Profesionalūs ekranai

Profesionalus LED televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/32hfl3010w_12/32hfl3010w_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Profesionalus LED televizorius

  Neįtikėtinas, pacientams pritaikytas, funkcionalumas

  Įsigiję šį energiją taupantį LED televizorių, galėsite išnaudoti visus specialaus „Healthcare TV“ privalumus. Jūsų pacientai galės įsigyti kokybiško turinio, jūs galėsite juos informuoti per sveikatos priežiūros informacinius puslapius ir naudoti pažangiausias nuotolines technologijas, kad diegimas ir valdymas nereikalautų pastangų Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Profesionalus LED televizorius

32" „HeartLine“, LED, DVB-T2/T/C 32HFL3010W/12 Surasti panašius produktus

Neįtikėtinas, pacientams pritaikytas, funkcionalumas

ir išmanūs informaciniai puslapiai

 • LED TV – neįtikėtino kontrasto vaizdai

  LED TV – neįtikėtino kontrasto vaizdai

  Naudodami LED foninio apšvietimo funkciją suvartosite nedaug energijos ir mėgausitės gražiomis linijomis, dideliu ryškumu, neįtikėtinu kontrastu ir sodriomis spalvomis.

 • Suderinamumas su „MyChoice“ – nuolatinės pajamos

  Suderinamumas su „MyChoice“ – nuolatinės pajamos

  „MyChoice“ – paprastas ir pigus būdas pasiūlyti svečiams kokybiškų televizijos kanalų. Kartu gausite papildomų pajamų, kurios padės susigrąžinti pradines investicijas į televizorių.

 • „SmartInstall“ – lengvas nuotolinis diegimas ir priežiūra

  „SmartInstall“ – lengvas nuotolinis diegimas ir priežiūra

  Naudojant „SmartInstall“ diegimas ir televizorių priežiūra nereikalaus jokių pastangų. Paprastu naudoti žiniatinklio įrankiu galėsite nuotoliniu būdu konfigūruoti ir diegti televizorių programas nevaikščiodami po kambarius! Taip sutaupysite laiko ir netrukdysite savo svečiams. Ar naujintumėte viešbučio informacijos puslapius, ar diegtumėte naujus kanalus, „SmartInstall“ gali viską.

 • „SmartInfo“ – interaktyvūs sveikatos priežiūros informacijos puslapiai su prekės ženklu

  „SmartInfo“ – interaktyvūs sveikatos priežiūros informacijos puslapiai su prekės ženklu

  Naudodami „SmartInfo“ lengvai pateiksite ligoninės arba sveikatos priežiūros informaciją savo pacientams. Pacientai prieigą prie šio interaktyvaus ligoninės tinklalapio turės net ir tuo atveju, jei televizorius neprijungtas prie intraneto arba interneto. Galite reguliariai keisti informaciją ir lengvai pranešti naujausią informaciją pacientams.

 • „Serial Xpress Protocol Easy“ interaktyvioms sistemoms

  „Serial Xpress Protocol Easy“ interaktyvioms sistemoms

  Su „Serial Xpress Protocol Easy“ televizorius gali būti jungiamas prie visų pagrindinių interaktyvių sistemų tiekėjų išorinių dekoderių ir priedėlių.

 • Įskaitant baltą nuotolinio valdymo pultą, sukurtą sveikatos priežiūros įstaigoms

  Šis televizorius pateikiamas su stilingu baltu nuotolinio valdymo pultu, sukurtu specialiai sveikatos priežiūros įstaigoms. Tvirtą nuotolinio valdymo pulto paviršių ir lygią nugarėlę lengva valyti ir dezinfekuoti. Senkančios baterijos ir apsaugos nuo vagystės funkcijos užtikrina efektyvų naudojimą gydymo įstaigose.

 • Išsamūs viešbučio, ligoninės, kalėjimo režimai

  Profesionaliam naudojimui aplinkoje, kurioje taikomi aukštesni reikalavimai, nei svetainėje. Pradedant garso ir meniu užrakinimu ir baigiant kruopštesniais medžiagų bandymais, energijos taupymu, nuo vagystės apsaugotais nuotolinio valdymo pultais ir specialiomis sveikatos priežiūrai ir kalėjimams skirtomis funkcijomis, pritaikytomis tam tikram rinkos segmentui.

 • Universalus nuotolinis valdymas padeda išvengti trikdžių kituose televizoriuose

  Universalaus nuotolinio valdymo funkcija užtikrina, kad vienu pulteliu būtų valdomas tik vienas televizorius. Patalpoje gali būti iki 14 skirtingų televizorių, bet nuotolinio valdymo pulteliai netrukdys vieni kitiems.

 • Suderinamumas su seselės iškvietimo funkcija pritaikytas sveikatos priežiūros sektoriui

  Panaudojus seselės iškvietimo sistemos suderinamumą, „Philips“ sveikatos priežiūrai pritaikyti televizoriai tampa integruotu įrankiu, kuriame naudotojai / pacientai gali rinktis ne tik pramogas, bet ir patogiai kreiptis dėl medicininės pagalbos.

 • Papildoma ausinių jungtis asmeniniam klausymui

  Ši garsiakalbių sistema turi papildomą ausinių jungtį. Prijunkite savo ausines, kad bet kada galėtumėte klausytis netrukdydami kitiems.

 • Užrakinkite valdiklio kontrolę ir apsisaugokite nuo neleistino naudojimo

  Įjungdamas arba išjungdamas valdiklio kontrolės užrakinimą administratorius gali apsaugoti televizorių nuo neteisėtos eksploatacijos pasinaudojant valdikliu.

 • Draugiška aplinkai konstrukcija ir nedegus korpusas

  Ekologinė pusiausvyra yra sudėtinė „Philips“ verslo dalis. „Philips“ televizoriai yra sukonstruoti ir pagaminti pagal mūsų „EcoDesign“ principus, skirtus minimizuoti bendrą poveikį aplinkai, mažinant energijos sąnaudas, atsisakant kenksmingų medžiagų, mažinant svorį, parenkant efektyvesnę pakuotę ir gerinant antrinį perdirbimą. Be to, „Philips“ televizoriai turi specialų korpusą iš nedegios medžiagos. Nepriklausomi priešgaisrinių tarnybų atlikti bandymai parodė, kad kai kurie televizoriai kartais gali sustiprinti išorinio šaltinio sukeltą liepsną, tuo tarpu „Philips“ televizoriai nepalaiko degimo.

 • Nedidelės energijos sąnaudos

  „Philips“ televizoriai pasižymi mažomis energijos sąnaudomis. Tai sumažina ne tik poveikį aplinkai, bet ir eksploatavimo išlaidas.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Funkcijų prieinamumas priklauso nuo pasirinktos integravimo priemonės diegimo.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti