„SoundBar“ namų kino sistema

  HDMI

  „SoundBar“ namų kino sistema

  Puikiausias garsas be jokių nepatogumų

  Bet kuriame kambaryje ir bet kurioje jo vietoje galėsite mėgautis nepaprastu erdviniu garsu. Kadangi šiame „SoundBar“ naudojama „Philips“ sukurta „Ambisound“ technologija, tiksliai išlenkti garsiakalbiai ir unikali garso apdorojimo technologija, atrodys, kad sėdite ne namuose, o kino teatre. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Puikiausias garsas be jokių nepatogumų

sukuria kino teatro įspūdį

 • „Ambisound“ technologija erdvinis garsas atkuriamas keliais garsiakalbiais

  „Ambisound“ technologija erdvinis garsas atkuriamas keliais garsiakalbiais

  „Ambisound“ technologija sukuria apsupantį daugiakanalį erdvinį garsą iš keleto garsiakalbių. Ji perteikia įtraukiantį 5.1 garsą nepriklausomai nuo sėdėjimo padėties, kambario formos ar dydžio ir be gremėzdiškų garsiakalbių ar laidų. Sujungus psichoakustikos reiškinių efektą, masyvų apdorojimą ir tiksliai išlenktą pagrindinį įrenginį, „Ambisound“ perteikia daugiau garso iš kelių garsiakalbių.

 • „DoubleBASS“ technologija pilnesniems ir gilesniems žemiems dažniams

  „DoubleBASS“ technologija pilnesniems ir gilesniems žemiems dažniams

  „DoubleBASS“ technologija užtikrina, kad girdėsite net giliausius žemus dažnius iš kompaktiško dydžio žemų dažnių kolonėlių. Ji sugauna žemus dažnius ir atkuria juos žemų dažnių kolonėlių diapazone ir perteikia garsą su daugiau dundėjimų ir lengvumo bei užtikrina bekompromisę klausymosi patirtį.

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • Modernus dizainas, derantis prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus

  Modernus dizainas, derantis prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus

  Moderniausia technologija, apgaubta elegancija ir stiliumi – ši namų kino sistema bet kuriai svetainei suteiks modernumo ir klasiškumo tonų. Ši sistema tokio pat dizaino ir apdailos kaip „Philips“ plokščiaekraniai televizoriai (žinoma, tiks ir prie bet kurio kito televizoriaus) – galėsite ją pritaikyti prie savo televizoriaus, namų interjero ir gyvenimo būdo.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus, (DVD grotuvą, „Blu-ray“ grotuvą, „SoundBar“ garsiakalbius, namų kiną ir televizorių) vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • Prijungimo stotelė skirta patogiai „iPod“ turinio perklausai

  Prijungimo stotelė skirta patogiai „iPod“ turinio perklausai

  Prijunkite šią stotelę prie savo namų kino sistemos ir mėgaukitės muzika, vaizdo įrašais ir nuotraukomis iš „iPod“ įrenginių. Prijungimo stotelė parduodama kaip papildomas priedas.

 • Gražios stiklinės stumdomosios durelės

  Gražios stiklinės stumdomosios durelės
 • Mėgaukitės CD ir DVD filmais ir muzika

  Mėgaukitės CD ir DVD filmais ir muzika
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti