Kūdikio kambario klimato stebėjimo svarba


Kūdikių stebėjimo priet. ir termometrai

Pasirodo, kad kūdikių stebėjimo prietaisai naudojami ne tik žvilgtelėjimui, jie gali padėti kūdikiui sveikai vystytis. Sudarėme šį vadovą norėdami padėti jums suprasti, kaip klimatas gali paveikti kūdikio sveikatą, koks yra idealus kambario klimatas ir kaip gali padėti kūdikių stebėjimo prietaisas.

Kokią įtaką kambario klimatas turi kūdikio sveikatai?

Jei daugumai iš mūsų šiek tiek per šiltas arba per drėgnas kambarys nekelia nepatogumų, tai kūdikiai paprastai yra jautresni temperatūrai ir drėgmei. Jei kambarys nepakankamai drėgnas, dėl to, pavyzdžiui, gali džiūti akys ir gerklė. Jei šiek tiek per šalta arba per šilta, kūdikiai dar negali reguliuoti kūno temperatūros taip, kaip tai gali suaugusieji.

 

Koks yra idealus kambario klimatas?

Idealus kambario klimatas – tai veiksnių visuma, o ne tam tikra temperatūra ar drėgmė. Sveikiausia kambario temperatūra mažyliui yra maždaug 60,8–68 F (16–20 °C), o ideali drėgmė turėtų būti 40–60 %.

 

Kūdikių stebėjimo prietaiso nauda

Jei svarstote, kada visa tai reikia stebėti, kai maitinate, raminate ir užsiimate kitais rūpesčiais, nesijaudinkite. Jums pagelbės išmanusis kūdikių stebėjimo prietaisas. Jis nuolatos vietoj jūsų seka kambario temperatūrą ir drėgmę.

 

Nustatę temperatūros ir drėgmės ribas išmaniajame kūdikių stebėjimo prietaise, gausite pranešimus, jei klimato rodmenys neatitiks nustatytų ribų. Tokiu būdu visada žinosite, ar klimatas sveikas jūsų kūdikiui, ar reikia jį šiek tiek pakeisti.

 

Atsižvelgdami į rodmenis galite keisti klimatą taip, kad kūdikis jaustųsi patogiai. Ką daryti, jei drėgmės šiek tiek per daug? Galite atidaryti langą ir įleisti šiek tiek šviežio oro. Jaudinatės, kad mažylis neperkaistų? Įsitikinkite, ar mažylis ne per šiltai aprengtas, galbūt galite naudoti kondicionierių, kad kambario temperatūra būtų tinkamesnė.

 

Taip pat greičiausiai norite sužinoti apie kūdikio kambario klimato įtaką kūdikio miegui. Prijungę išmanųjį kūdikių stebėjimo prietaisą prie mūsų sveiko kūdikio vystymosi programos „uGrow“ ir stebėdami kūdikio miegą, vos žvilgtelėję pamatysite, kokioje kambario temperatūroje kūdikis miega geriausiai.

 

Matote, kūdikių stebėjimo prietaisas skirtas ne tik žvilgtelėti. Tai paprastas būdas padėti kūdikiui jaustis patogiai tiek dieną, tiek naktį.

Skaitykite daugiau šia tema

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.