„Philips" pagalba

Negaliu įdėti virimo elemento į savo „Saeco“ espreso aparatą

Paskelbta 2021-10-04
Jei neišeina į „Saeco“ espreso aparatą įdėti virimo elemento, nustatykite virimo elementą į neutralią padėtį ir bandykite jį įdėti. Skaitykite toliau, jei norite sužinoti daugiau.
Play Pause
Prieš tai, kai bandysite įdėti virimo elementą, įsitikinkite, kad jis nustatytas į neutralią padėtį. 

Virimo elementas yra neutralioje padėtyje, kai virimo elemento šone esančio geltono ratuko rodyklė yra sulygiuota su juoda rodykle ir „N.“ raide. O šone esantis geltonas kabliukas turi būti stačioje padėtyje (žr. paveikslėlį). 

Norėdami nustatyti virimo elementą į neutralią padėtį ir įdėti atgal į aparatą, atlikite šiuos veiksmus: 

1. Palikite virimo elementą išimtą ir uždarykite techninės priežiūros dureles. Visas kitas dalis sudėkite atgal į aparatą (lašų surinkimo padėklą, kavos tirščių talpą, vandens bakelį). 
2. Paspauskite mygtuką ON / OFF, kad IŠJUNGTUMĖTE aparatą. Palaukite, kol aparatas nebeskleis jokių garsų (tai gali užtrukti iki 15–20 sek.). 
3. Paspauskite mygtuką ON / OFF, kad ĮJUNGTUMĖTE aparatą. Kol aparatas nebus paruoštas naudoti, neatlikite tokių veiksmų kaip, pvz., techninei priežiūrai skirtų durelių atidarymas / lašų surinkimo padėklo ar vandens bakelio išėmimas. 
4. Prieš įdėdami virimo elementą, nustatykite jį į neutralią padėtį. Norėdami nustatyti virimo elementą į neutralią padėtį, pirmiausia paspauskite svirtį žemyn, kol ji susilies su virimo elemento pagrindu (žr. 1 paveikslą). Tada patikrinkite, ar geltonas kabliukas yra statmenoje padėtyje ir jei nėra, nestumkite jo aukštyn (žr. 2 pav.)
5. Atidarykite techninės priežiūros dureles ir pagal kreipiamuosius bėgelius stumkite virimo elementą į aparatą, kol jis užsifiksuos savo vietoje; 
6. Uždarykite techninės priežiūros dureles ir IŠJUNKITE aparatą, tuomet vėl ĮJUNKITE. 
Atkreipkite dėmesį: Priklausomai nuo konkretaus espreso aparato modelio, instrukcijos gali skirtis. Norėdami sužinoti tikslesnes išsamias instrukcijas, žr. naudotojo vadovą.
Paveikslėlyje paaiškinama, kaip nustatyti virimo elementą į neutralią padėtį
Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.