1
Monitoriai

LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

  LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

  „Full HD LED“ monitorius – tobulos TV pramogos

  Mėgaukitės tobulomis multimedijos savybėmis stebėdami vaizdą „Full HD“ raiška išsiskiriančiame „Philips Motivo“ ekrane. Monitoriuje įrengtas skaitmeninis televizijos imtuvas, HDMI įvestis ir galingi garsiakalbiai, todėl tai yra puikus pasirinkimas. Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Full HD LED“ monitorius – tobulos TV pramogos

Mėgaukitės tobulomis multimedijos savybėmis stebėdami vaizdą „Full HD“ raiška išsiskiriančiame „Philips Motivo“ ekrane. Monitoriuje įrengtas skaitmeninis televizijos imtuvas, HDMI įvestis ir galingi garsiakalbiai, todėl tai yra puikus pasirinkimas. Peržiūrėti visus privalumus

Deja, šis produktas jau nebėra

LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

Motivo, 23" (58, 4 cm), „Full HD“ ekranas 231TE4LB1/00 Surasti panašius produktus

„Full HD LED“ monitorius – tobulos TV pramogos

su DTV imtuvu

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • „SmartContrast“ 20 000 000:1 – neįtikėtinai sodrios juodos detalės

  „SmartContrast“ 20 000 000:1 – neįtikėtinai sodrios juodos detalės

  Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą. „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina ryškų vaizdą. „SmartContrast“ padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus.

 • „SmartPicture“ optimizuoja ekrano perteikiamą vaizdą

  „SmartPicture“ optimizuoja ekrano perteikiamą vaizdą

  „SmartPicture“ – tai išskirtinė, naujoviška „Philips“ technologija, kuri analizuoja ekrane vaizduojamą turinį ir suteikia galimybę optimaliai išnaudoti monitoriaus galimybes. Naudodamiesi patogia sąsaja galite pasirinkti įvairius režimus, pavyzdžiui, biuro, vaizdo, pramogų ar taupųjį režimą, kad išnaudotumėte naudojamos programos galimybes. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, „SmartPicture“ dinamiškai optimizuoja kontrastą, spalvų sodrumą bei vaizdų ir vaizdo įrašų ryškumą, kad būtų išnaudotos visos ekrano galimybės. Naudojant taupiojo režimo parinktį galima greitai įjungti bet kurį iš pagrindinių energijos taupymo nustatymų paspaudus vieną mygtuką!

 • „Incredible Surround“ – didesnis mėgavimasis garsu

  „Incredible Surround“ – didesnis mėgavimasis garsu

  „Incredible Surround“ yra „Philips“ garso technologija, kuri dramatiškai sustiprina garso lauką ir įtraukia jus į garsą. Naudojant aukščiausios kokybės elektroninės fazės keitimą, „Incredible Surround“ sumaišo garsą iš kairės ir dešinės padidinant virtualų atstumą tarp dviejų garsiakalbių. Toks platus sklidimas žymiai padidina stereo efektą ir sukuria natūralesnio garso dimensiją. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu, nenaudojant papildomų garsiakalbių.

 • Pritaikytas HDMI – tinka „Full HD“ pramogoms

  Pritaikytas HDMI – tinka „Full HD“ pramogoms

  Pritaikytas HDMI įrenginys turi visą reikiamą įrangą, reikalingą priimti didelės raiškos daugialypės terpės sąsajos (HDMI) įvestį. HDMI laidas užtikrina aukštos kokybės skaitmeninių vaizdo ir garso signalų perdavimą vienu laidu iš kompiuterio arba AV šaltinių (įskaitant skaitmeninius imtuvus, DVD leistuvus ir A/V imtuvus bei vaizdo kameras).

 • LED technologija užtikrina natūralų spalvų atkūrimą

  Baltos LED lemputės – tai kietojo kūno prietaisai, kurie greičiau visiškai įsižiebia ir pradeda ryškiai šviesti bei išsiskiria trumpesne įjungimo trukme. LED lemputėse nėra gyvsidabrio, todėl jas galima perdirbti ir utilizuoti nekenkiant aplinkai. LED lemputės geriau pritemdo LCD foninį apšvietimą, todėl vaizdas ekrane yra ryškesnis. Be to, dėl visame ekrane rodomo ryškaus vaizdo atkuriamos natūralios spalvos.

 • Su integruotu skaitmeninės televizijos imtuvu galite žiūrėti televizijos laidas kompiuterio monitoriuje

  Monitoriuje integruotas skaitmeninės televizijos imtuvas priima ir rodo aukštos kokybės televizijos signalus iš įvairių šaltinių.

 • „SmartSound“ pasirenka tinkamiausią režimą garsui perteikti

  Naudodami „SmartSound“ galite pasirinkti įvairius režimus, tokius kaip filmų, žaidimų, muzikos ir t. t., tokiu būdu automatiškai aktyvinsite iš anksto pasirinktus dažnius, kad pagerintumėte garsą, susieta su šią funkcija

 • USB, skirtas įspūdingai MP3 muzikai ir JPEG nuotraukų peržiūrai

  USB multimedijos jungtis leidžia tiesiogiai pasiekti JPEG nuotraukas ir MP3 muziką nenaudojant kompiuterio. Prijunkite USB įrenginį prie monitoriaus ir mėgaukitės mėgstamiausia muzika ar nuotraukomis naudodami patogią ekrano turinio naršyklę, kurią lengvai pasieksite pridedamu nuotolinio valdymo pultu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti