„Micro Jukebox“

  „Micro Jukebox“

  Mano muzika – kaip man patinka

  Klausykitės mėgstamos MP3 arba WMA muzikos per lengvai naudojamą „GoGear Micro Jukebox HDD084“. Jis toks mažas, jog galima paslėpti po kreditine kortele! Greitai suraskite muziką naudodami „SuperScroll“ naršymo funkciją ir lengvai įrašykite garsus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mano muzika – kaip man patinka

Lengviausiai naudojamas mobilusis diskų keitimo įrenginys

 • MP3 ir WMA atkūrimas

  MP3 ir WMA atkūrimas

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų ir labai nepabloginti garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „GoGear“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija jūsų „GoGear“ grotuvą paverčia patogiu diktofonu. Galite ne tik leisti muziką ir klausytis radijo, bet ir įrašyti darbo arba studijų pastabas ar priminimus, įrašyti pirkinių sąrašus ir telefono numerius – net dainos žodžius. Paspauskite įrašymo mygtuką ir kalbėkite į integruotą mikrofoną: balso žinutės glaudinamos ir įrašomos į vidinę atmintį. Balso įrašų funkcija suteikia galimybę naudotis nešiojamuoju diktofonu ir įrašyti, ką tik norite, kur ir kada tik norite!

 • Mažas ir praktiškas – sveria tik 45 g

  Mažas ir praktiškas – sveria tik 45 g
 • „SuperScroll™“ naršymo funkcija suranda dainas paprastai ir greitai

  Dvigubo veikimo paieškos klavišais galite lengvai valdyti paieškos didelėse įrašų bibliotekose greitį. Jūs galite peržiūrėti atkūrimo sąrašus po vieną dainą arba filmą, arba paprasčiausiai paspausti šiek tiek stipriau „SuperScroll TM“, kad pereitumėte prie pageidaujamų rinkmenų.

 • „SuperPlay™“ užtikrina diskų keitimo įrenginio įrašų perklausą vienu paspaudimu be jokių rūpesčių

  „SuperPlay™“ leidžia greitai pradėti mėgautis muzika nesirūpinant, jog pirmiausia reikės pasirinkti grojaraščius ar atskirus takelius. Galite klausytis visos muzikos pagal aukščiausio lygio muzikos bibliotekos kategorijas, pavyzdžiui, atlikėjų ar albumų, tiesiog pažymėję kategoriją ir paspaudę mygtuką „Groti“. Diskų keitimo įrenginys atkuria visą muziką pagal kategorijų rūšiavimo tvarką. Taip pat galite sujungti „SuperPlay™“ su grojimo atsitiktine tvarka ir kartojimo funkcijomis, tokiu būdu dar labiau sustiprindami savo mėgavimąsi muzika.

 • Atnaujinama programinė aparatinė įranga

  Gaukite naujausią informaciją, naudodamiesi „Philips“ naujausiais programinės aparatinės įrangos atnaujinimais. Nuolat pristatomi patobulinimai, pavyzdžiui, naujos savybės, funkcijos bei medijos formatai, siekiant suteikti jums geriausią patirtį naudojant „Philips“ gaminius. „Philips“ internetinėje palaikymo svetainėje lengvai suteikiami automatiniai ir savalaikiai atnaujinimai elektroniniu paštu. Taigi, galite lengvai susirasti ir atsisiųsti naujas programinės aparatinės įrangos versijas, norėdami atnaujinti savo gaminį naujomis savybėmis, funkcijomis bei medijos formatais. Atsisiųskite naujausius atnaujinimus apsilankę svetainėje www.philips.com/support ir atnaujinkite savo grotuvą su naujausia programine aparatine įranga.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti