„Philips" pagalba

Kaip veiksmingai valyti namus su dulkių siurbliu robotu „Philips HomeRun“

Paskelbta 2023 m. gruodžio 6 d.
Toliau esančiame straipsnyje rasite patarimų, kaip paruošti namus / kambarį, kad „Philips HomeRun“ šlapiai ir sausai valančiam robotui būtų lengviau valyti.
XU serijos robotai

Padarykite taip, kad robotas valytų veiksmingai

Redaguokite kambarius:
programėlėje „Philips HomeRun“ galite redaguoti kambarius.  Pasirinkę robotą pateksite į pagrindinį ekraną, kuriame spustelėsite pagrindinį meniu (3 horizontalias juosteles) ir pasirinkite „Mano žemėlapiai“ bei „Redaguoti kambarius“. 

Su šia funkcija galite pritaikyti roboto valymą kiekvienam kambariui (sujungti / padalinti kambarius, pavadinti kambarius). 

Pastaba. Robotas gali sukurti žemėlapį kiekvienam namo aukštui ir išsaugoti iki 5 žemėlapių. Galite užrakinti iki 3 žemėlapių, kad jų nebūtų galima perrašyti. Būsite tikri, kad šie žemėlapiai bus prieinami programėlėje.  

Pridėkite ribojamų valymo zonų

Name / kambaryje galite robotui nustatyti nevalomas zonas. Pasirinkę robotą, šias zonas galite nurodyti programėlėje „Philips HomeRun“. Pagrindiniame ekrane palieskite pagrindinį meniu (3 horizontalios juostelės) ir pasirinkite „Mano žemėlapiai“, kad nurodytumėte, kur robotui galima valyti, o kur negalima. 

Toliau nurodytų nevalomų zonų nustatymas.

Virtuali siena 
Virtuali siena yra nematomas barjeras, kurį galite, pvz., sukurti aplink laiptus, kad robotas nenukristų nuo laiptų. Robote įmontuoti nuo kritimo apsaugantys jutikliai, kuriais nustatomi laiptai ir kiti grindų lygių skirtumai, kad robotas jų vengtų. Tačiau, jei ant grindų prie laiptų arba ant laiptų pakopų yra daiktų, robotas gali nenustatyti grindų lygių skirtumo ir nukristi. 
   

Nevalymo zona 
Galite nustatyti nevalomas zonas, kad 
 • apsaugotumėte dūžtančius ar lūžtančius daiktus. Robotas negali aptikti blizgančių, skaidrių (pvz., stiklo) arba tamsių kliūčių ar paviršių; 
 • neleistumėte robotui įstrigti valant. Robotas gali įstrigti ilgo plauko kilimuose, kilimuose su kutais ar labai lengvuose kilimėliuose, pvz., vonios kambaryje. Be to, robotas neaptinka ant grindų esančių laidų; 
 • apsaugotumėte robotą. Robotą reikia saugoti nuo skysčių ir drėgnų vietų, pvz., naminių gyvūnų dubenų ir augalų padėklų. Jis neskirtas siurbti vandeniui ar kitiems skysčiams.  

Neplaunamos zonos 
Nustačius neplaunamas zonas, robotui neleidžiama šlapiai valyti kilimų ar kilimėlių.  
(Tik 7000 serijai) Programėlėje galite pasirinkti toliau nurodytas neplaunamos zonos parinktis: 
 • vengti neplaunamų zonų, kai likęs kambario plotas valomas šlapiai; 
 • neplaunamas zonas tik sausai siurbti sauso valymo režimu. Pastaba: šluostė vis tiek gali būti drėgna. 

Atsargaus valymo zona (tik 7000 serijai)
Robotas gali važiuoti per 20 mm aukščio kliūtis su tuščiu vandens bakeliu (15 mm su pilnu vandens bakeliu). Jei norite, kad robotas atsargiau liptų per kliūtis, galite žemėlapyje nupiešti atsargaus valymo zoną. Robotas prieš nusisukdamas tik šiek tiek užvažiuos ant baldų.

Svarbu.
 • Jei norite, kad robotas vis tiek eitų į kitus kambarius, įsitikinkite, kad atsargaus valymo zona nėra per arti durų su slenksčiu. Nustatykite atsargaus valymo zoną bent 1 m atstumu nuo durų su slenksčiu.
 • Kurdami virtualias sienas ir nevalomas zonas įsitikinkite, kad jos netrukdo robotui grįžti į stotelę. Užtikrinkite, kad stotelės priekyje būtų 1,5 m laisvos vietos, o šonuose – po 0,5 m laisvos vietos.

Sutvarkykite namus / kambarį

Norėdami užtikrinti, kad roboto kelyje nebūtų kliūčių ir jis išvalytų namus / kambarį, atlikite toliau nurodytus veiksmus.
 • Nuo grindų patraukite kabelius ir laidus, kad jie neįsipainiotų roboto ratuose. Robote yra pažangių jutiklių, skirtų aptikti mažus daiktus ir jų vengti, tačiau jis negali nustatyti smulkių laidų.  
 • Patraukite daiktus nuo grindų šalia laiptų arba nuo laiptų pakopų, kad robotas nenukristų. 
 • Užlenkite kilimėlių pakraščius.  
 • Atidarykite kambarių, kuriuos norite išvalyti, duris ir uždarykite laukines duris.   

Jei naudodamiesi anksčiau pateiktais sprendimais neišsprendėte problemos, kreipkitės į mus dėl tolesnės pagalbos.
tvarkyti
Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.