Aukštesnis konsolinio žaidimo lygis

Aukštesnis konsolinio žaidimo lygis

  „PHILIPS Momentum“
  – naujas konsolinių žaidimų monitorių evoliucijos etapas 


  Šis pirmas ir vienintelis monitorius sukelia stiprų dvejopą jausmą – tai kažkas tarp didelio televizoriaus ekrano ir efektyviausiai veikiančio monitoriaus. Mėgaukitės puikiu 43 colių įstrižainės monitoriumi „HDR1000“, pasižyminčiu 4K vaizdo kokybe, žaibiškais įvesties signalais ir greitu vaizdo reakcijos laiku. Pasinerkite į žaidimo veiksmą nepakildami nuo sofos ir pademonstruokite savo įspūdingą  reakciją.

  Sparta

  Momentum Features

  Konsolinių žaidimų fanai įvertins monitoriaus „Philips Momentum“ spartą: režimas „Adaptive Sync SmartResponse“ bei maža signalų įvesties delsa kartu su 4 ms GtG reakcijos laiku užtikrina greitą vaizdo reakciją ir žaidimą be jokių trukdžių, pertrūkių ar antrinių vaizdų.

  Nuotraukų kokybė

  Philips Momentum

  4K UHD skiriamoji geba užtikrina, kad pastebėsite net smulkiausias detales. Ekrano plokštė perteikia ne mažiau nei 1,07 mln. spalvų ir naudoja technologiją „Quantum Dot“, todėl spalvos yra išskirtinai ryškios ir dinamiškos. Itin šviesi ekrano plokštė „VESA DisplayHDRTM 1000“ vaizdą perteikia tikroviškiau, todėl jis atrodo žavesnis, gilesnis ir turi daugiau atspalvių.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.