Nešiojamasis DVD grotuvas

  Nepriekaištinga vaizdo kokybė

  Mėgaukitės filmais kelyje su „Philips“ nešiojamuoju DVD grotuvu PET744. 17,8 cm (7 col.) skaitmeniniame tikrų spalvų LCD ekrane vaizdai tiesiog atgyja. Lengvai rodykite nuotraukas ir jomis dalykitės. Lengvas ir kompaktiškas; 6 valandų įrašų perklausa. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nepriekaištinga vaizdo kokybė

su 16,7 mln. tikrųjų spalvų skystųjų kristalų monitoriumi (LCD)

 • 17,8 cm (7 in) didelio tankio (800 x 480 piks.) LCD ekranas

  17,8 cm (7 in) didelio tankio (800 x 480 piks.) LCD ekranas

  Didelės skiriamosios gebos (800x480 piks.) spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai.

 • Pridedamas kintamosios srovės adapteris, automobilinis adapteris ir AV laidas

  Pridedamas kintamosios srovės adapteris, automobilinis adapteris ir AV laidas

  Jūsų patogumui su šiuo „Philips“ grotuvu pateikiamas kintamosios srovės adapteris, automobilinis adapteris ir AV laidas.

 • Rodykite nuotraukas ir jų demonstracijas

  Rodykite nuotraukas ir jų demonstracijas

  Paprasčiausiai įdėkite diską ar atminties kortelę į leistuvą ir savo skaitmenines nuotraukas galėsite peržiūrėti tiesiai įrenginyje.

 • „DivX Certified“ standartinei „DivX“ vaizdo įrašų perklausai

  „DivX Certified“ standartinei „DivX“ vaizdo įrašų perklausai

  „DivX“ palaikymas – galite mėgautis „DivX“ koduotais vaizdo įrašais patogiai įsitaisę savo svetainėje. „DivX“ formatas yra MPEG4 standartu paremta vaizdų glaudinimo technologija, kuri leidžia išsaugoti didelius failus, pvz., filmus, anonsus ir muzikinius vaizdo klipus tokiose laikmenose kaip CD-R / RW ir DVD įrašomieji diskai.

 • Suderinamas su DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD diskais

  Suderinamas su DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD diskais

  „Philips“ nešiojamasis DVD grotuvas gali būti naudojamas su daugeliu DVD ir CD diskų, kuriais prekiaujama rinkoje. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD ir CD diskai – visus juos galima paleisti DVD grotuvu. DVD+/-R yra DVD diskų įrenginio, kuriuo galima naudoti abu įprastinius įrašomuosius DVD formatus, trumpinys. Taip pat DVD+/-RW priima abu įprastinius perrašomųjų diskų tipus.

 • SD/SDHC kortelių lizdas – galėsite atkurti muziką, nuotraukas ir vaizdo įrašus

  SD/SDHC kortelių lizdas – galėsite atkurti muziką, nuotraukas ir vaizdo įrašus

  Žiūrėkite ir dalykitės vaizdo klipais, nuotraukomis ir muzika lengvai ir greitai. Kad būtų dar patogiau, šiame „Philips“ grotuve yra integruotas kortelių lizdas, į kurį galite dėti SD/SDHC atminties korteles. Tiesiog įdėkite atminties kortelę į lizdą, esantį grotuvo šone, ir naudokitės joje saugomais multimedijos failais – mėgaukitės mėgstama muzika, nuotraukomis ir filmais, kad ir kur būtumėte.

 • Mėgaukitės 6 valandų nepertraukiamo atkūrimo*

  Mėgaukitės 6 valandų nepertraukiamo atkūrimo*

  Šiame „Philips“ yra kompaktiška integruota įkraunama baterija, todėl įrašais galėsite mėgautis ilgiau. Iki 6 valandų nepertraukiamo filmų, nuotraukų ir muzikos atkūrimo – ir tai tik vieną kartą įkrovus. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite grotuvą – argi ne paprasta.

 • Peržiūrėkite JPEG vaizdus iš nuotraukų disko

  Peržiūrėkite JPEG vaizdus iš nuotraukų disko

  Leiskite JPEG nuotraukas, įrašytas diskuose. Atkurkite įsimintinas akimirkas su šeima ir draugais, kada tik norite!

 • Peržiūrėkite nuotraukas tiesiai iš atminties kortelių, DVD ir CD diskų

  Peržiūrėkite nuotraukas tiesiai iš atminties kortelių, DVD ir CD diskų

  Įrašykite mėgstamas nuotraukas į CD ar DVD diską, atminties kortelę arba USB atminties įrenginį ir paleiskite jas peržiūros formatu „Philips“ grotuve. Dėl galimybės perkelti failus galite lengvai mėgautis patogiomis ir smagiomis skaitmeninių nuotraukų peržiūromis. Tiesiog įdėkite diską, atminties kortelę arba prijunkite USB saugojimo įrenginį prie grotuvo, ir jūsų skaitmeninės nuotraukos bus iškart paleistos įrenginyje. Dabar galite atgaivinti įsimintinas akimirkas su šeima ir draugais, kai tik to norite!

 • 180 laipsnių kampu sukamas ekranas, kad žiūrėti būtų dar patogiau

  180 laipsnių kampu sukamas ekranas, kad žiūrėti būtų dar patogiau

  Ekraną galite sukti 180 laipsnių kampu ir nustatyti tinkamiausią žiūrėjimo kampą – nesvarbu, ar žiūrite filmą, ar nuotraukas. Pasukite arba sureguliuokite ekraną, kad jis neblizgėtų, o žiūrėjimo kampas būtų kuo patogesnis.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Patogusis automobilinis laikiklis – naudoti bus dar lengviau

  Patogusis automobilinis laikiklis – naudoti bus dar lengviau

  Kad pramogomis galėtumėte mėgautis keliaudami, pasiimkite nešiojamąjį DVD grotuvą iš namų. Dėl unikalios automobilinio laikiklio sistemos grotuvu naudotis bus lengva, o greito atjungimo rankenėlė leis grotuvą lengvai nuimti, kai jo nebenaudosite. Nešiojamąjį DVD grotuvą galite pasiimti su savimi, o automobilyje liks tik laikiklis.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „DivX“, „DivX Certified“ ir susiję logotipai yra „DivXNetworks, Inc.“ prekių ženklai ir naudojami pagal licenciją.
 • „Windows Media“ ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft Corporation“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai JAV ir (arba) kitose šalyse.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Baterijos eksploatavimo laikas priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Atkūrimo laikas naudojant bateriją yra apytikslis ir priklauso nuo naudojimo sąlygų. Jei norite pailginti baterijos eksploatavimo laiką, iki minimumo sumažinkite LCD fono apšvietimą, prijunkite ausines (nenaudokite integruotų garsiakalbių) ir klausykitės vidutiniu garsumu, gaminį naudokite esant kambario temperatūrai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti