„SoundBar“ garsiakalbis

  • KA

  „SoundBar“ garsiakalbis

  Galingas bet kokio televizoriaus garsas

  HTL5140 - tai plonas „SoundBar“, pasižymintis didžiausia 320 W išvesties galia. Aukščiausios kokybės metalo apdaila suteikia stilingumo, be to, jį galima tvirtinti prie sienos ar pastatyti ant stalviršio. HDMI ARC, viena HDMI įvestis vaizdui, o „Bluetooth®“ su „aptX®“ ir AAC belaidei muzikai. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„SoundBar“ garsiakalbis

2.1 kanalo belaidis žemųjų dažnių gars., „Bluetooth® aptX“, AAC ir NFC, 1 HDMI įvestis ir HDMI išvestis, ARC, 320 W HTL5140B/12 Surasti panašius produktus

Galingas bet kokio televizoriaus garsas

su belaide žemųjų dažnių kolonėle

 • Galinga 320 W garso išvestis

  Galinga 320 W garso išvestis

  Dvi kolonėlės su 4 žemųjų dažnių garsiakalbiais ir 2 aukštųjų dažnių garsiakalbiais kiekvienoje skleidžia tobulai subalansuotą garsą. Bendra 320 W garso išvestis prilygsta galingam 17 l tūrio žemųjų dažnių kolonėlės žemųjų dažnių garsui.

 • „Dolby Digital“ ir DTS puikiam erdviniam garsui

  „Dolby Digital“ ir DTS puikiam erdviniam garsui

  Išnaudokite visus skaitmeninės muzikos ir filmų privalumus. Net stereo muzikos įrašai puikiai skamba, nes „Dolby Digital“ ir DTS erdvinis garsas patobulina skaitmeninę muziką ir vaizdus, todėl jūs išties pasineriate į savo namų kino garsiakalbių erdvinį garsą.

 • „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

  „Bluetooth®“ („aptX®“ ir AAC) – leiskite muziką belaidžiu ryšiu

 • Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Valdymas vienu palietimu naudojant NFC su išmaniaisiais telefonais, skirtas susieti „Bluetooth“ ryšiu

  Paprastai susiekite „Bluetooth“ įrenginius vienu palietimu, naudodami NFC (artimo lauko ryšio angl. „Near Field Communications“) technologiją. Tiesiog spustelėkite išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su NFC funkcija NFC srityje, kad įjungtumėte garsiakalbį, paleistumėte „Bluetooth“ siejimą ir pradėtumėte srautiniu perdavimu leisti muziką.

 • Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus „Philips“ erdvinis garsas sukuria sodrų ir įtraukiantį garsą mažiau nei penkiose garsiakalbių sistemose. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. Bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • „Mylar“ medžiagos aukštųjų dažnių garsiakalbis didelės raiškos garsui

  Unikali aukštųjų dažnių garsiakalbiams naudojama „Mylar“ medžiaga užtikrina neįtikėtiną garso raišką. Puikiausiai atkuriamas visas garso dažnių diapazonas, todėl klausoma muzika yra tarsi gyva, o filmo garso takelio garsas yra toks, koks ir turėtų būti. Aukštųjų dažnių siųstuvas, kaip integruota dvikryptės konstrukcijos dalis, paryškina aukštuosius dažnius, o kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiu atkuria dar erdvesnį ir tikslesnį garsą. Patobulintas aiškumas – tai galimybė atskirti skirtingos muzikos elementus: klausyti atskirų instrumentų, dar aiškiau girdėti vokalą, mėgautis kiekviena muzikos detale.

 • Prisijunkite prie vienos HDMI jungties, užtikrinančios puikią vaizdo ir garso kokybę

  Mėgaukitės įspūdingesniais 3D vaizdais ir itin aiškiu 5.1 ar 7.1 kanalų garsu tiesiog prijungę mūsų leistuvo garso HDMI išvestį prie jungties savo ne 3D AV imtuve.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti