Jūsų skustuvas, jūsų skutimasis.

Viskas apie „Prestige“ ir jus.

Jūsų skustuvas, jūsų skutimasis.
Viskas apie „Series 7000“ ir jus.

Unikalaus kaip oda skutimosi pav.

Unikalus kaip oda skutimasis

 
Skuskitės taip, kaip jums atrodo tinkama, atraskite pačias svarbiausias skustuvo funkcijas ir pasiekite geriausius skutimosi rezultatus. Naršykite puslapyje, kuriame yra patarimų, kaip prižiūrėti skustuvą, užregistruokite savo gaminį ir, jei prireiks, sulaukite pagalbos -  viskas vienoje vietoje.

Unikalaus kaip oda skutimosi pav.

Susikurkite asmeninį skutimosi planą

 
Gaukite pritaikomų patarimų konkrečiai jūsų odos problemoms spręsti, ar tai būtų raudonumas, dirginimas po skutimosi, ar įaugę plaukeliai. Parsisiųskite ir susiekite „GroomTribe“ programą „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose, kad galėtumėte pradėti.

Parsisiųskite. Susiekite. Skuskitės.

 
Tiesiog negali būti lengviau. Paprasčiausiai parsisiųskite programą „GroomTribe“ iš savo išmaniojo telefono programų parduotuvės.

Įjunkite skustuvą ir, esant įjungtai išmaniojo telefono „Bluetooth“ funkcijai, įjunkite programą bei laikykitės instrukcijų, kad pradėtumėte siejimą. Nuo šiol skustuvas ir programa „GroomTribe“ susijungs kaskart, kai įjungsite programą.

Laikykite telefoną ir skustuvą vieną šalia kito, kad jie išliktų susijungę ir vyktų sinchronizavimas. Kai tik pasirinksite jautraus skutimo nustatymą, būsite pasiruošę skustis!

Parsisiuntimo-siejimo-skutimosi pav.

Skutimasis ką tik tapo pritaikytas asmeniškai

 

„Series 7000“ yra pirmasis pasaulyje asmeniškai pritaikytas skutimo sprendimas jautriai odai. Skustuve ir prijungtoje programoje „GroomTribe“ yra funkcijų, kurios padės skustis taip, kaip jums atrodo tinkama. Nes kiekviena oda yra unikali.

Ekranas

 

Geriausiai išnaudokite skustuvą naudodami intuityvius indikatorius, rodančius programos pranešimus, likusią akumuliatoriaus įkrovą, valymo priminimus ir kt.

Tobulai švaraus skutimosi trimis veiksmais pav.

Tobulai švariai nusiskuskite trimis veiksmais

 

Švariai nuskusta barzda gali būti tikras iššūkis, ypač vyrams, kurių oda yra jautri, linkusi raudonuoti, sudirgti ir į ją nuolat įauga plaukeliai. Tačiau, darant tai teisingai, švariai nusiskutus su „Series 7000“ odos būklė nepablogėja.

 


Ką reiškia švariai nusiskutęs?

Pirmiausia, mūsų tikslas. Švarus skutimasis reiškia, kad neliks barzdos ir kelių dienų barzdelės, – glotniai, švariai nusiskusite ir atrodysite puikiai. Pasiruošę? Štai kaip galima švariai nusiskusti per kelias minutes.

 

Sausas ar šlapias?

Skutantis skustuvu, sausas skutimasis mažiau kenkia odai, taip kyla mažesnis pavojus įsibrėžti ir įsipjauti. Drėgnas skutimasis atgaivina ir nuskutama glotniai, jei nepamirštama naudoti skutimosi putų. Iš pradžių galite dvejoti darydami tai, kas teisinga, ypač jei jūsų oda jautri. Laimei, pagalba čia pat.

 

Skutimosi patarimai

Programos „GroomTribe“ asmeninį skutimosi planą sudaro pritaikyti patarimai, kaip nusiskusti geriausiai. Skutimasis pagal rekomendacijas padeda geriau nusiskusti realiu laiku. Sinchonizuojamo skutimosi metu naudojami ilgalaikiai skutimosi duomenys, kad patarimai būtų priderinti ir sukurti jums.
 

1 veiksmas. Būkite vėsus

Nusiprauskite ir nuskalaukite veidą, kad jis būtų tikrai švarus prieš skutantis. Nepamirškite, kad prieš skutantis negalima maudytis karštame duše, nes jūsų oda įkais, išbrinks ir bus sunku nusiskusti. Prieš atlikdami kitą veiksmą įsitikinkite, kad jūsų oda yra sausa.

 

2 veiksmas. Elkitės ryžtingai, bet teisingai

Su „Series 7000“ galima skusti iki trijų dienų ilgio barzdą. Jei ant veido yra ilgesnių plaukelių, pirmiausia juos nukirpkite. Norėdami švariai nusiskusti drėgnuoju būdu (įskaitant duše), užtepkite šiek tiek skutimosi putų ar gelio ir pradėkite skustis sukamaisiais judesiais.

Pirmiausia braukite veido plaukų augimo kryptimi, tuomet braukite prieš plauką, kad nuskustumėte švariau. Jei jūsų oda ypač jautri, braukite tik plaukų augimo kryptimi.

Švelniai ištempkite odą laisvąja ranka, kad skustis būtų lengviau, tačiau neįtempkite per stipriai. Švariai skutantis nereikia labai spausti, tad stenkitės nespausti skustuvo prie odos per stipriai.

Skustuvas taip pat atlieka savo darbą nustatydamas barzdos tankumą ir automatiškai reguliuodamas galią, kad veiksmingiau nuskustų tankius barzdos plotus. Nereikia kelis kartus braukti per tą pačia vietą, tad sumažėja tikimybė sudirginti odą.

Jei skutatės drėgnai, nuskalaukite skustuvo galvutę kas 10–15 sek., kad nuplautumėte susikaupusias putas ar gelį, negyvą odą, plaukus ir purvą.

3 veiksmas. Būkite geras
Dabar laikas odai atsigauti po skutimo. Aptaškykite veidą šiltu vandeniu, švelniai patapšnokite, kad išdžiūtų, ir užtepkite priemonės po skutimosi arba drėkinamojo kremo, jei reikia. Nuplaukite drėgną skustuvo galvutę ir palikite ją išdžiūti.

Štai ir viskas. Atlikite šiuos veiksmus ir galėsite išeiti iš namų nusiskutę švariausiai. Tomis dienomis, kai šios procedūros nereikia, visada galite užsiauginti vos matomą barzdelę. 

Dar neturite asmeninio skutimosi plano?

Gaukite pritaikytų patarimų, kaip įveikti konkrečias savo odos problemas, kad ir kokios jos būtų: raudonumas, dirginimas po skutimo ar įaugę plaukeliai. Po kiekvieno skutimo prijungta programa, sukurta bendradarbiaujant su dermatologais, stebi jūsų skutimosi techniką ir odos progresą.

Parsisiųskite ir susiekite „GroomTribe“ programą „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose, kad galėtumėte pradėti.

Atsisiųskite iš „App Store“
Atsisiųskite iš „Google Play“

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Skutimosi šlapiai arba skutimosi sausai pav.

Skustis šlapiai ar skustis sausai? Štai kaip galite skustis abiem būdais

 

Asmeninis skutimosi planas yra geriausias būdas įsitikinti, kuris skutimosi būdas – su putomis ar sausas – yra tinkamiausias jūsų unikaliai odai. Tačiau, kad ir kuris būdas būtų jums tinkamiausias, pateikiame patarimų apie tai, kaip švariai nusiskusti tiek šlapiai, tiek sausai ir kad oda jaustųsi puikiai.

 


1. Pirmiausia nukirpkite

Skutantis skustuvu, sausas skutimasis mažiau kenkia odai, taip kyla mažesnis pavojus įsibrėžti ir įsipjauti. Drėgnas skutimasis atgaivina ir nuskutama glotniai, jei nepamirštama naudoti skutimosi putų. Iš pradžių galite dvejoti darydami tai, kas teisinga, ypač jei jūsų oda jautri. Laimei, pagalba čia pat.

 

2. Paruoškite odą

Jei skutatės be putų, svarbu prieš pradedant tinkamai nusausinti odą, nes dėl drėgnos odos gali būti sunku sklandžiai braukti skustuvą veidu. Jei prausėtės po dušu ar nusiprausėte veidą, palaukite bent 5 minutes, kad oda visiškai nudžiūtų.

 

Jei skutatės šlapiai, vis tiek geriausia pradėti, kai oda švari, tačiau tik nesiprauskite po karštu dušu, nes oda įkais, pabrinks ir suprakaituos, tuomet bus sunku skustis. Tiesiog užtepkite šiek tiek skutimosi putų ar gelio prieš pradėdami skustis.

 

3. Skuskitės patogiai

Ar skustumėtės šlapiai, ar sausai „Series 7000 BeardAdapt“ jutiklis nustatys barzdos tankumą ir automatiškai parinks jums maloniausią nustatymą. Jei norite, galite rankiniu būdu pasirinkti nustatymą, tačiau skustuvas ir prijungta programa „GroomTribe“ yra sukurti tuo pasirūpinti.

 

4. Skuskitės sukamaisiais judesiais

Spauskite tik šiek tiek (spaudžiant per stipriai atsiras per didelė trintis ir dėl to gali labiau sudirgti oda), skuskitės trumpais, sukamaisiais judesiais. Jautriose vietose skuskite lėčiau ir neskubėkite.

5. Paskutinis perbraukimas
Dabar, kai jau vieną kartą nuskutote visą veidą, laikas skusti švariau. Perbraukite paskutinį kartą šiek tiek paspausdami ir braukdami prieš plaukų augimo kryptį. Kaip ir anksčiau, jautriomis vietomis pasirūpinkite labiau ir elkitės atsargiau.

6. Sunkiai pasiekiami plaukeliai

Skusdamiesi be putų lengviau pastebėsite tuos plaukelius, kurie išvengė skustuvo. Tačiau, jei skutatės su putomis, vis tiek galite susidoroti su užsispyrusiais plaukeliais ir sunkiai pasiekiamomis vietomis. Švelniai ištempkite odą taip, kad pakiltų plaukeliai.


7. Žandenos
Žandenų ilgis ir stilius priklauso nuo jūsų, tačiau tikrai atėjo laikas pasirūpinti jomis naudojant „Series 7000“ kirptuvą ar formavimo priedą.

 

8. Po skutimosi

Dabar šiek tiek apie priežiūrą po skutimosi. Nusiskutę jauskite gaivą naudodami priemonę po skutimosi arba balzamą po skutimosi. Ir viskas – esate pasiruošę dienai.

Atminkite: reguliarūs skutimosi įpročiai padeda odai priprasti prie elektrinio skustuvo, todėl nusiskusite geriau. Ir nepamirškite labai svarbios higienos po skutimo. Išplaukite skustuvą gausiu kiekiu drungno vandens, nupurtykite ir palikite atvirą.


Dar neturite asmeninio skutimosi plano?

Gaukite pritaikytų patarimų, kaip įveikti konkrečias savo odos problemas, kad ir kokios jos būtų: raudonumas, dirginimas po skutimo ar įaugę plaukeliai. Po kiekvieno skutimo prijungta programa, sukurta bendradarbiaujant su dermatologais, stebi jūsų skutimosi techniką ir odos progresą.

Parsisiųskite ir susiekite „GroomTribe“ programą „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose, kad galėtumėte pradėti.

Atsisiųskite iš „App Store“
Atsisiųskite iš „Google Play“

Skaityti daugiauSkaityti mažiau

Ne tik skustuvas

 
Naudodamiesi „SmartClick“ priedų sistema, lengvai paverskite skustuvą barzdos formavimo įrankiu, koreguojamuoju kirptuvu ar valymo šepetėliu. 

Kad jūsų barzdaskutė atrodytų kaip nauja

 
Rūpinkitės skustuvu ir priedais, kad skustuvas veiktų taip gerai, kaip pirmąją dieną.

Skustuvo valymo pav.

Skustuvo valymas

Panaudoję išvalykite skustuvą, kad jis veiktų optimaliai ir būtų higieniškas.
 

  1. Įjunkite skustuvą ir išskalaukite skutimo įrenginį šiltu, tekančiu vandeniu.
  2. Išjunkite, nutraukite skutimosi galvutės laikiklį nuo apatinės skutimo įrenginio dalies ir išskalaukite abi dalis tekančiu vandeniu.
  3. Atsargiai nukratykite likusį vandenį ir palikite skutimo galvutės laikiklį išdžiūti, tik paskui iš naujo pritvirtinkite skutimo galvutę.

Skutimo galvutės keitimo pav.

Skutimo galvutės keitimas

Norėdami, kad prietaisas veiktų geriausiai, kas dvejus metus keiskite skutimo galvutes. 

 

  1. Išjunkite skustuvą. Traukite užstumiamą skutimo
    įrenginį nuo rankenos.
  2. Išmeskite seną užstumiamą skutimo įrenginį ir uždėkite
    naują užstumiamą skutimo įrenginį ant rankenos.
  3. Po to, kai pakeisite užstumiamą skutimo įrenginį, galėsite iš naujo nustatyti pakeitimo priminimą programoje.

DUK

Ar visada turiu neštis telefoną į vonią?

Ne. Tai daryti naudinga pradžioje, kad realiu laiku gautumėte patarimų, kaip skustis odai geriausiu būdu. Kai jį laikysite nuošaliai, galite tiesiog sinchronizuoti skutimosi informaciją su programa ir gauti asmeninius patarimus ir rekomendacijas. Skustuvas ir programa bus sinchronizuojami automatiškai, kai tik atsidurs arti vienas kito.

Skustuve išsaugoma iki 20 skutimų informacijos, tad įsitikinkite, kad sinchronizuojate skustuvą „Bluetooth“ ryšiu bent kartą per 2–3 savaites. Norėdami sinchronizuoti skutimų informaciją: 1 įjunkite programą ir įsitikinkite, kad esate šalia skustuvo. 2 Programa prisijungs automatiškai ir susinchronizuos paskutinių skutimų informaciją.

Kaip parsisiųsti programą?

Programą „GroomTribe“ galite parsisiųsti iš „App Store“ arba „Play Store“, arba nuskenuokite QR kodą ant skustuvo pakuotės.

Kinijoje dėl „Android“ parduotuvės palaikymo apsilankykite adresu www.mylife.philips.com.cn/appdownload/.

Su kokiais telefonais yra suderinama programa?

„iPhone” suderinamumas:

· „iPhone 6S“ ir naujesnis;

· „iOS 11“ ir naujesnė.

Suderinamumas su „Android“:

· tik > 4,5 col. dydžio telefonai;

· OS versija > 6.0, BLE versija > 4.1.

Kaip prijungti programą „Philips GroomTribe“ prie telefono?

· Parsisiųskite programą „GroomTribe“ iš „App Store“.

· Įsitikinkite, kad išmaniajame telefone įjungtas „Bluetooth“ ryšys.

· Įjunkite programą išmaniajame telefone.

· Laikykitės programoje teikiamų instrukcijų, kad sukurtumėte ryšį.

Pastaba: įsitikinkite, kad yra geras „Bluetooth“ ir interneto ryšys, kad galėtumėte pasinaudoti visomis programos funkcijomis.

Ką daryti, jei iškyla ryšio problemų?

Yra kelios priežastys, kodėl negalite prijungti telefono prie „Philips Series 7000“ skustuvo. Toliau pateikiamos dažniausios priežastys ir jų sprendimai.

 

· Naudojama netinkama „Bluetooth“ versija
Skustuvui „Philips Series 7000“ naudojama „Bluetooth“ versija 4.1 arba naujesnė. Įsitikinkite, kad jūsų telefonas palaiko šią versiją (arba naujesnę), kad galėtumėte jį prijungti prie skustuvo. Taip pat įsitikinkite, kad prieš siedami jį su skustuvu įjungiate „Bluetooth“ funkciją.

 

· Telefonas nesuderinamas
Patikrinkite, ar jūsų mobilusis telefonas suderinamas su programa „GroomTribe“ prieš ją parsisiųsdami. Programa veikia tik telefonuose „iPhone 5S“ (arba naujesniuose), kuriuose naudojama programinė įranga „iOS10“ arba naujesnė.

Jei naudojate „Android“ telefoną, programa veikia tik su „Android 6“ („Marshmallow“) arba naujesne versija. Ir tik > 4,5 col. dydžio telefonuose

 

· Telefonas yra per toli nuo skustuvo
Telefonas turi būti šalia skustuvo „Philips Series 7000“, kad būtų su juo susietas. Įsitikinkite, kad telefonas yra ne toliau nei 3 metrai nuo skustuvo.

