„Pro“ džiovintuvas

  • KA
  • KA

  „Pro“ džiovintuvas

  Profesionali priežiūra, mažiau pažeidžiami plaukai

  2300 W „Pro“ asortimento „Philips“ džiovintuvas – greitas plaukų džiovinimas ir mažiau pažeidžiami plaukai. Naujoviško, unikalaus modeliavimo ir apsauginis antgalis neleidžia plaukams perkaisti, todėl jie modeliuojami tobulai. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Pro“ džiovintuvas

2300 W, AC variklis – 120 km/val., Jonizuojanti priežiūra, Modeliavimo ir apsauginis antgalis HPS920/00 Surasti panašius produktus

Profesionali priežiūra, mažiau pažeidžiami plaukai

 • Mažiau pažeidimų naudojant modeliavimo ir apsauginį antgalį

  Mažiau pažeidimų naudojant modeliavimo ir apsauginį antgalį

  Sukūrėme novatorišką ir unikalų modeliavimo ir apsauginį 6 mm antgalį, kad galėtumėte tiksliai modeliuoti plaukus ir rūpintis jais. Modeliuojant plaukus plonas antgalis yra arti plaukų ir kartais juos liečia. Prietaisas įkaista iki 180 °C ir gali pažeisti plaukus. Modeliavimo ir apsauginis antgalis atidaro atlanką, kai plaukai pradeda kaisti, taip sumažinamas papildomas karštis ir plaukai modeliuojami efektyviau.

 • Geriausia džiovinimo temperatūra su „ThermoProtect“

  Geriausia džiovinimo temperatūra su „ThermoProtect“

  „ThermoProtect“ temperatūra yra optimali džiovinimo temperatūra ir suteikia plaukams papildomą apsaugą nuo perkaitimo. Galingas oro srautas nepakis, o geriausi rezultatai bus pasiekti saugiai.

 • Profesionalus 2300 W siekiantiesiems puikių modeliavimo rezultatų

  Profesionalus 2300 W siekiantiesiems puikių modeliavimo rezultatų

  Šis profesionalus 2300 W plaukų džiovintuvas pučia galingą oro srovę. Derinant jėgą ir greitį, plaukų džiovinimas ir modeliavimas tampa greitesnis ir lengvesnis.

 • Daugiau priežiūros su jonų kondic. blizgantiems, nesigarbanojantiems plaukams

  Daugiau priežiūros su jonų kondic. blizgantiems, nesigarbanojantiems plaukams

  Jonų kondicionavimas leidžia džiovinti plaukus jų neįelektrinant. Neigiami jonai purina plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plauko kutikulas, todėl plaukai tampa žvilgantys ir spindi. Galėsite džiaugtis gražiais žvilgančiais, lygiais ir glotniais plaukais.

 • „Ceramic“ technologija su infraraudonaisiais spinduliais – prižiūrėkite plaukus geriau

  „Ceramic“ technologija su infraraudonaisiais spinduliais – prižiūrėkite plaukus geriau

  Keraminis elementas skleidžia tolimuosius infraraudonuosius spindulius, kurių švelni šiluma padeda džiovinti plaukus iš vidaus ir apsaugo juos nuo perdžiovinimo taip pat greitai ir efektyviai.

 • 50% ilgiau tarnaujantis profesionalus AC variklis

  50% ilgiau tarnaujantis profesionalus AC variklis

  Šis variklis sukurtas profesionaliai rinkai ir turi keletą privalumų. Svarbiausias jų – jis ilgiau tarnauja nei įprasti varikliai, todėl galėsite naudoti plaukų džiovintuvą 50 % ilgiau. Be to, jis turi papildomą galingą oro srovę, todėl šiuo džiovintuvu išdžiovinsite 55 % greičiau* nei naudodami kitus džiovintuvus su kintamosios srovės varikliu. *palyginti su HP4997 modeliu

 • 120 km/h džiovinimo greitis – džiovinkite plaukus greičiau

  120 km/h džiovinimo greitis – džiovinkite plaukus greičiau

  Šis džiovintuvas siekia net 120 km/h džiovinimo greitį, todėl išdžiovinsite 50 % greičiau nei naudodami kitus džiovintuvus.* *palyginti su HP4997 modeliu

 • Grožio salonų pripažintas 3 m laido ilgis

  Grožio salonų pripažintas 3 m laido ilgis

  Grožio salonų pripažintas 3 m laido ilgis – patobulintas lankstumas ir paprastesnis naudojimas, todėl prietaisą galite naudoti bet kur.

 • *2 m. garantija ir papildoma 3 m. garantija užregistravus internetu

  *2 m. garantija ir papildoma 3 m. garantija užregistravus internetu

  Šis gaminys kruopščiai patikrintas siekiant užtikrinti profesionalias charakteristikas ir jam suteikiama 5 metų garantija.

 • Šeši patogūs greičio ir temperatūros nustatymai pilnai kontrolei

  Lengvai nustatomas greitis ir temperatūra sukuria tobulą stilių. Šeši skirtingi nustatymai leidžia kruopščiai ir tiksliai suformuoti šukuoseną.

 • Šaltas srautas – kurkite savo stilių

  Būtina profesionali funkcija – „Cold Shot“ mygtuko dėka pučiama intensyvi šalto oro srovė. Ši funkcija naudojama norint užbaigti modeliavimą ir sukurti stilių.

 • 2 ploni (6 mm ir 8 mm) modeliavimo antgaliai – modeliuokite plaukus tobulai

  Tobuli modeliavimo rezultatai su koncentratoriumi patenkins kiekvieno poreikius – 6 mm preciziškam modeliavimui ir maksimaliai priežiūrai bei 8 mm antgalis nepriekaištingam plaukų šukavimui ir poliravimui.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti