Aukštos raiškos medijos grotuvas

  USB Hi-Speed 2011

  Aukštos raiškos medijos grotuvas

  Mėgaukitės „Netflix“ ir „YouTube“ savo televizoriaus ekrane

  Atsisėskite ir mėgaukitės filmais televizoriaus ekrane. HMP2000 yra integruotosios „Netflix“ ir „YouTube“ programos, kurias naudodami beveik be jokių apribojimų galėsite mėgautis vaizdo įrašais ir nuomojamais filmais. Populiariausiais filmais ir TV serialais savo svetainėje galėsite mėgautis iškart. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Aukštos raiškos medijos grotuvas

„Netflix“, „YouTube“, Integruota „WiFi“ HMP2000/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės „Netflix“ ir „YouTube“ savo televizoriaus ekrane

 • HDMI skaitmeninė išvestis leis lengvai prisijungti vienu laidu

  HDMI skaitmeninė išvestis leis lengvai prisijungti vienu laidu

  HDMI yra didelės raiškos multimedijos sąsajos (High Definition Multimedia Interface) santrumpa. Tai tiesioginis skaitmeninis ryšys, galintis perduoti skaitmeninį HD vaizdo signalą ir skaitmeninį daugiakanalį garsą. Išvengdamas konvertavimo į analoginius signalus jis užtikrina puikią vaizdo ir garso kokybę be jokių triukšmų. HDMI yra visiškai suderinama su ankstesne skaitmenine vaizdo sąsaja – DVI (Digital Video Interface).

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  Universalioji magistralė arba USB – tai protokolo standartas, kuris naudojamas kompiuteriams, periferiniams įrenginiams ir buitiniams elektronikos prietaisams patogiai susieti. „Hi-Speed USB“ įrenginiai gali pasiekti iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį (ankstesniuose USB įrenginiuose buvo pasiekiamas 12 Mbps). Jei naudosite „Hi-Speed USB 2.0“ jungtį, viskas, ką turėsite padaryti, – prijungti USB įrenginį, pasirinkti filmą, muziką ar nuotrauką ir šį turinį paleisti.

 • Peržiūrėkite nuotraukas įvairiais formatais

  Peržiūrėkite nuotraukas įvairiais formatais

  Žiūrėkite ir mėgaukitės nuotraukomis įvairiais formatais: JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP ir HD JPEG – tiesiai savo plačiaekraniame televizoriuje! Paverskite savo svetainę foto galerija ir dalinkitės nuostabiais momentais su savo draugais ir šeima.

 • Žiūrėkite YouTube video tiesiai savo dideliame televizoriaus ekrane*

  Žiūrėkite YouTube video tiesiai savo dideliame televizoriaus ekrane*

  Žiūrėkite YouTube vaizdus savo televizoriuje jau dabar. Mėgaukitės didžiule internetinių vaizdų didesniame ekrane kolekcija net neįjungdami kompiuterio. Paprasčiausiai įsitikinkite, kad „Blu-ray“ grotuvas arba namų kino teatro sistema yra prijungta prie interneto belaidžiu būdu* ar laidais, tada atsiloškite ir mėgaukitės geriausiais YouTube vaizdais.

 • „Netflix“ transliuoja TV serialus ir filmus internetu

  „Netflix“ transliuoja TV serialus ir filmus internetu

  Žiūrėkite TV serialus ir filmus tiek, kiek norite. Viskas, ko jums reikia, – interneto ryšys („Wi-Fi“ arba eterneto) ir „Netflix“ narystės paketas su transliacijų funkcija*.

 • Leiskite vaizdo įrašus keliais formatais

  Grokite ir mėgaukitės didžiuliu video formatų pasirinkimu - nuo aukštos raiškos formatų, tokių kaip MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV(MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V - nesijaudinant dėl bylų konvertavimo. Paprasčiausiai paspauskite „Leisti“ ir žiūrėkite video ir filmus puikia kino teatro kokybe ir gyvu erdviniu garsu.

 • Integruotos interneto paslaugos

  Paprasčiausiai prijunkite savo „Philips“ leistuvą prie namų tinklo ir bet kuriuo metu mėgaukitės stulbinama interneto paslaugų gausa! Naudokite bet kokį jūsų namų tinkle esantį turinį arba naršykite viso pasaulio žiniatinklio svetainėse*, pvz., „FaceBook“, „YouTube“, „Pisca“ ir „Acuweathers“. * Palaikomos svetainės gali keistis.

 • Integruota „WiFi“ – mėgaukitės prijungta medija belaidžiu būdu

  Naudodamiesi integruotuoju „Wi-Fi“ galėsite lengvai prijungti savo leistuvą prie namų „Wi-Fi“ tinklo ir patogiai naršyti internete be jokių besiraizgančių laidų. Dabar galite mėgautis integruotomis informacijos ir pramogų paslaugomis, pavyzdžiui, vaizdo įrašais, muzika, naujienomis, orų prognozėmis, nuotraukomis ir kt.!

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Reikia „Netflix“ neribotos transliacijos narystės.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti