5.1 namų kinas

  5.1 namų kinas

  Erdvinis garsas iš visų krypčių - kaip kine

  Daugiau nei 70 % žmonių, dalyvavusių apklausoje*, pirmenybę teikė „Philips 360Sound“. Garsiakalbių „Philips 360Sound“ priekyje ir šonuose įrengtos garso tvarkyklės, kurios užtikrina tolygų erdvinio garso paskirstymą patalpoje – visai kaip kine. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Erdvinis garsas iš visų krypčių - kaip kine

Sužavėti garsų

 • „360Sound“ sistema garsu užpildo kiekvieną jūsų kambario kampą

  „360Sound“ sistema garsu užpildo kiekvieną jūsų kambario kampą

  Visai kitoks nei įprastas 5.1 namų kino teatras, „360Sound“ yra unikaliai sukurtas su trimis tvarkyklėmis kiekviename satelitiniame garsiakalbyje – viena iš priekio ir dvi šone, kurios yra išlenktos siekiant suprojektuoti įtraukiantį garsą aplink jus. Be dipolių principo, „Philips“ naudoja patentuotą algoritmą, siekiant padidinti apgaubiančio garso efektą. Su integruotais aukščiausios kokybės akustiniais komponentais, tokiais kaip švelnūs aukštų tonų stiprintuvai, neodimio magnetai ir skaitmeninis D klasės stiprintuvas, „360Sound“ perteikia išskirtinį garsą iš visų kampų - suteikdama jums tikro kino potyrį namuose.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  Išbandykite internetines paslaugas su „Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete tiesiai savo televizoriuje bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų kino teatro sistemą tiesiai prie savo namų tinklo per eterneto jungtį ir naršykite bei pasirinkite, ką norite žiūrėti, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. „Philips“ meniu leidžia prisijungti prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane. Be to, su DLNA sertifikuotu kompiuterio tinklu galite žiūrėti vaizdo įrašus ir pasiekti vaizdus, saugomus jūsų kompiuteryje, naudodami nuotolinio valdymo pultą.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ tvarkyklė perteikia tikslų garsą iš jūsų „Blu-ray“ diskų. Atkuriamas pagrindinės studijos garsas yra virtualiai nepastebimas, todėl girdite tai, ką kompozitoriai ir sukūrė. „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ papildo jūsų aukštos raiškos pramogų potyrius.

 • DLNA tinklo sąsaja skirta mėgautis kompiuteryje esančia muzika ir vaizdais

  DLNA tinklo sąsaja skirta mėgautis kompiuteryje esančia muzika ir vaizdais

  DLNA tinklo sąsaja siūlo lengvą priėjimą prie asmeninių nuotraukų, muzikos, vaizdo įrašų ar filmų jūsų kompiuteryje ar namų tinkle. Ji naudojasi eterneto (LAN) jungtimi su DLNA protokolu, užtikrinančiu, kad DLNA sertifikuoti produktai veiks kartu nepriekaištingai. Sujungdami televizorių, namų kino teatro sistemą ir „Blu-ray“ diskų grotuvą prie namų tinklo, galėsite pasiekti informaciją iš DLNA sertifikuotų prietaisų. Galite mėgautis pasaulio pramogomis vienu mygtuko paspaudimu su intuityvia vartotojo sąsaja, skirta lengvam naršymui.

 • Ikoniški ir kompaktiški garsiakalbiai padidina namų erdvę

  Ikoniški ir kompaktiški garsiakalbiai padidina namų erdvę
 • Rafinuotas dizainas su aukštos kokybės aliuminio apdaila

  Rafinuotas dizainas su aukštos kokybės aliuminio apdaila
Žiūrėti visas specifikacijas
 • * Duomenys pateikti remiantis vartotojų nuomone, išsakyta garso palyginimo testo metu, kurį 2010 m. lapkričio mėn. Vokietijoje atliko „Synovate“ lygindama su geriausiais konkurentais. Duomenys faile.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti