1
Viešbučio TV

Profesionalus LED televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/32hfl2819d_12/32hfl2819d_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Profesionalus LED televizorius

  Puiki kokybė ir modernus dizainas

  Įsigiję šį energiją taupantį „Hospitality“ LED televizorių, galėsite efektyviai diegti kopijuodami per USB ir naudoti tokias pritaikytas funkcijas, kaip meniu ir valdiklių užrakinimas. Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Profesionalus LED televizorius

32" „Studio“, LED, DVB-T/C MPEG 2/4 32HFL2819D/12 Surasti panašius produktus

Puiki kokybė ir modernus dizainas

energiją taupanti LED technologija

 • Greitas įdiegimas naudojant visų nustatymų kopijavimą per USB

  Greitas įdiegimas naudojant visų nustatymų kopijavimą per USB

  Jums suteikiama galimybė lengvai nukopijuoti visus programavimo ir kanalų programavimo nustatymus iš vieno televizoriaus į kitą nesugaištant nė minutės. Šia funkcija galima naudotis, nes televizoriai yra vienodi, todėl labai sutrumpėja diegimo laikas ir sumažėja išlaidos.

 • Nuostabūs LED vaizdai ir nedidelės energijos sąnaudos

  Nuostabūs LED vaizdai ir nedidelės energijos sąnaudos

  Pati pažangiausia LED apšvietimo technologija šiame „Full HD“ LED televizoriuje apjungia patrauklų minimalistinį dizainą, neįtikėtiną vaizdo kokybę ir nedideles energijos sąnaudos (palyginti su kitais šios kategorijos televizoriais). Be to, LED apšvietimo technologijoje nėra naudojamos pavojingos medžiagos. Todėl su LED fono apšvietimu galite mėgautis mažesnėmis energijos sąnaudomis, didesniu ryškumu, neįtikėtinu kontrastu, aiškumu ir gyvomis spalvomis.

 • USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  Prijunkite USB atmintinę, skaitmeninį fotoaparatą, MP3 grotuvą arba kitą multimedijos įrenginį prie USB prievado televizoriaus šone ir mėgaukitės nuotraukomis, vaizdo įrašais ir muzika, naudodamiesi patogia ekrano turinio naršykle.

 • Pradžios puslapio rodymas ekrane

  Pradžios puslapio rodymas ekrane

  Pasveikinimo pranešimas rodomas kiekviena kartą, kai įjungiamas televizorius.

 • Garsumo ribojimas

  Ši funkcija iš anksto nustato šiam televizoriui taikomą garsumo diapazoną, todėl garsas negalės būti labai padidintas ir nebus trukdoma už sienos apsistojusiems svečiams.

 • Diegimo meniu užrakinimas

  Apsaugo nuo neįgaliotos prieigos prie diegimo ir konfigūracijos nustatymų, kad būtų visiškai patogu svečiams ir išvengta nereikalingų perprogramavimo išlaidų.

 • Nedidelės energijos sąnaudos

  „Philips“ televizoriai pasižymi mažomis energijos sąnaudomis. Tai sumažina ne tik poveikį aplinkai, bet ir eksploatavimo išlaidas.

 • Integruota jungiamumo plokštė

  Panaudojus integruotą jungiamumo plokštę, svečiai gali lengvai prijungti savo įrenginius prie televizoriaus be jokių išorinių jungiamumo plokščių.

 • Šoninių valdiklių užrakinimas

  Sąrankos meniu pasirinkus užrakinti arba atrakinti prieigą prie šoninių televizoriaus valdiklių, neįgaliota televizoriaus meniu prieiga nebegalima naudotis, todėl viešbučio darbuotojams nereikia atlikti diegimo procedūrų iš naujo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti