DVD namų kino mikrosistema

  DVD namų kino mikrosistema

  Ryškūs vaizdai ir puikus garsas

  Aukštos kokybės komponentinė sistema išsiskiria stiliumi ir nepakartojamu dizainu. DVD atkūrimo funkcija leidžia mėgautis stulbinamos kokybės garsu

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Ryškūs vaizdai ir puikus garsas

 • Leiskite DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ir Picture CD

  Leiskite DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ir Picture CD

  „Philips“ grotuvas yra suderinamas su dauguma DVD ir CD diskų rinkoje. DVD, DivX®, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD(RW) ir Picture CD - visus galima leisti grotuve. SVCD („Super VideoCD“) kokybė yra žymiai geresnė nei VCD ir siūlo ryškesnius vaizdus nei VCD dėl aukštesnės skirimosios gebos. Su DivX® support galite mėgautis DivX® formato vaizdo įrašais. DivX medijos formatas yra MPEG4 paremta vaizdo glaudinimo technologija, kuri leidžia saugoti didesnes bylas: filmus, anonsus ir muzikinius klipus CD-R/RW ir DVD įrašomų diskų laikmenose.

 • 12-bitų/108MHz vaizdo apdorojimas ryškesniems ir natūralesniems vaizdams

  12-bitų/108MHz vaizdo apdorojimas ryškesniems ir natūralesniems vaizdams

  12 bitų vaizdo DAC yra aukštos kokybės skaitmeninio signalo į analoginį keitiklis, kuris išsaugo kiekvieną pradinio vaizdo kokybės detalę. Jis atskleidžia subtilius šešėlius ir tolygų spalvų perėjimą, todėl vaizdai yra gyvybingesni ir natūralesni. Įprasto 10 bitų DAC apribojimas tampa akivaizdus, kai naudojami dideli ekranai ir projektoriai.

 • Progresinio skenavimo komponentinis vaizdo įrašas optimaliai vaizdo kokybei

  Progresinio skenavimo komponentinis vaizdo įrašas optimaliai vaizdo kokybei

  Progresinis skenavimas dvigubai padidina vertikalią vaizdo skiriamąją gebą, todėl gaunami žymiai ryškesni vaizdai. Vietoj to, kad pirmiausia į ekraną skleisti lauką, kurį sudaro nelygios linijos, o tada lauką su lygiomis linijomis, abu laukai yra įrašomi vienu metu. Visas vaizdas sukuriamas akimirksniu, naudojant didžiausią skiriamąją gebą. Tokiu greičiu jūsų akys mato aiškesnį vaizdą be linijų.

 • „Dolby Digital“ puikiai filmų žiūrėjimo patirčiai

  „Dolby Digital“ puikiai filmų žiūrėjimo patirčiai

  Pasaulyje pirmaujantis skaitmeninis daugiakanalis garso standartas „Dolby Digital“ pagal žmogaus ausies natūraliai apdorojamą garsą atkuria puikios kokybės tikrovišką erdvinį garsą.

 • Neodiminis aukštų tonų stiprintuvas įspūdingam garso tikslumui

  Neodiminis aukštų tonų stiprintuvas įspūdingam garso tikslumui

  Neodiminis aukštų tonų stiprintuvas yra monopolinis aukštų dažnių siųstuvas, kuris sukuria dinamišką ir aiškų garsą priekyje. Ši funkcija yra įprastai naudojama aukšto lygio garso sistemose, norint sukurti ypač aiškų garsą. Įprastiniai kūginiai ir aukštų tonų stiprintuvai remiasi kryptingu judančios ritės principu, kai monopolinis aukštų dažnių siųstuvas skleidžia aukštus iki 180 laipsnių dažnius. Tai dramatiškai praplatina garso spektrą aukštame tone ir praplėčia melodijos zoną, perteikiant platų, krištolo skaidrumo ir natūralų garsą net iš kompaktinių garso sistemų.

 • Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis užtikrina geresnį garso signalą, palyginus su kitomis tradicinėmis jungtimis. Ji taip pat sumažina elektros signalo iš stiprintuvo į garsiakalbio dėžę praradimo galimybę, todėl garso atkūrimas yra labai artimas realybei.

 • Aukštos kokybės komponentinis dizainas su stovu

  Aukštos kokybės komponentinis dizainas su stovu

  Komponentinio dizaino mikrosistema turi stovą su keturiais trikojais. Ji gali apsaugoti nuo bet kokio garso dažnių iškraipymo, kurį sukelia vibracija, perkaitymas ir elektromagnetiniai trikdžiai, sklindantys iš stiprintuvo į CD dėklą, todėl rezultatas yra tolygaus ir puikaus garso atkūrimas.

 • Kokybiška aliuminio korpuso išvaizda ir puikus potyris

  Kokybiška aliuminio korpuso išvaizda ir puikus potyris

  Aliuminio lydinio korpusas yra lengvas ir gali atlaikyti aukštą aplinkos temperatūrą. Jis yra ypač tvirtas ir atsparus korozijai.

 • D klasės skaitmeninis stiprintuvas aukštai garso kokybei

  D klasės skaitmeninis stiprintuvas paima analogišką signalą, paverčia jį skaitmeniniu ir sustiprina. Signalas praeina pro demoduliavimo filtrą ir duoda galutinę išvestį. Sustiprinta skaitmeninė išvestis siūlo visus skaitmeninio garso įrašo privalumus, įskaitant patobulintą garso kokybę. Be to, D klasės skaitmeninis stiprintuvas yra daugiau nei 90% efektyvesnis, palyginus su tradiciniais AB stiprintuvais. Šis didelis efektyvumas virsta galingu stiprintuvu.

 • Tikro palisandro garsiakalbio korpusas puikios kokybės garsui

  Garsiakalbio korpusas pagamintas iš tikro, natūralaus palisandro. Jo kietumas ir tankumas leidžia sumažinti akustinių svyravimų amplitudę ir užtikrina puikios kokybės garso atkūrimą. Siekiant kuo geresnės apdailos, gamybos procese naudojamas rankų darbas.

 • Žemų dažnių ir aukštų tonų garsumo padidinimas

  Garso spektre aukšti ir žemi dažniai yra palyginus mažiau girdimi žmogaus ausiai - ypač esant tyliam garsui. Aktyvuodami garsumo funkciją, sustiprinsite žemus ir aukštus dažnius, todėl galėsite mėgautis labiau subalansuotu garsu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti