Avent

Philips Avent

Skaitmeninis vaizdinis kūdikių stebėjimo prietaisas

  Philips Avent

  Skaitmeninis vaizdinis kūdikių stebėjimo prietaisas

  Greta savo kūdikio

  Naudodami „Philips Avent“ SCD630 galėsite visada palaikyti saugų ir privatų ryšį su savo kūdikiu. Ar būtų diena, ar naktis, savo kūdikį girdėsite labai puikiai ir taip pat galėsite jį aiškiai matyti kokybiškame ekrane (3,5 in LCD). Peržiūrėti visus privalumus

 • Greta savo kūdikio

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Avent Skaitmeninis vaizdinis kūdikių stebėjimo prietaisas

Saugus ir privatus ryšys (A-FHSS), Spalvotas 3, 5 in ekranas, 2x priartin., Lopšinės, naktinė lemputė ir temp., Dvikrypčio ryšio ir vibravimo režimai SCD630/52 Surasti panašius produktus

Greta savo kūdikio

Saugus ir privatus ryšys naudojant A-FHSS technologiją

 • Saugus, privatus ryšys su prisitaikančia FHSS technologija

  Saugus, privatus ryšys su prisitaikančia FHSS technologija

  Unikalus ragelio susiejimas privačiam ir saugiam ryšiui su kūdikiu. Suderinta su nauja prisitaikančia FHSS (kintamo dažnio spektro sklaidos) technologija, kad būtų keliama kuo mažiau trukdžių.

 • Didelės raiškos 3,5 in ekranas ir galimybė stebėti kūdikį net tamsoje

  Didelės raiškos 3,5 in ekranas ir galimybė stebėti kūdikį net tamsoje

  Stebėkite savo kūdikį dieną ir naktį, nes infraraudonųjų spindulių naktinio matymo režimas automatiškai įjungiamas tamsoje. Stebėkite miegantį kūdikį itin dideliame 3,5 in spalvotame ekrane. Naudodamiesi 2x skaitmeninio priartinimo ir nutolinimo funkcija matysite visą kūdikio aplinką.

 • Energijos taupymo režimas su ryšio indikacija

  Energijos taupymo režimas su ryšio indikacija

  Įjungdami EKO režimą galite sumažinti energijos sąnaudas, kai kūdikio kambaryje tylu, ir neprarasti ryšio su kūdikiu. Vadovaukitės unikalia ryšio indikacija. EKO režimas išjungia garso ir vaizdo perdavimą, o įrenginiai susijungia, kai kūdikis skleidžia garsą.

 • Stebėkite temperatūrą kūdikio kambaryje

  Stebėkite temperatūrą kūdikio kambaryje

  Naudodami temperatūros jutiklį su individualiai nustatomu signalu galėsite stebėti klimatą jūsų kūdikio kambaryje. Kūdikis nereguliuoja kūno temperatūros kaip jūs, todėl dėl menkiausio temperatūros pasikeitimo jis gali tapti neramus. Specialus individualiai nustatomas temperatūros jutiklis skaitmeniniame tėvų įrenginio ekrane jus iškart įspės apie klimato pasikeitimus kūdikio kambaryje.

 • Diapazonas iki 300 metrų*

  Diapazonas iki 300 metrų*

  Diapazonas patalpose iki 50 metrų*, diapazonas lauke iki 300 metrų*.

 • Maloni naktinė lempelė ir lopšinės, padedančios nuraminti mažylį

  Maloni naktinė lempelė ir lopšinės, padedančios nuraminti mažylį

  Niekas geriau nenuramins neramaus kūdikio kaip švelni lopšinė ir šilta, raminanti naktinė lemputė. Būdami bet kuriame kambaryje galite pasirinkti vieną iš 5 raminamųjų melodijų ir įjungti naktinę lemputę, taip padėdami kūdikiui lengviau užmigti.

 • Palaikykite ryšį atsiliepdami

  Palaikykite ryšį atsiliepdami

  Kartais viskas, ko reikia jūsų kūdikiui, yra raminantis jūsų balsas. Vienu mygtuko spustelėjimu ši svarbi funkcija padės palaikyti ryšį su kūdikiu iš bet kurios namų vietos.

 • Vibracijos signalas

  Vibracijos signalas

  Pritaikykite įspėjimo nustatymus pagal savo poreikius ir gaukite tėvų įrenginio pranešimą, apie kurį praneš tylus ir subtilus vibravimas.

 • Savo kūdikį girdėsite aiškiai

  Aiškiai išgirsite net menkiausią krykštavimą, gugavimą ir žagsulį. Jūs galite ne tik matyti, bet ir aiškiai girdėti savo kūdikį.

 • 3 garsumo lygio lemputės ir ryšio indikacija

  Trys garsumo lygio lemputės nurodo garso lygį kūdikio kambaryje, net kai tėvų įrenginio garsas nutildytas. Vadovaudamiesi ryšio indikacija visada žinosite, ar jūsų monitorius yra veikimo diapazone ir prijungtas. Tėvų įrenginys įspės, jei monitorius nebepatenka į diapazoną arba jei jo energija senka, ir galėsite būti tikri, kad niekada neprarasite ryšio su vaiku.

 • Nepriekaištingas veikimo laikas stebėjimui visą naktį

  Patogiu belaidžiu įkraunamu tėvų įrenginiu įkrovę galite naudotis iki 10 valandų.

 • Galite pasirinkti labiausiai jūsų aplinkai tinkantį garsumo lygį

  Leidžiama reguliuoti kūdikio įrenginio mikrofono jautrumą. Mikrofono jautrumu nustatomas triukšmo, kurį užfiksuoja kūdikio įrenginys, lygis, pvz., jei norite išgirsti, kai kūdikis pradeda verkti, bet nenorite girdėti, kai jis skleidžia įprastus garsus.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Kūdikių stebėjimo įrenginio veikimo diapazonas priklauso nuo aplinkos ir veiksnių, keliančių trikdžius.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti