Nešiojamasis DVD grotuvas

  DVD playback

  Nešiojamasis DVD grotuvas

  Nešiojamasis DVD grotuvas visiems

  Atsisėskite, atsipalaiduokite ir žiūrėkite filmus naudodami „Philips“ PET100. Mėgaukitės mėgstamais DVD filmais, MP3-CD ir CD muzikos įrašais arba su malonumu peržiūrėkite JPEG nuotraukas.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nešiojamasis DVD grotuvas visiems

 • Leiskite DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW ir (S)VCD

  Leiskite DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW ir (S)VCD

  „Philips“ leistuvas yra suderinamas su dauguma rinkoje esamų DVD diskų. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW ir (S)VCD diskai – visus galima leisti šiame leistuve. DVD+/-R yra DVD diskų įrenginio, kuriuo galima naudoti abu įprastinius įrašomuosius DVD formatus, trumpinys. Taip pat DVD+/-RW priima abu įprastinius perrašomųjų diskų tipus. SVCD („Super VideoCD“) kokybė yra daug geresnė nei VCD ir dėl aukštesnės skiriamosios gebos perteikia ryškesnius vaizdus nei VCD.

 • Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Galimybė rodyti daugelį formatų leidžia peržiūrėti vaizdus kelyje ir leisti daugumą diskų formatų – tad tiks beveik visi diskai ir bus garantuotas žiūrėjimo malonumas.

 • Nedaug mygtukų, kad būtų paprasta ir lengva valdyti

  Šis lengvai naudojamas nešiojamasis grotuvas yra sukurtas taip, kad juo būtų lengva naudotis keliaujant. Tiesiog įdėkite diską į grotuvą ir mėgaukitės mėgstamais DVD. Keliais vieno spustelėjimo mygtukais galite lengvai valdyti su visais populiariausiais DVD/VCD/CD diskais suderinamą grotuvą – keliaudami tikrai mėgausitės nepakartojamomis pramogomis.

 • Leidžia MP3-CD, CD ir CD-RW muziką

  MP3 – revoliucinė glaudinimo technologija, kurią naudojant dideli skaitmeniniai muzikos failai gali būti sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. Viename CD diske telpa iki 10 valandų muzikos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti