Plonas LED televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/24phh5219_88/24phh5219_88_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Plonas LED televizorius

  Plonas LED televizorius

  Toks pat kompaktiškas kaip ir planšetinis kompiuteris, „Philips“ 5210 serijos baltos spalvos LED televizorius turi iš aliuminio pagamintą pakreipiamą stovą, todėl jį smagu naudoti, jis puikiai tinka bet kuriame kambaryje. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

5000 series Plonas LED televizorius

61 cm (24 in), LED televizorius, DVB-T/C 24PHH5219/88 Surasti panašius produktus

Plonas LED televizorius

su „Digital Crystal Clear“

 • Plona konstrukcija dera prie jūsų interjero

  Plona konstrukcija dera prie jūsų interjero

  „Philips“ plonos konstrukcijos televizoriaus išskirtinumas yra plonas, rafinuotas dizainas. Jūsų funkcionalus televizorius dar ir gražus.

 • LED TV – neįtikėtino kontrasto vaizdai

  LED TV – neįtikėtino kontrasto vaizdai

  Naudodami LED foninio apšvietimo funkciją suvartosite nedaug energijos ir mėgausitės gražiomis linijomis, dideliu ryškumu, neįtikėtinu kontrastu ir sodriomis spalvomis.

 • 100 Hz PMR – kad judantys vaizdai būtų sklandūs

  100 Hz PMR – kad judantys vaizdai būtų sklandūs

  Kas gali būti smagiau nei žaisti įtraukiančius žaidimus, žiūrėti sporto varžybas ar veiksmo filmus. Šiame „Philips“ televizoriuje įdiegta 100 Hz „Perfect Motion Rate“ sistema, todėl judantys vaizdai rodomi itin sklandžiai, net žiūrint kvapą gniaužiančias scenas.

 • Viena HDMI įvestis ir „EasyLink“ – galimybė prisijungti prie įvairių įrenginių

  Viena HDMI įvestis ir „EasyLink“ – galimybė prisijungti prie įvairių įrenginių

  Jokios painiavos su laidais – vienu laidu iš jūsų įrenginių į televizorių perduodamas ir vaizdas, ir garsas. HDMI naudoja nesuglaudintą signalą, todėl iš šaltinio į ekraną perduodamas aukščiausios kokybės vaizdas. Kartu su „Philips EasyLink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad atliktumėte daugumą operacijų televizoriuje, DVD, „Blu-Ray“, televizoriaus priedėlyje ar namų kino teatro sistemoje.

 • USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  Dalinkitės džiaugsmu. Prijunkite USB atmintinę, skaitmeninį fotoaparatą, MP3 grotuvą arba kitą multimedijos įrenginį prie televizoriaus USB prievado ir mėgaukitės nuotraukomis, vaizdo įrašais ir muzika, naudodamiesi patogia ekrano turinio naršykle.

 • Elegantiška balta spalva garantuoja modernų vaizdą kiekviename kambaryje

  Nes mes žinome, kad jūs norite televizoriaus su mažu ekranu, kuris atrodo taip pat puikiai, kaip ir veikia. Mūsų dizainerių komanda priderino įmantrios baltos spalvos elegantišką rėmą prie metalinio korpuso ir sukūrė modernaus dizaino televizorių, kuris papildys bet kurį kambarį.

 • Pakreipiamas stovas iš aliuminio suteikia jūsų televizoriui stiliaus ir mobilumo

  Televizoriaus su mažu ekranu privalumas – mobilumas. Bet ar dėl to reikia paaukoti stilių? Šis televizorius tarsi paveikslo rėmas, o stilingą stovą galima sulenkti arba ištiesti lygiai su siena ir pakabinti televizorių ant sienos.

 • „Digital Crystal Clear“ – tikslumas, kuriuo norėsite pasidalyti

  „Philips“ sukūrė „Digital Crystal Clear“ sistemą, kad galėtumėte mėgautis tikroviškais vaizdais iš bet kokio šaltinio. Ir žiūrėdami mėgstamą serialą, ir žinias, ir filmą kartu su svečiais, mėgaukitės optimaliu kontrastu, spalvomis ir ryškumu.

 • Kompiuterio įvestis – galite naudoti televizorių kaip kompiuterio monitorių

  Naudokite televizorių kaip monitorių. Paprasčiausiai prijunkite VGA laidu – ir jis paruoštas naudoti.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Pause TV“ ir USB įrašymo funkcijai būtinas programinės įrangos versijos naujinimas. Jei norite gauti daugiau informacijos apie programinės įrangos naujinimą, apsilankykite svetainėje www.philips.com/TV ir spustelėkite „Palaikymas“.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti