Philips kavos aparatai

Philips filtruotos kavos aparatai

 

Ruoškite filtruotą kavą tradiciniu būdu pripildydami popierinį filtrą maltos kavos ir ją užplikę kartu su draugais ar šeimos nariais mėgaukitės visu ąsočiu aromatingos kavos – be jokių rūpesčių.

 

Susipažinkite su „Philips“ filtruotos kavos aparatais

Philips automatiniai espreso kavos aparatai

 

Mūsų kavos virimo aparatai su kavos pupelių malimo funkcija leidžia spustelėjus vieną mygtuką mėgautis espreso arba filtruota kava. Tuo tarpu integruotuoju pieno plakikliu lengvai paruošite kapučiną, latę ar latę su pieno puta – dieną ar vėlų vakarą.

 

Susipažinkite su „Philips“ visiškai automatiniais espreso aparatais

Unikalusis „Philips“ automatas

„Philips“ – kavos virimo aparatų prekių ženklas Nr. 1 vakarų Europoje
Philips automatiniai kavos virimo aparatai

Philips kavos aparatų kokybės kontrolė

 

Kūrimo proceso metu Philips tūkstančius kartų patikrina filtruotos kavos aparatus. O vėliau vėl atlieka bandymus, kai filtruotos kavos aparatas jau perduodamas gamybai. Kiekvienais metais su kiekvienu aparatu atliekant bandymus paruošiama maždaug 30 000 filtruotos kavos puodelių – taip užtikrinama aukšta mūsų aparatų kokybė ir leidžiama jums mėgautis sodria, aromatinga kava kiekviename puodelyje.     

Moteris įsipilkite kavos

Philips kavos aparatai - 50 metų kavos ruošimo tradicijų

 

Philips leidžia žmonėms kava mėgautis namuose jau nuo 1965 m. Taigi nuo to laiko kurdama naujas technologijas, pvz., inovatyviąją „Boil and Brew“ sistemą, nuolatos tobulina kavos virimo aparatus. Peržengę XXI a. slenkstį suvienijome jėgas su Sara Lee ir pristatėme SENSEO® – pirmąjį pasaulyje tabletinį kavos virimo aparatą. Be to, į Philips šeimą priėmėme italų prekių ženklus Saeco ir Gaggia. Dabar mūsų asortimente apstu kavos virimo aparatų, kuriuos galima papildyti priedais. Kadangi švenčiame 50 metų kavos tradicijų puoselėjimo sukaktį, pristatome dar vieną naujovę: pirmąjį pasaulyje kavos virimo aparatą, kuriuo galima ruošti espresą ir filtruotą kavą.

Espresso kavos aparatai

Filtruota kava ir espresas su vienu Philips kavos aparatu

 

Philips yra vienintelis prekių ženklas, galintis pasiūlyti aparatą, kuriuo galima ruošti ir filtruotą kavą, ir espresą. Mūsų inovatyvioji „CoffeeSwitch“ funkcija leidžia perjungti du režimus tiesiog pasukant rankenėlę.

 

Espreso kavos aparatai su „Coffeeswitch“

„Philips“ kavos gėrimų įvairovė

Philips kavos aparatas- tai, ko reikia kiekvienam

 

Nesvarbu, ar jums patinka ruošti kavą, ar tiesiog ja mėgautis, Philips gali pasiūlyti jūsų poreikius atitinkantį kavos virimo aparatą. Visiškai automatiniu espreso kavos automatu paspausdami vieną mygtuką galite ruošti nepriekaištingą espresą, kapučiną, latę arba latę su pieno puta. Filtruotos kavos aparato ąsočio pakaks ir draugams, ir šeimos nariams – kavą ruoškite pasirinkdami malimo ir virimo būdą. Mūsų SENSEO® tabletiniai kavos aparatai labai patiks norintiems mėgautis kavos skoniais iš plataus SENSEO® kavos tablečių skonių ir mišinių asortimento.

 

Daugiau inf.

Susipažinkite su kitais mūsų prekių ženklais

Spustelėkite prekių ženklo logotipą ir sužinokite daugiau

Susipažinkite su kitomis kategorijomis

Saeco automatiniai espreso kavos aparatai

 

Daugiau inf.

SENSEO® tabletiniai kavos aparatai

 

Daugiau inf.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.