Sonicare

Philips Sonicare FlexCare Platinum

„Sonic“ elektrinis dantų šepetėlis

  Philips Sonicare FlexCare Platinum

  „Sonic“ elektrinis dantų šepetėlis

  Gilus, švelnus valymas

  Naudojant „FlexCare Platinum“ valymas bus gilus ir švelnus, kad būtų apsaugoti dantys ir dantenos. „AdaptiveClean“ šepetėlio galvutė ir intuityvus spaudimo jutiklis padės švelniai pašalinti visas apnašas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sonicare FlexCare Platinum „Sonic“ elektrinis dantų šepetėlis

3 režimų, 3 intensyvumų, 2 šepetėlių galvutės, Su spaudimo jutikliu HX9112/12 Surasti panašius produktus

Gilus, švelnus valymas

Sveikesnės dantenos ir iki 10 k. daugiau pašalintų apnašų*

 • Pritaikoma valymo technologija giluminiam ir švelniam valymui

  Pritaikoma valymo technologija giluminiam ir švelniam valymui

  Sunku atsisakyti senų įpročių, tačiau ne tada, jei naudojate naujos kartos „FlexCare Platinum“. Panaudojus pritaikomas valymo technologijas, tokias kaip pažangi „AdaptiveClean“ šepetėlio galvutė ir intuityvus spaudimo jutiklis, lengvai išvalysite net ir sunkiai pasiekiamas vietas. „AdaptiveClean“ šepetėlio galvutės šereliai priglunda prie dantų ir dantenų, todėl sąlytis su paviršiumi didesnis net 4 k.** ir pašalinama iki 10 k. daugiau apnašų. Jei valydami dantis šepetėlį spausite per stipriai, suveiks spaudimo jutiklis ir šepetėlio rankena pradės pulsuoti, kad stengdamiesi pašalinti apnašas nepažeistumėte dantenų.

 • Gilesnis valymas, nes prisitaiko prie dantų ir dantenų formos

  Gilesnis valymas, nes prisitaiko prie dantų ir dantenų formos

  „AdaptiveClean“ šepetėlio galvutė yra vienintelė elektrinio šepetėlio galvutė, kuri gali prisitaikyti prie dantų ir dantenų linijos. Dėl minkštų ir lanksčių guminių kraštų, šepetėlio galvutė prisitaiko pagal kiekvieną įlinkį. Sąlytis su paviršiumi didesnis* 4 kartus, todėl prie dantenų linijos ir tarpdančiuose pašalinama iki 10 kartų daugiau apnašų**. Braukiant šepetėliu palei dantenas šepetėlis panaikina per didelį spaudimą, kad valydami dantis nepažeistumėte dantenų.

 • Būsite įspėti, jei valysitės per intensyviai

  Būsite įspėti, jei valysitės per intensyviai

  Patys galite nepajusti, kad valote per stipriai, tačiau tai pajus „FlexCare Platinum“ šepetėlis. Jei spausite per stipriai, suveiks intuityvus spaudimo jutiklis ir šepetėlio rankena pradės švelniai vibruoti, kad žinotumėte, kada naudoti mažesnį spaudimą. Atliekant tyrimus nustatyta, kad panaudojus spaudimo jutiklį 7 iš 10 stipriai dantis valančių asmenų sėkmingai sumažino valant naudojamą spaudimą.

 • Trys intensyvumo nustatymai ir trys valymo režimai

  Trys intensyvumo nustatymai ir trys valymo režimai

  Dėl trijų intensyvumo nustatymų ir trijų valymo režimų „FlexCare Platinum“ šepetėliu patogiai atliksite gilų valymą. Jei norite daugiau dėmesio skirti probleminėms vietoms, trijų minučių gilaus valymo režimas užtikrins nepriekaištingus rezultatus. Kasdieniam dantų valymui naudokite valymo režimą, o norėdami pašalinti dėmes – balinimo režimą. Taip pat galite pasirinkti mažą, vidutinį arba didelį intensyvumą.

 • Naujas gilaus valymo režimas – lengvai pasiekite sunkiai pasiekiamas vietas

  Naujas gilaus valymo režimas – lengvai pasiekite sunkiai pasiekiamas vietas

  Naudojant naująjį gilaus valymo režimą galėsite mėgautis švara net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Naudojant šį režimą šepetėlio galvutė juda kitaip ir valymas trunka tris minutes, todėl tai puikus pasirinkimas, jei norite daugiau dėmesio skirti probleminėms vietoms.

 • Dinaminis valomasis poveikis – geresnė burnos higiena

  Dinaminis valomasis poveikis – geresnė burnos higiena

  Daugiau nei 31 000 judesių per minutę atliekantis naujos kartos „FlexCare Platinum“ valo nepriekaištingai. Dinaminis valymas naudojant „Sonic“ technologiją nukreipia skystį giliai tarp dantų ir išilgai dantenų linijos. „FlexCare Platinum“ šepetėlis švelniai masažuoja dantenas, stimuliuoja kraujo apytaką ir padeda pašalinti apnašas. Galingas, bet švelnus valymas – klinikiniais tyrimais patvirtinti rezultatai.

 • Laikmačiai valymo skatinimui

  Laikmačiai valymo skatinimui

  „FlexCare Platinum“ įdiegti du laikmačiai, skirti skatinti dantų valymąsi. „Quadpacer“ intervalų laikmatis signalizuoja, kai ateina laikas pereiti prie kitos burnos dalies, o „Smartimer“ laikmatis signalizuoja, kai baigiasi stomatologų rekomenduotas dviejų minučių valymosi laikas.

 • Ilgai neišsikraunanti baterija ir kelioninis dėklas

  Ilgai neišsikraunanti baterija ir kelioninis dėklas

  Mūsų puikios kokybės kelioniniame dėkle dantų šepetėlis bus laikomas higieniškai, o kompaktišku kelioniniu įkrovikliu jį galėsite bet kada įkrauti. Pilnai įkrautą dantų šepetėlį galėsite reguliariai naudoti dvi savaites iš eilės, todėl ir keliaudami galėsite pasirūpinti burnos gaivumu.

 • Patogus kelioninis dėklas ir kroviklis

  Patogus kelioninis dėklas ir kroviklis

  Su „FlexCare Platinum“ patogu keliauti: jį ir kompaktišką kelioninį įkroviklį lengvai supakuosite į kelioninį dėklą.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • nei paprastas dantų šepetėlis
 • * Palyginta su „DiamondClean“ šepetėlio galvute
 • ** dviejų minučių valymo procedūros du kartus per dieną

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti