Laikrodis-radijas

  Laikrodis-radijas

  Atsibuskite žadinami mėgstamo CD disko melodijų

  Puikus garsas iš CD per plačiakampius stereogarsiakalbius, kurie pavers pabudimą tikru malonumu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Atsibuskite žadinami mėgstamo CD disko melodijų

 • CD atkūrimas ir žadinimo melodija

  CD atkūrimas ir žadinimo melodija

  Atsibuskite su mėgstama CD muzika. Paprasčiausiai įdėkite norimą CD diską į savo „Philips“ garso sistemos CD grotuvą ir nustatykite žadintuvą žadinti su CD muzika. Kai ateis laikas keltis, jūsų „Philips“ garso sistema automatiškai paleis groti šį CD.

 • Dvigubas žadintuvo laikas

  Dvigubas žadintuvo laikas

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką sau, o kitą laiką partneriui pažadinti.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 1 val.) ir pasirinkite CD ar radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. Prietaisas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio CD ar radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos.

 • Kartoti signalą nusnūdimui

  Kartoti signalą nusnūdimui

  Galvodamas apie ilgesnį pamiegojimą, „Philips“ radijas-laikrodis turi snaudimo funkciją. Jei suskambus žadintuvui, norite ilgiau pasnausti, paspauskite signalo kartojimo mygtuką ir miegokite toliau. Po 9 min. žadintuvas vėl suskambės. Galite ir toliau spausti šį mygtuką kas 9 min., kol išjungsite žadintuvą visai.

 • MW / FM imtuvas

  MW / FM imtuvas
 • Paprastas žadintuvo / laiko nustatymas

  Paprastas žadintuvo / laiko nustatymas
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti