1

Kaip spręsti dantenų uždegimo problemą ir mažinti kraujavimą

Norite, kad apnašų šalinimas iš tarpdančių taptų kasdieniu įpročiu? Susipažinkite su „Philips Sonicare AirFloss Ultra“.

Norite, kad apnašų šalinimas iš tarpdančių taptų kasdieniu įpročiu? Susipažinkite su „Philips Sonicare AirFloss Ultra“.

Kraujuojančių dantenų lengva nepaisyti. Tačiau jei pastebite kraujo pėdsakų, kai išspjaunate dantų pastą, ar dantenų patinimą išsivalę dantų šepetėliu, laikas veikti: tai gali būti ankstyvieji dantenų ligos požymiai. Prieš žiūrėdami, kaip spręsti dantenų uždegimo problemą, apžvelkime jo priežastis.

Kas sukelia dantenų kraujavimą?


Pagrindinė priežastis yra palei dantenų liniją ir tarp dantų susikaupusios apnašos.

 

Negydant, kartkartėmis pasitaikantis dantenų kraujavimas gali išsivystyti į dantenų uždegimą, o vėliau į dantenų ligą, vadinamą periodontitu. Ar yra gerų žinių? Anksti nustačius, dantenų uždegimas lengvai gydomas namuose.

Kaip spręsti dantenų uždegimo problemą

 

Tarpai tarp dantų yra pagrindinė vieta, kurioje dauginasi apnašas sukeliančios bakterijos, tad norint išspręsti dantenų uždegimo problemą būtina valyti tarpdančius.

 

Tarpdančių valymas yra pats efektyviausias būdas dantenų kraujavimą sukeliančioms apnašoms šalinti. Tai vienas iš tų dalykų, su kuriais daugelis iš mūsų susiduria kasdien. Burnoje yra vietų, kurias sunku pasiekti, todėl sunku laikytis šio gero įpročio.

 

Rimtai apie dantų uždegimo mažinimą? Valykitės tarpdančius!

Rimtai apie dantų uždegimo gydymą?

„Philips Sonicare AirFloss Ultra“ galėtų padėti įtraukti tarpdančių valymą į kasdienes procedūras. Kliniškai įrodyta*, kad „AirFloss Ultra“ yra toks pat veiksmingas, kaip ir valymas siūlu šalinant tarp dantų esančias apnašas. Galite išpūsti apnašas net iš sunkiai pasiekiamų vietų.

 

Rezultatai kalba už save:

 

  • 89% apklaustų „AirFloss Ultra“ naudotojų teigė, kad jį naudoti lengviau nei tarpdančių siūlą**
  • 93% apklausos dalyvių teigė, kad su „AirFloss Ultra“ buvo lengva pasiekti visas burnos vietas***
  • 99% apklausos dalyvių teigė, kad po naudojimo jautė, jog burna gaivi ir švari**

 

*Pacientai, turintys nedidelį arba vidutinį dantenų uždegimą, naudojo kartu su įprastu dantų šepetėliu ir antibakteriniu burnos skalavimo skysčiu. „AirFloss“ skirtas žmonėms, kurie tarpdančius valo nereguliariai, įprasti prie kasdienės tarpdančių valymo procedūros. Daugiau informacijos sužinosite paspaudę čia.

**JAV pacientų apklausa

***Vienkartinė apklausa. JAV pacientų apklausa

 

Kaip ir naudodami vandenį, galite pabandyti į „AirFloss Ultra“ pripilti antibakterinio burnos skalavimo skysčio, pvz., „Philips Sonicare BreathRx“, kuris suteiks papildomos gaivos. Jei turite daugiau klausimų dėl dantenų uždegimo ar kraujuojančių dantenų, pasikonsultuokite su savo dantų priežiūros specialistu.

 

Tai gali priklausyti nuo technikos

 

Dantenų uždegimas nėra vienintelė dantenų kraujavimo priežastis. Stiprus valymas taip pat gali pažeisti dantenas.

Tai gali priklausyti nuo technikos

Spaudimo jutiklis yra puikus būdas tai kontroliuoti. „Philips Sonicare Protective Clean 6100“ dantų šepetėlio rankenoje yra įmontuotas jutiklis, tad, jei spausite per stipriai, švelni vibracija primins sumažinti spaudimą ir leisti dirbti šepetėliui. Naudodamiesi jutiklio priminimais 7 iš 10 stipriai dantis besivalančių žmonių sumažino spaudimą valydamiesi ir sėkmingai sumažino dantenų nuovargį.


Įtraukite gerus tarpdančių valymo ir dantų valymo šepetėliu įpročius į kasdienę burnos sveikatos procedūrą: tai yra paprasčiausias būdas užkirsti kelią dantenų uždegimui ir palaikyti gerą dantenų būklę. Ir, žinoma, jei dantenos nenustoja kraujuoti, kreipkitės į dantų gydytoją, kad įsitikintumėte, jog dantenos yra sveikos.

Mūsų penkių veiksmų procedūra sveikai šypsenai

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.