· Iš naujo nustatykite skustuvo ir programos ryšį
Jei pasinaudojote anksčiau teiktu patarimu ir vis tiek negalite prijungti programos prie telefono, tuomet galite bandyti iš naujo nustatyti ryšį atlikdami šiuos veiksmus: 1. Atsiekite skustuvą: ilgai, 10 sek., laikykite paspaudę ĮJUNGIMO / IŠJUNGIMO mygtuką, kad atjungtumėte jį nuo programos.  NS pranešimo simbolis pradės lėtai mirksėti. 2. Atsiekite telefoną: eikite „nustatymai“ telefone ir pasirinkite „Bluetooth“. Tuomet pasirinkite „Shaver S79XX“ ir paspauskite „pamiršti“ arba „atsieti“.

Pastaba: šios instrukcijos gali skirtis priklausomai nuo išmaniojo telefono. Daugiau informacijos rasite savo telefono vadove. Jei išbandėte anksčiau pateiktus patarimus, bet vis tiek negalite išspręsti problemos, tuomet kreipkitės į savo šalies klientų aptarnavimo centrą dėl tolesnės pagalbos.

Mirksi skustuvo „Philips Series 7000“ pranešimo simbolis. Ką turėčiau daryti?

Kai ant skustuvo rankenos dega pranešimo simbolis, įjunkite programą ir joje rasite naujinį / pranešimą.

Ar galiu pakeisti jautraus skutimo nustatymus nenaudodamas programos?

Ne, jautraus skutimo nustatymai yra pritaikyti asmeniškai jūsų poreikiams, kuriuos nustato programa. Numatytasis skustuvo nustatymas yra S.

Kokie yra NS simboliai?

Skustuvų ekranuose rodomi šie simboliai:

· pranešimo simbolis;

· jautraus skutimo nustatymas – XS;

· jautraus skutimo nustatymas – S;

· valymo priminimas;

· kelioninio užrakto simbolis;

· atjungimo naudoti priminimas;

· akumuliatoriaus įkrovos indikatorius.

Kiek laiko reikia krauti pirmą kartą?

Prieš pirmą kartą naudojant rekomenduojame visiškai įkrauti skustuvą. Įkrovimas užtruks maždaug valandą ir galėsite skustis iki 50 min.

Kokia skutimosi elektriniu skustuvu nauda?

Skusdamiesi elektriniu skustuvu neturite rinktis tarp švaraus skutimosi ar odos komforto. Be to, elektrinius skustuvus patogu naudoti: daugelį skustuvų galima naudoti skutantis šlapiai ir sausai bei duše.

Kokia skutimosi sukamosiomis galvutėmis nauda?

Sukamosios skutimo galvutės žinomos dėl lankstumo. Jas naudodami nusiskusite glotniai net sunkiai pasiekiamose vietose. Pabaigsite skustis mažiau kartų perbraukdami ir mažiau spausdami. Rezultatas – švarus skutimas ir labai malonus odos jausmas.

Ar galiu naudoti skustuvą duše?

„Series 7000“ skustuvai yra atsparūs vandeniui. Pats nuspręskite, koks skutimasis jums patinka: sausas, su geliu ar putomis ar net duše.

* „Apple“, „Apple“ logotipas, „iPad“ ir „iPhone“ yra „Apple Inc.“, registruotos JAV ir kitose šalyse, prekių ženklai. „App Store“ yra „Apple Inc.“ paslaugos ženklas.

* „Android“ yra „Google Inc.“ prekių ženklas.

* „Google Play“ ir „Google Play“ logotipas yra „Google Inc.“ prekių ženklai.

* „Bluetooth®“ žodis, ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, o bet kokiu tikslu naudodama šį ženklą „Koninklijke Philips N.V.“ turi licenciją.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

* Privalomi laukai​

Išskirtinės akcijos ir pasiūlymai

Informacija apie naujausius produktus

Patarimai ir rekomendacijos

*

* Norėčiau gauti reklaminius pranešimus apie „Philips“ produktus, paslaugas, renginius ir akcijas, atsižvelgiant į mano pageidavimus ir elgseną. Bet kada galiu lengvai atsisakyti prenumeratos!

Gaminių prenumeratos pav.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.