LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

  LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

  Pirmasis pasaulyje „ErgoSensor“ ekranas

  Naujoviškas „Philips ErgoSensor“ monitorius – pirmasis pasaulyje išmanusis ekranas, kuris gali jums patarti, kaip ergonomiškai sedėti prieš kompiuterio ekraną Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

„P Line“, 24 in (61 cm), „Full HD“ AMVA ekranas 241P4QRYES/00 Surasti panašius produktus

Pirmasis pasaulyje „ErgoSensor“ ekranas

sveikai ir produktyviai darbo vietai

 • AMVA LED – platus žiūrėjimo kampas, didelis kontrastas, ryškūs vaizdai

  AMVA LED – platus žiūrėjimo kampas, didelis kontrastas, ryškūs vaizdai

  „Philips“ AMVA LED ekranuose naudojama pažangi MVA („Multi Domain Vertical Aligment“) technologija garantuoja aukštą statinio kontrasto santykį atkuriant itin sodrius ir ryškius vaizdus. Darbui su įprastomis biuro programomis ypatingi reikalavimai nėra keliami, todėl ši technologija specialiai pritaikyta nuotraukoms, naršymui internete, filmams, žaidimams ir sudėtingoms grafinėms programoms. Optimizuota pikselių valdymo technologija užtikrina itin plačius 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampus, todėl į ekraną galima žiūrėti beveik bet kokiu kampu – net ir pasukus 90 laipsnių kampu!

 • Išankstiniai „SmartImage“ nustatymai – lengvai naudokitės vaizdo nustatymais

  Išankstiniai „SmartImage“ nustatymai – lengvai naudokitės vaizdo nustatymais

  „SmartImage“ – tai išskirtinė, naujoviška „Philips“ technologija, kuri analizuoja ekrane vaizduojamą turinį ir suteikia galimybę optimaliai išnaudoti monitoriaus galimybes. Naudodamiesi patogia sąsaja galite pasirinkti įvairius režimus, pavyzdžiui, biuro, nuotraukų, filmų, žaidimų ar taupųjį režimą, kad išnaudotumėte naudojamos programos galimybes. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, „SmartImage“ dinamiškai optimizuoja kontrastą, spalvų sodrumą bei vaizdų ir vaizdo įrašų ryškumą, kad būtų išnaudotos visos ekrano galimybės. Naudojant taupiojo režimo parinktį galima greitai įjungti bet kurį iš pagrindinių energijos taupymo nustatymų paspaudus vieną mygtuką!

 • „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių

  „SmartErgoBase“ – tai monitoriaus pagrindas, kuris suteikia galimybę patogiai sureguliuoti monitorių ir sutvarkyti laidus. Galima sureguliuoti tinkamą stovo aukštį, pasukti ar pakreipti monitorių reikiamu kampu ar jį apsukti. Galėsite maksimaliai patogiai dirbti kompiuteriu, mažiau pavargsite, patogiai sutvarkysite laidus ir jūsų darbo vieta atrodys tvarkingai ir profesionaliai.

 • Mažas atstumas tarp ekrano krašto ir stalo – bus patogu skaityti

  Mažas atstumas tarp ekrano krašto ir stalo – bus patogu skaityti

  Dėl pažangaus „SmartErgoBase“ pagrindo šį „Philips“ monitorių galima nuleisti iki stalo paviršiaus ir pakreipti tinkamu kampu, kad būtų patogu žiūrėti. Galimybė monitorių nuleisti iki pat stalo paviršiaus – tai puiki išeitis tiems, kurie nešioja bifokalinius, trifokalinius ar progresinius akinius, kai dirba kompiuteriu. Be to, skirtingo ūgio vartotojai gali žiūrėti į monitorių jį pakreipę jiems patogiu kampu ir tinkamai sureguliavę aukštį. Todėl dirbdami kompiuteriu nepavargsite ir nesijausite įsitempę.

 • „ErgoSensor“ – sveikesnis darbas

  „Philips“ tvirtai tiki, kad darbas turi būti malonus žmogui ir ne kitaip. Norėdama skatinti sveikesnes ir produktyvias sąlygas darbo vietoje, „Philips“ sukūrė pirmąją pasaulyje pažangią technologiją, vadinamą „ErgoSensor“. Ji naudojama monitoriuje ir skirta naudotojų elgesiui nustatyti ir įvertinti. „ErgoSensor“ pataria naudotojams, kaip ergonomiškai sėdėti priešais kompiuterio ekraną siekiant išlaikyti tinkamą žiūrėjimo atstumą, ergonomiškai laikyti kaklą ir tinkamai ilsėtis. Be to, ši technologija padeda sutaupyti iki 80 % energijos – ji išjungia monitorių, kai naudotojas nesėdi savo vietoje.

 • „DisplayPort“ perduoda garsą ir vaizdo įrašą vienu ilgu laidu

  „DisplayPort“ yra konvertavimo nenaudojanti skaitmeninė sąsaja, kuria sujungiamas kompiuteris ir monitorius. Išsiskiria didesnėmis galimybėmis nei DVI standartas – ši sąsaja palaiko iki 15 m ilgio laidus ir 10,8 Gbps/sek. duomenų perdavimo greitį. Stulbinamos techninės savybės užtikrina greitesnį vaizdo gavimą ir atnaujinimo dažnį, todėl „DisplayPort“ yra geriausias pasirinkimas net tik biure ar namuose, bet ir žaidimams, vaizdo įrašams redaguoti ir daugeliu kitų atvejų. Taip pat nepamirštas suderinamumas naudojant įvairius adapterius.

 • Nulinis energijos suvartojimas su 0 vatų jungikliu

  Nulinio energijos suvartojimo 0 vatų jungiklis patogiai įrengtas nugarėlėje, kuriuo naudodamiesi galėsite visiškai atjungti monitorių nuo AC maitinimo. Rezultatas – nulinis energijos suvartojimas ir mažesnis anglies dioksido kiekis nei anksčiau

 • 65 % panaudoto perdirbamo plastiko su „TCO Edge“

  „TCO Edge“ sertifikatas suteikiamas gaminiams, kurie gerokai lenkia esamas ekologiško žymėjimo programas. Viršydamas TCO standarto reikalavimus, jis nurodo, kas gaminyje panaudota mažiausiai 65 % panaudoto ir perdirbto plastiko, jis taupiai naudoja energiją, minimaliai naudojamos pavojingos medžiagos, jo pakuotė perdirbama 100 % ir jis yra pagamintas taip, kad būtų lengvai perdirbamas kitoms reikmėms. Galite būti ramūs, kad šis „Philips“ monitorius yra moderniausių technologijų gaminys, geriausias ICT klasėje, padės pasirinkti jums ir visai planetai priimtiną sprendimą įsigyti ekologišką IT pirkinį!

 • Kaklo laikysenos aptikimas ir patarimai dėl taisyklingos laikysenos

  Pažangus „Philips ErgoSensor“ monitorius su išmaniuoju laikysenos aptikimo jutikliu interaktyviai pataria jums sėdėti ergonomiškoje padėtyje priešais kompiuterio ekraną.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „AMVA“ ženklinimas / prekių ženklas ir susiję technologijų patentai priklauso atitinkamiems jų savininkams.
 • Išmanusis reakcijos laikas – tai optimali GtG arba GtG (BW) tyrimų reikšmė.
 • „EPEAT Gold“ sertifikatai galioja tik tais atvejais, kai „Philips“ įregistruoja produktą. Norėdami daugiau sužinoti apie registracijos būseną savo šalyje apsilankykite svetainėje www.epeat.net.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti