DVD namų kino sistema

  DVD namų kino sistema

  Žiūrėti ir klausytis bus dar maloniau

  Šia stilinga ir kompaktiška skaitmenine namų pramogų sistema galima leisti beveik bet kokį diską ir klausytis aukštos kokybės „Dolby“, DTS daugiakanalio garso. Taigi tiesiog atsipalaiduokite ir patirkite filmų ir muzikos teikiamą malonumą namuose. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Žiūrėti ir klausytis bus dar maloniau

sklindant erdviniam kino salės garsui

 • HDMI skaitmeninė išvestis leis lengvai prisijungti vienu laidu

  HDMI skaitmeninė išvestis leis lengvai prisijungti vienu laidu

  HDMI yra didelės raiškos multimedijos sąsajos (High Definition Multimedia Interface) santrumpa. Tai tiesioginis skaitmeninis ryšys, galintis perduoti skaitmeninį HD vaizdo signalą ir skaitmeninį daugiakanalį garsą. Išvengdamas konvertavimo į analoginius signalus jis užtikrina puikią vaizdo ir garso kokybę be jokių triukšmų. HDMI yra visiškai suderinama su ankstesne skaitmenine vaizdo sąsaja – DVI (Digital Video Interface).

 • „True“ gebos vaizdų atkūrimas didelės raiškos JPEG formatu

  „True“ gebos vaizdų atkūrimas didelės raiškos JPEG formatu

  Atkūrimas didelės raiškos JPEG formatu sudaro galimybę peržiūrėti nuotraukas televizoriuje esant itin aukštai, dviejų megapikselių, gebai. Nuo šiol peržiūrimos nuotraukos bus rodomos itin aiškiai, neprarandant nė vieno vaizdo elemento. Galėsite jomis mėgautis kartu su draugais ir šeimos nariais patogiai įsitaisę savo svetainėje.

 • DTS, „Dolby Digital“ ir „Pro Logic II“ erdvinis garsas

  DTS, „Dolby Digital“ ir „Pro Logic II“ erdvinis garsas

  Integruoti DTS ir „Dolby Digital“ dekoderiai – nereikia išorinio dekoderio, nes apdorojami visi šeši garso informacijos kanalai ir suteikiamas erdvinis garsas, natūrali aplinka ir dinaminė realybė. „Dolby Pro Logic II“ sukuria penkių kanalų erdvinį garsą iš bet kokio stereošaltinio.

 • 12-bitų/108MHz vaizdo apdorojimas ryškesniems ir natūralesniems vaizdams

  12-bitų/108MHz vaizdo apdorojimas ryškesniems ir natūralesniems vaizdams

  12 bitų vaizdo DAC yra aukštos kokybės skaitmeninio signalo į analoginį keitiklis, kuris išsaugo kiekvieną pradinio vaizdo kokybės detalę. Jis atskleidžia subtilius šešėlius ir tolygų spalvų perėjimą, todėl vaizdai yra gyvybingesni ir natūralesni. Įprasto 10 bitų DAC apribojimas tampa akivaizdus, kai naudojami dideli ekranai ir projektoriai.

 • „DivX Ultra Certified“ užtikrina geresnį „DivX“ vaizdo įrašų atkūrimą

  „DivX Ultra Certified“ užtikrina geresnį „DivX“ vaizdo įrašų atkūrimą

  „DivX“ palaikymas – galite mėgautis „DivX“ koduotais vaizdo įrašais patogiai įsitaisę savo svetainėje. „DivX“ formatas yra MPEG4 standartu paremta vaizdų glaudinimo technologija, kurią naudojant galima išsaugoti didelius failus, pvz., filmus, anonsus ir muzikinius vaizdo klipus, tokiose laikmenose kaip CD-R/RW ir DVD įrašomieji diskai. „DivX Ultra“ suderina „DivX“ atkūrimą su puikiomis funkcijomis, tokiomis kaip integruoti subtitrai, keleto kalbų garsas, keletas takelių ir meniu, viename patogiame failų formate.

 • Viso ilgio pastatomi garsiakalbiai perteikia įspūdingesnį garsą

  Viso ilgio pastatomi garsiakalbiai perteikia įspūdingesnį garsą
 • Vaizdo konvertavimas į didesnę – 1080i – raišką

  Konvertuodami vaizdą į aukštesnę raišką galite padidinti DVD naudojamą vaizdo signalų SD (standartinę) raišką į HD (didelę) raišką. Vaizdai taps ryškesni, tikroviškesni. Sukurtas HD vaizdo signalas gali būti persiunčiamas į HD ekraną per HDMI („High-Definition Multimedia Interface“) jungtį.

 • „USB Direct“ atkuria nuotraukas ir muziką iš USB atmintinių

  Paprasčiausiai prijunkite savo prietaisą prie USB jungties „Philips“ DVD sistemoje. Jūsų skaitmeninė muzika bus tiesiogiai grojama iš jūsų įrenginio. Dabar galite dalintis ypatingomis akimirkomis su šeima ir draugais.

 • Filmai: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, „DivX“

  Įvairių formatų atkūrimo galimybė – galėsite naudoti daugelio formatų diskus ir mėgautis maksimaliu suderinamumu.

 • Muzikos įrašai: CD, MP3-CD, CD-R/RW ir „Windows Media™ Audio“

  Įvairių formatų atkūrimo galimybė – galėsite naudoti beveik visų formatų diskus ir džiaugtis kokybišku garsu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti