1
Viešbučio TV

Profesionalus LED televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/32hfl5010t_12/32hfl5010t_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Profesionalus LED televizorius

  Prijunkite ir valdykite

  Naudodamiesi šiuo energiją taupančiu „Hospitality TV“ galėsite mėgautis pažangiais prijungimo ir interaktyvių viešbučio informacijos puslapių privalumais, o nuotolinis diegimas ir valdymas padės užtikrinti mažiausias išlaikymo išlaidas Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Profesionalus LED televizorius

32" „MediaSuite“, LED, DVB-T2/T/C ir IPTV 32HFL5010T/12 Surasti panašius produktus

Prijunkite ir valdykite

svečiams skirtos pažangios technologijos

 • „SmartInstall“ – lengvas nuotolinis diegimas ir priežiūra

  „SmartInstall“ – lengvas nuotolinis diegimas ir priežiūra

  Naudojant „SmartInstall“ diegimas ir televizorių priežiūra nereikalaus jokių pastangų. Paprastu naudoti žiniatinklio įrankiu galėsite nuotoliniu būdu konfigūruoti ir diegti televizorių programas nevaikščiodami po kambarius! Taip sutaupysite laiko ir netrukdysite savo svečiams. Ar naujintumėte viešbučio informacijos puslapius, ar diegtumėte naujus kanalus, „SmartInstall“ gali viską.

 • „SmartInfo“ – interaktyvūs viešbučių informacijos puslapiai su prekės ženklu

  „SmartInfo“ – interaktyvūs viešbučių informacijos puslapiai su prekės ženklu

  Naudodami „SmartInfo“ galite svečiams pateikti viešbučio arba miesto informaciją. Svečiai prieigą prie šio interaktyvaus viešbučio puslapio turės net ir tuo atveju, jei televizorius neprijungtas prie intraneto arba interneto. Lengvai reguliariai pakeiskite informaciją, kad svečiams būtų pateiktos naujausios viešbučio žinios.

 • „Miracast“ ir „DirectShare“ – bendrinkite filmus ir muziką televizoriaus ekrane

  „Miracast“ ir „DirectShare“ – bendrinkite filmus ir muziką televizoriaus ekrane

  Naudodamiesi mūsų televizoriais svečiai gali lengvai mėgautis savo turiniu dideliame televizoriaus ekrane be jokių laidų. Pritaikius atviros sistemos metodą aptarnaujame „iOS“ ir „Android“ naudotojus, bei nuolat didiname suderinamumą. Saugus bendrinimas apsaugo svečių turinį. Naudojant „Miracast“ ir „DirectShare“ televizoriaus ekrane galima lengvai bendrinti nuotraukas, filmus ir muziką!

 • Suderinamumas su „MyChoice“ – nuolatinės pajamos

  Suderinamumas su „MyChoice“ – nuolatinės pajamos

  „MyChoice“ – paprastas ir pigus būdas pasiūlyti svečiams kokybiškų televizijos kanalų. Kartu gausite papildomų pajamų, kurios padės susigrąžinti pradines investicijas į televizorių.

 • „Full HD“ LED televizorius – puikus LED vaizdas su neįtikėtinu kontrastiškumu

  Vaizdo kokybė – svarbus faktorius. Įprastiniai HDTV užtikrina gerą kokybę, bet jūs norite daugiau. Įsivaizduokite itin detalų, ryškų, neįtikėtino kontrasto vaizdą ir tikroviškas spalvas.

 • „Smart TV“ programos ir daug viešbučiams pritaikytų paslaugų

  „Philips Smart TV“ programos siūlo vis didesnį programų pasirinkimą nuo „YouTube“ iki socialinių tinklų programų ir dar daugelį kitų. Specialioji versija priderinta naudojimui viešbučiuose ir turi kelis privalumus, pvz., pasinaudojus svečio informacija saugiai ištrinama, kad nelegalus turinys nepakenktų jūsų verslui.

 • Naudodami programų valdymą galite lengvai pridėti, rūšiuoti ir ištrinti programas

  Naudodami programų valdymą galite pasiūlyti svečiams tokias televizoriaus programas, apie kurias jie svajoja. Jūs galite pridėti, ištrinti ir rūšiuoti programas taip, kaip jums patinka. Be to, šiuos nustatymus galite klonuoti į bet kurį kitą televizorių neatlikdami to televizoriaus nustatymo! Taip pat galite kurti skirtingus profilius ir lengvai juos keisti. Norite liukso kambariams tiekti didelio dažnių juostos pločio įrašų programas, o kitiems kambariams siauro dažnių juostos pločio programas? Jokių problemų. Programų valdymas padės jums ir jūsų svečiams mėgautis paslaugomis.

 • Integruota IPTV sistema – optimali pritaikyta sąveika

  Daugiau tvarkos ir mažesnės išlaidos. Naudodami naujuosius „Smart TV“ viešbučio sistemą galite kurti tiesiog televizoriuje. Interaktyviais kanalais, vaizdo įrašų nuoma, užsakymo internetu sistema, interaktyviu viešbučio meniu ir informacija galite naudotis neprijungdami išorinės dėžutės. Be turinio perdavimo per koaksialinį televizoriaus laidą, taip pat galite naudotis interneto tinklu ir perduoti televizijos kanalus arba VOD tiesiogiai į televizorių. Partnerių tinklas padės užtikrinti, kad kiekvienas gautų pageidaujamą ir pritaikytą portalą.

 • Integruotas „Wi-Fi“, kad galėtumėte naudoti „Smart TV“ belaidžiu būdu

  Naudodamiesi integruotu „Wi-Fi“ savo „Philips Smart TV“ be laidų pasieksite bet kokį turinį.

 • „Serial Xpress Protocol“ interaktyvioms sistemoms

  Naudojant „Serial Xpress Protocol“ protokolą televizorius gali būti jungiamas prie visų pagrindinių interaktyvių sistemų tiekėjų išorinių dekoderių ir priedėlių.

 • Svečių patogumui laikrodžio rodymas ekrane

  Įdiegus naująją laikrodžio rodymo ekrane funkciją, svečiai gali patogiai sužinoti laiką. Paspaudus mygtuką, televizoriaus ekrane rodomas laikrodis – geresnis matomumas ir mažesnės energijos sąnaudos.

 • Nedidelės energijos sąnaudos

  „Philips“ televizoriai pasižymi mažomis energijos sąnaudomis. Tai sumažina ne tik poveikį aplinkai, bet ir eksploatavimo išlaidas.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Funkcijų prieinamumas priklauso nuo pasirinktos integravimo priemonės diegimo.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti