Fidelio

Philips Fidelio

„SoundSphere“ belaidžiai garsiakalbiai

  Philips Fidelio

  „SoundSphere“ belaidžiai garsiakalbiai

  Pajuskite gyvo garso koncerto emocijas

  Grąžinkite muzikai gyvybę, klausykitės gilaus, natūraliai skambančio akustine „SoundSphere“ technologija patobulinto garso. Šie elegantiški „Philips“ DS9830W belaidžiai garsiakalbiai, kuriuose įdiegta „AirPlay“ sistema, atkuria kūrinius tiesiai iš „iPod“, „iPhone“, „iPad“ ir „iTunes“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio „SoundSphere“ belaidžiai garsiakalbiai

su „AirPlay“ DS9830W/10 Surasti panašius produktus

Pajuskite gyvo garso koncerto emocijas

su šia garso sistema

 • „SoundSphere“ natūralesnio, gilesnio ir platesnio garso įspūdžiui

  „SoundSphere“ natūralesnio, gilesnio ir platesnio garso įspūdžiui

  Mėgaudamasi šlove ir muzikos energija „SoundSphere“ technologija tiksliai atkurs kiekvieną atlikėjo natą. Perteikdama aiškų ir natūralų garsą, „SoundSphere“ sukuria gilesnio ir platesnio garso įspūdį, todėl garsas tampa tikroviškas, o jūs galite patikėti, kad prieš jus groja tikri artistai. Kiekvienas „SoundSphere“ garsiakalbis turi aukštųjų dažnių garsiakalbį, kuris kabo virš garsiakalbio dėžės. Aukštųjų dažnių garsiakalbis skleidžia aiškesnį garsą visomis kryptimis. Tiksli dvijuosčio skiriamojo filtro garso inžinerija ir kruopštus žemųjų dažnių garsiakalbio talpinimas jį apgaubiant užtikrina trukdžių sumažinimą ir natūralesnį garsą.

 • „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „Philips“ originali „FullSound“ technologija naudoja naujausios kartos skaitmeninio signalo apdorojimą, pagerinantį muzikos atkūrimą. Muzikos turinys dinamiškai analizuojamas ir optimizuojamas, kad galėtumėte mėgautis raiškesniais ir šiltesniais muzikos garsais.

 • „SoundCurve“ neprilygstamam garso atkūrimui

  „SoundCurve“ neprilygstamam garso atkūrimui

  Kruopščiai sukurtas ir išlenktas „Philips“ galinis gaubtas sukuria ypač efektyvią akustinę struktūrą, skirtą garsui atkurti. Lenkta forma sutvirtina garsiakalbio dėžę, todėl sumažėja vidinis rezonansas ir pašalinama garso vibracija bei iškraipymas. Galite mėgautis nuostabiu krištolo skaidrumo garsu, sklindančiu iš patrauklios išvaizdos garsiakalbių.

 • „Bass Reflex“ konstrukcija užtikrina sodrų, stiprų žemųjų dažnių atkūrimą

  „Bass Reflex“ konstrukcija užtikrina sodrų, stiprų žemųjų dažnių atkūrimą

  „Bass Reflex“ akustinėje konstrukcijoje panaudotas žemųjų dažnių vamzdis suderintas su garsiakalbio dėžės tūriu, kad būtų atkuriami sodrūs žemieji dažniai iš kompaktiškų korpusų. Tiksliai suprojektuotas profiliuotas žemųjų dažnių vamzdis leidžia cirkuliuoti orui sukuriant sodrius ir įspūdingus žemuosius dažnius net esant dideliam garsumui – taip sumažinama oro turbulencija, kuri gali sukelti iškraipymus.

 • Siųskitės muziką su belaide „AirPlay“ technologija

  Siųskitės muziką su belaide „AirPlay“ technologija

  Naudodami „AirPlay“ galite siųstis visą „iTunes“ muzikos kolekciją į savo „Fidelio“ prisijungimo stoteles. Muzika groja belaidžiu būdu iš „iTunes“ programos jūsų kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“ ar „iPod Touch“ – per bet kurį „AirPlay“ garsiakalbį jūsų namuose. Viskas, ko jums reikia, – įsitikinti, kad garsiakalbiai yra prijungti prie „Wi-Fi“ tinklo. Naudodami „AirPlay“ galite vienu metu groti per bet kurį garsiakalbį bet kuriame kambaryje. Tegul jūsų mėgstamos melodijos pasklinda po visus namus.

 • Transliuokite milijonus dainų į garsiakalbius su „Spotify“

  Transliuokite milijonus dainų į garsiakalbius su „Spotify“

  „Spotify“– geresnis būdas klausytis muzikos. Momentinė prieiga prie milijonų dainų. Tiesiog paspauskite mygtuką „Leisti“ ir transliuokite patinkančią muziką. „iOS“ įrenginiuose įdiegta papildoma „Spotify“ paskyra su prisijungimo funkcija, kuri leidžia rinktis muziką „Spotify“ programoje ir klausytis per garsiakalbius be jokių trukdžių dėl kitų mobiliuosiuose įrenginiuose atliekamų veiksmų ir neeikvojant baterijos energijos.

 • „SoundStudio“ programa, skirta visiškam garso nustatymų kontroliavimui

  „SoundStudio“ programa, skirta visiškam garso nustatymų kontroliavimui

  Klausykitės muzikos taip, kaip patinka. „SoundStudio“ suteikia galimybę patiems valdyti muziką. Ji leidžia keisti kiekvieną per „iPhone“ girdimo garso aspektą intuityviais ir paprastais valdikliais. Dabar galite derinti, pritaikyti ir kurti norimus garsus ir prikelti mėgstamiausias dainas naujam gyvenimui. „SoundStudio“ taip pat suteikia galimybę klausytis tūkstančių interneto radijo stočių visame pasaulyje ir dar labiau praturtinti muzikos klausymosi potyrius.

 • 2 x 50 W RMS bendra išvesties galia

  2 x 50 W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Garso įvestis – lengva prijungti beveik visus elektroninius prietaisus

  Garso įvestis – lengva prijungti beveik visus elektroninius prietaisus
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti