LCD monitorius

  LCD monitorius

  Paprasta – prie nešiojamojo kompiuterio prijungiamas ekranas

  Naudodamiesi šiuo naujovišku prie nešiojamojo kompiuterio prijungiamu ekranu su multimedija galite lengvai išplėsti vaizdo ribas, prijungti išorinę įrangą ir naudotis internetu. Viskas – su vienu „SuperSpeed“ USB laidu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LCD monitorius

Nešiojamojo kompiuterio ekranas, 23" (58, 4 cm) 231P4UPES/00 Surasti panašius produktus

Paprasta – prie nešiojamojo kompiuterio prijungiamas ekranas

išplės vaizdą prijungus vienu laidu

 • Vienas USB 3.0 laidas prijungia jūsų nešiojamąjį kompiuterį prie ekrano

  Vienas USB 3.0 laidas prijungia jūsų nešiojamąjį kompiuterį prie ekrano

  Naudodamiesi šiuo naujovišku ir dideliu „Philips“ ekranu galėsite prijungti bet kurį nešiojamąjį kompiuterį. Ypač tinka naujausiems „Ultra book“ tipo įrenginiams su ribotu jungčių skaičiumi. Šis ekranas su integruotu USB 3.0 šakotuvu, eternetu ir stereofoniniais garsiakalbiais leis jums perduoti vaizdo įrašus, garsą ir prisijungti prie interneto arba intraneto naudojant vieną USB laidą. Naudodamiesi šiuo patobulintu USB 3.0 arba USB 2.0 „prijunk ir naudokis“ ryšiu galėsite išplėsti kompiuterio galimybes ir naudotis abiem NBPC ir „Philips“ ekranais, pamiršti rūpestį dėl sudėtingo raiškos reguliavimo ar laidų netvarkos.

 • Prieiga prie visų išorinių įrenginių ir klaviatūros, pelės per šakotuvą

  Prieiga prie visų išorinių įrenginių ir klaviatūros, pelės per šakotuvą

  Nuo šiol prie šio naujoviško „Philips“ ekrano USB šakotuvo galite prijungti papildomą viso dydžio klaviatūrą ir pelę ir padidinti savo darbo našumą. Tiesiog prijunkite nešiojamąjį kompiuterį prie šio ekrano vienu USB kabeliu ir būsite pasiruošę prijungti kitus išorinius įrenginius, pavyzdžiui, išorinį HDD, fotoaparatą, USB laikmeną su „Full HD“ vaizdo įrašais, garso failais ir interneto funkcijomis. Jei tik norite, vis dar galite naudoti NBPC klaviatūrą ir optinę valdymo aikštelę.

 • „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ – tai monitoriaus pagrindas, kuris suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių ir sutvarkyti laidus. Galima sureguliuoti tinkamą stovo aukštį, pasukti ar pakreipti monitorių reikiamu kampu ar jį apsukti. Galėsite maksimaliai patogiai dirbti kompiuteriu, mažiau pavargsite, patogiai sutvarkysite laidus ir jūsų darbo vieta atrodys tvarkingai ir profesionaliai.

 • „PowerSensor“ sutaupo iki 80 % energijos

  „PowerSensor“ sutaupo iki 80 % energijos

  „PowerSensor“ yra integruotas „žmonių jutiklis“, kuris perduoda ir priima nekenksmingus infraraudonųjų spindulių signalus, kad nustatytų, ar vartotojas žiūri į ekraną, ir automatiškai sumažina ekrano ryškumą, kai vartotojas atsitraukia nuo ekrano. Taip iki 80 % sumažinamos energijos sąnaudos ir pailgėja monitoriaus naudojimo laikas

 • Mažas atstumas tarp ekrano krašto ir stalo – bus patogu skaityti

  Mažas atstumas tarp ekrano krašto ir stalo – bus patogu skaityti

  Dėl pažangaus „SmartErgoBase“ pagrindo šį „Philips“ monitorių galima nuleisti iki stalo paviršiaus ir pakreipti tinkamu kampu, kad būtų patogu žiūrėti. Galimybė monitorių nuleisti iki pat stalo paviršiaus – tai puiki išeitis tiems, kurie nešioja bifokalinius, trifokalinius ar progresinius akinius, kai dirba kompiuteriu. Be to, skirtingo ūgio vartotojai gali žiūrėti į monitorių jį pakreipę jiems patogiu kampu ir tinkamai sureguliavę aukštį. Todėl dirbdami kompiuteriu nepavargsite ir nesijausite įsitempę.

 • 65 % panaudoto perdirbamo plastiko su „TCO Edge“

  „TCO Edge“ sertifikatas suteikiamas gaminiams, kurie gerokai lenkia esamas ekologiško žymėjimo programas. Viršydamas TCO standarto reikalavimus, jis nurodo, kas gaminyje panaudota mažiausiai 65 % panaudoto ir perdirbto plastiko, jis taupiai naudoja energiją, minimaliai naudojamos pavojingos medžiagos, jo pakuotė perdirbama 100 % ir jis yra pagamintas taip, kad būtų lengvai perdirbamas kitoms reikmėms. Galite būti ramūs, kad šis „Philips“ monitorius yra moderniausių technologijų gaminys, geriausias ICT klasėje, padės pasirinkti jums ir visai planetai priimtiną sprendimą įsigyti ekologišką IT pirkinį!

 • Korpusas be PVC-BFR

  Šio „Philips“ monitoriaus korpuso sudėtyje nėra bromuoto antipireno ir polivinilchlorido (be PVC-BFR)

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Siekiant užtikrinti sklandžius vaizdus, vaizdo įrašus ir garsą nešiojamajam kompiuteriui ir „Philips“ ekranui rekomenduojame naudoti USB 3.0 ryšį.
 • Ekrano bendrinimas, vaizdo įrašų ir garso srautinis perdavimas internetu gali turėti įtakos jūsų tinklo ryšiui. Jūsų turima aparatinė įranga, tinklo diapazonas ir jo techniniai parametrai nustato bendrą garso ir vaizdo kokybę.
 • Nešiojamasis kompiuteris, klaviatūra, pelė naudojami tiks paveikslėliuose, gaminio komplekte jų nėra.
 • „EPEAT Gold“ sertifikatai galioja tik tais atvejais, kai „Philips“ įregistruoja produktą. Norėdami daugiau sužinoti apie registracijos būseną savo šalyje apsilankykite svetainėje www.epeat.net.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti