aukštų dažnių garsiakalbiai aukštos kokybės neiškraipytam garsui

  Titaniniai aukštų dažnių garsiakalbiai aukštos kokybės neiškraipytam garsui

  Aukštų dažnių garsiakalbiai iš titano yra ypač tvirti ir lengvi, todėl skleidžia neiškraipytą garsą. Jų neįtikėtinas atsparumas iškraipymui ir rezonansui visame garso dažnio diapazone užtikrina puikią garso kokybę.

 • Aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvas išsaugo kiekvieną garso detalę

  Aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvas išsaugo kiekvieną garso detalę

  Patentuoti „Philips“ aukščiausios kokybės D klasės stiprintuvai yra skirti išsaugoti pradinį garso šaltinį didesniam garso signalo tikslumui išgauti. Jie padeda akustinėms muzikos ir filmų detalėms sklisti taip, kaip atlikėjas ar režisierius sugalvojo.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Prijungimo stotelė skirta patogiai jūsų „iPod/iPhone“ turinio perklausai

  Prijungimo stotelė, skirta „iPod“ / „iPhone“, – galite žiūrėti filmus ir nuotraukas bei klausytis muzikos „iPod“ / „iPhone“. Be to, galite įkrauti ir valdyti savo „iPod“ / „iPhone“ bei naršyti po turinį televizoriaus ekrane – visa tai galite padaryti naudodamiesi namų kino sistemos nuotolinio valdymo pultu. Naudodamiesi integruota prijungimo stotele be gremėzdiškų laidų ir jungčių galite mėgautis mobiliosiomis pramogomis savo namuose – visiškai paprastai.

 • Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių

  Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių

  „Philips“ namų kino sistemos su „Smart TV“ suteikia daugybę puikių galimybių, įskaitant „Net TV“, „DLNA“ ir „MyRemote“. „Net TV“ pateikia daug interneto informacijos ir pramogų į jūsų televizorių. Paprasčiausiai pasirinkite „Net TV“ iš pagrindinio meniu ir pradėkite naršyti ieškodami paslaugų, pvz., vaizdo įrašų parduotuvės* su naujausiais filmais HD formatu ir „Catch-up TV“. „DLNA“ leis pasiekti nuotraukas, muziką ir filmus, įrašytus kompiuteryje, patogiai sėdint ant savo sofos. Negalite rasti nuotolinio valdymo pulto? Paprasčiausiai valdykite namų kino sistemą savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, naudodami „Philips MyRemote“ programą.

 • Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus „Philips“ erdvinis garsas sukuria sodrų ir įtraukiantį garsą mažiau nei penkiose garsiakalbių sistemose. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. Bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • Unikalios kolonėlės su matomu aukštųjų dažnių garsiakalbiu nepertraukiamam garsui

  Unikalios kolonėlės su matomu aukštųjų dažnių garsiakalbiu nepertraukiamam garsui

  Unikalūs garsiakalbiai su matomu aukštų dažnių siųstuvu suteikia didžiausią garso dispersiją ir atskleidžia jį.

 • Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotos „WiFi“ dėka, paprasčiausiai prijungdami namų kino teatro sistemą tiesiogiai prie namų tinklo, galite išbandyti didžiulį populiarių internetinių paslaugų pasirinkimą. Taip pat galite mėgautis ir vienomis geriausių svetainių, siūlančių filmus, vaizdus, informacinį-pramoginį ir kitą turinį internete, kuris yra puikiai rodomas jūsų televizoriaus ekrane.

 • „Crystal Clear Sound“ technologija ypatingai aiškiam ir sodriam garsui

  „Crystal Clear Sound“ technologija ypatingai aiškiam ir sodriam garsui

  Dabar, naudodamiesi „Crystal Clear Sound“ technologija, galėsite išskirti ir įvertinti kiekvieną garso detalę tokią, kokia ji buvo sukurta atlikėjo ar režisieriaus! „Crystal Clear Sound“ atkuria garso šaltinį – nesvarbu, ar tai būtų veiksmo filmas, ar miuziklas, ar gyvas spektaklis – viskas tiksliai ir be jokių iškraipymų. „Philips“ namų kino sistemos su „Crystal Clear Sound“ technologija iki minimumo apdoroja garsą ir išsaugo pradinio garso skaidrumą. Dėl to perteikiamas garsas yra tikslesnis.

 • Kasdienybei pritaikytas dizainas su aukštos kokybės šlifuotu aliuminiu ir stiklu

  Kasdienybei pritaikytas dizainas su aukštos kokybės šlifuotu aliuminiu ir stiklu
Žiūrėti visas specifikacijas
 • Namų kinas gali būti suderinamas ir su visais kitais „Philips“ televizoriais.
 • Norėdami įsitikinti, kad Video pagal pareikalavimą parduotuvė yra jūsų šalyje, prašome apsilankyti www.philips.com/blu-ray.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti