Profesionalūs ekranai

„Hospitality TV“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/32hfl3011t_12/32hfl3011t_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  „Hospitality TV“

  Nustebinkite savo svečius

  Nustebinkite svečius nepakartojama vaizdo kokybe ir pateikite interaktyvius viešbučio puslapius su prekių ženklu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Hospitality TV“

32 in „EasySuite“, DVB-T2/T/C HEVC 32HFL3011T/12 Surasti panašius produktus

Nustebinkite savo svečius

pasiūlydami dar išmanesnę „Hospitality TV“

 • CMND ir valdymas: lengva televizorių priežiūra

  CMND ir valdymas: lengva televizorių priežiūra

  Naudojant CMND ir valdymą, televizorių konfigūravimą ir instaliavimą galima atlikti nuotoliniu būdu, nevaikštant po kambarius. Lengvai atnaujinkite ir valdykite visus ekranus netrukdydami savo svečiams.

 • CMND ir kūrimas: rodykite norimą informaciją tada, kada norite

  CMND ir kūrimas: rodykite norimą informaciją tada, kada norite

  Naudojant CMND ir kūrimą, norimą informaciją galima pateikti norimu metu. CMND turinio valdymo modulis leidžia lengvai kurti ir platinti interaktyvius viešbučio prekių ženklo puslapius. Paruoškite televizorius pateikti svečiams naujausią informaciją apie tai, kas šiuo metu vyksta viešbutyje.

 • Suderinamumas su „MyChoice“ – nuolatinės pajamos

  Suderinamumas su „MyChoice“ – nuolatinės pajamos

  „MyChoice“ – paprastas ir pigus būdas pasiūlyti svečiams kokybiškų televizijos kanalų. Kartu gausite papildomų pajamų, kurios padės susigrąžinti pradines investicijas į televizorių.

 • Pasveikinkite svečius tinkintu pradžios puslapiu

  Pasveikinkite svečius tinkintu pradžios puslapiu

  Pradžios puslapis rodomas kiekvieną kartą, kai tik įjungiamas televizorius. Diegimo metu pradžios puslapyje galite pridėti prekės ženklą ir jį tinkinti naudodami paprastą .png formato pradžios puslapio vaizdą.

 • Išsamūs viešbučio, ligoninės, kalėjimo režimai

  Profesionaliam naudojimui aplinkoje, kurioje taikomi aukštesni reikalavimai, nei svetainėje. Pradedant garso ir meniu užrakinimu ir baigiant kruopštesniais medžiagų bandymais, energijos taupymu, nuo vagystės apsaugotais nuotolinio valdymo pultais ir specialiomis sveikatos priežiūrai ir kalėjimams skirtomis funkcijomis, pritaikytomis tam tikram rinkos segmentui.

 • Suderinamumas su seselės iškvietimo funkcija pritaikytas sveikatos priežiūros sektoriui

  Panaudojus seselės iškvietimo sistemos suderinamumą, „Philips“ sveikatos priežiūrai pritaikyti televizoriai tampa integruotu įrankiu, kuriame naudotojai / pacientai gali rinktis ne tik pramogas, bet ir patogiai kreiptis dėl medicininės pagalbos.

 • Svečių patogumui laikrodžio rodymas ekrane

  Įdiegus naująją laikrodžio rodymo ekrane funkciją, svečiai gali patogiai sužinoti laiką. Paspaudus mygtuką, televizoriaus ekrane rodomas laikrodis – geresnis matomumas ir mažesnės energijos sąnaudos.

 • Suplanuokite, ką ir kada norite daryti

  Naudodami integruotą planuoklę rodykite, ką norite ir kada norite. Užprogramuokite iki 7 skirtingų tvarkaraščių, kurie rodytų jūsų pageidaujamą turinį. Kartokite kiekvieną dieną, arba pasirinkite tam tikras dienas, pavyzdžiui, savaitgalį.

 • „SmartInfo“ – interaktyvūs viešbučių informacijos puslapiai su prekės ženklu

  Naudodami „SmartInfo“ galite svečiams pateikti viešbučio arba miesto informaciją per „SmartUI“. Svečiai prieigą prie šio interaktyvaus viešbučio puslapio turės net ir tuo atveju, jei televizorius neprijungtas prie intraneto arba interneto. Lengvai reguliariai pakeiskite informaciją, kad svečiams būtų pateiktos naujausios viešbučio žinios.

 • „Serial Xpress Protocol“ interaktyvioms sistemoms

  Naudojant „Serial Xpress Protocol“ protokolą televizorius gali būti jungiamas prie visų pagrindinių interaktyvių sistemų tiekėjų išorinių dekoderių ir priedėlių.

 • Diegimo meniu užrakinimas

  Apsaugo nuo neįgaliotos prieigos prie diegimo ir konfigūracijos nustatymų, kad svečiai galėtų mėgautis patogiu naudojimu, o jūsų išvengtumėte diegimo iš naujo išlaidų.

 • Papildoma ausinių jungtis asmeniniam klausymui

  Ši garsiakalbių sistema turi papildomą ausinių jungtį. Prijunkite savo ausines, kad bet kada galėtumėte klausytis netrukdydami kitiems.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Funkcijų prieinamumas priklauso nuo pasirinktos integravimo priemonės diegimo.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti