1
Produktai

„Senseo“ logotipas

SENSEO® kavos

tabletiniai aparatai

Susipažinkite su SENSEO® kavos virimo aparatų asortimentu

Galite rinktis iš itin plataus SENSEO® kavos tablečių asortimento kavos aparatų, įdėti jas į kavos virimo aparatą, paspausti paleidimo mygtuką – ir jau po kelių sekundžių mėgautis filtruota kava su skania puta.

 

Susipažinkite su mūsų SENSEO® tabletiniais kavos aparatais

Unikalusis SENSEO®

SENSEO® – tai kavos virimo aparatų prekių ženklas Nr. 1 Europoje

Kavos virimo aparatų prekių ženklas Nr. 1 Europoje

 

SENSEO® pirmasis sukūrė pirmąjį pasaulyje tabletinį kavos aparatą. 2001 m. pristatytas vieno puodelio kavos virimo aparatas visiškai pakeitė iki šiol visiems žinomą kavos ruošimo būdą. 2015 m. SENSEO® įvardytas kaip kavos virimo aparatų prekių ženklas Nr. 1 Europoje*. 

* Šaltinis: „Euromonitor International“

Pasimėgaukite akimirka su draugu. SENSEO® kavos virimo aparatu greičiau nei per minutę galima paruošti du puodelius kavos

Pasimėgaukite akimirka su draugu

 

SENSEO® kavos virimo aparatu greičiau nei per minutę galima paruošti vieną arba du puodelius skanios SENSEO® kavos. Puiki proga mėgautis su draugais.

Senseo® kavos pagalvėlės

Pastovumas

 

SENSEO® kavos tabletės yra sertifikuotos UTZ – tai nepriklausomas ekologiškos kavos ir arbatos ženklas. Mūsų vieno puodelio kavos virimo aparatai gaminami iš perdirbto plastiko, be to, juose yra automatinio išsijungimo funkcija, kad būtų taupoma energija. Žinoma, mes niekada nenustosime ieškoti pakuočių, kurios padėtų kuo geriau pasirūpinti gamta.

Kavos aparatas ir Senseo® kavos tabletės

Platus aparatų, mišinių ir skonių pasirinkimas

 

SENSEO® vieno puodelio kavos virimo aparatai siūlomi įvairaus dizaino, formų ir spalvų, be to, jais galima ruošti skanų kapučiną, latę su pieno puta ar kavą su grietinėle ar šviežiu pienu. Kiekvienoje mūsų kavos tabletėje yra 50 kavos pupelių.

SENSEO® istorija

Susipažinkite su kitais mūsų prekių ženklais

Spustelėkite prekių ženklo logotipą ir sužinokite daugiau

Susipažinkite su kitomis kategorijomis

„Saeco“ visiškai automatiniai espreso aparatai

„Philips“ visiškai automatiniai espreso aparatai

„Philips“ filtruotos kavos aparatai