Itin plonas „Smart 4K Ultra HD LED“ televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/40puk6809_12/40puk6809_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas „Smart 4K Ultra HD LED“ televizorius

  Itin plonas „4K Ultra HD LED“ televizorius

  Sutikite „Ultra HD“ revoliuciją su „Philips“ 6800 serijos „4 K Ultra HD LED“ televizoriumi. Žiūrėkite šimtus tarptautinių kanalų per „Cloud TV“ ir pasinerkite į 3D vaizdą. Ir viskas „4 K Ultra HD“ raiškos. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

6800 series Itin plonas „Smart 4K Ultra HD LED“ televizorius

102 cm (40 in), „4K Ultra HD LED“ televizorius, „Dual Core“, DVB-T/C/S/S2 40PUK6809/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas „4K Ultra HD LED“ televizorius

Su „Smart TV“

 • Itin plonos „Ultra Slim“ linijos suteikia grakštumo

  Itin plonos „Ultra Slim“ linijos suteikia grakštumo

  Elegantiškas. Inovatyvus. Grakštus. Preciziškas. Itin plona „Philips Ultra Slim“ konstrukcija. Nenuostabu, kad toks plonas įrenginys patraukia dėmesį ir suteikia interjerui rafinuotumo.

 • Itin siaurame rėmelyje vaizdas atrodo platesnis

  Itin siaurame rėmelyje vaizdas atrodo platesnis

  Įprastų televizorių rėmelis vaizdą apgaubia lyg paveikslo rėmas. Mūsų itin siauras rėmelis yra modernus ir plonas, todėl galite mėgautis platesniu vaizdu.

 • Skaitmeninis natūralus judesys – sklandūs judantys vaizdai

  Skaitmeninis natūralus judesys – sklandūs judantys vaizdai

  Jums patinka veiksmo filmai, sporto laidos ir žaidimai ir pageidaujate kuo geresnės vaizdo kokybės? „Digital Natural Motion“ yra „Philips“ apdovanojimų pelniusi judesio gerinimo technologija, kurią naudojant mažinamas virpėjimas, užtikrinamas puikus ryškumas ir neįtikėtinas vaizdų sklandumas.

 • „400Hz PMR Ultra HD“ – tiesiog nepriekaištingi judantys vaizdai

  „400Hz PMR Ultra HD“ – tiesiog nepriekaištingi judantys vaizdai

  Kas gali būti smagiau nei žaisti įtraukiančius žaidimus, žiūrėti sporto varžybas ar veiksmo filmus „Ultra HD“ televizoriuje. Šiame „Philips“ televizoriuje įdiegta 400 Hz „Perfect Motion Rate Ultra“ sistema, todėl judantys vaizdai rodomi „Ultra HD“ raiška itin sklandžiai, net žiūrint kvapą gniaužiančias scenas.

 • 3D perkels jus ten, kur dar niekada nebuvote

  3D perkels jus ten, kur dar niekada nebuvote

  Naudojama aktyvi 3D technologija ir didelės spartos ekranai, sukuriantys neįtikėtiną gylį, kontrastingumą ir realumą, užtikrina neprilygstamus 3D pojūčius. Konvertuokite 2D turinį į gyvą ir nepriekaištingą 3D vaizdą. Išskirtiniai 3D pojūčiai.

 • „Smart TV“ – atraskite naują dar neištirtą pasaulį

  „Smart TV“ – atraskite naują dar neištirtą pasaulį

  Įgykite išmanesnės patirties, nei žiūrėdami įprastą televizorių. Nuomokitės ir siųskitės filmus, vaizdo įrašus, žaidimus iš internetinių vaizdo įrašų parduotuvių. Žiūrėkite mėgstamus televizijos kanalus internete ir mėgaukitės augančia internetinių programų, pvz., „YouTube“, pasiūla. Bendraukite su šeima ir draugais per „Skype™“, „Facebook“ ir „Twitter“.

 • Programa „MyRemote“ – išmanesnis televizoriaus valdymas

  Programa „MyRemote“ – išmanesnis televizoriaus valdymas

  Valdykite „Philips“ televizorių savo išmaniuoju įrenginiu. Naudodamiesi „MyRemote“ programa galite lengvai peržiūrėti išmaniojo įrenginio turinį televizoriuje („SimplyShare“), perkelti skaitmeninės televizijos transliacijas į planšetinį kompiuterį („Wi-Fi Smart Screen“) arba, naudodamiesi televizijos programų vedliu, galite žiūrėti naujausias laidas.

 • „Wi-Fi Miracast™“ – peržiūrėkite išmaniojo telefono turinį televizoriaus ekrane

  „Wi-Fi Miracast™“ – peržiūrėkite išmaniojo telefono turinį televizoriaus ekrane

  Peržiūrėkite išmaniojo įrenginio turinį ir dalykitės juo su draugais ir šeima televizoriaus ekrane. Panaudoję paprastą komandą žiūrėkite televizoriaus ekrane nuotraukas, vaizdo įrašus ir žaidimus, esančius jūsų išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje.

 • „MultiRoom“ televizija – dalykitės tiesioginėmis transliacijomis ir įrašais tarp televizorių

  „MultiRoom“ televizija – dalykitės tiesioginėmis transliacijomis ir įrašais tarp televizorių

  Neapsiribokite vien tradicinėmis transliacijomis. Naudokite „Philips Smart TV“ kaip serverį ir prisijunkite prie kito televizoriaus, esančio tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle. Prisijunkite ir dalykitės skaitmeninės televizijos transliacijomis ir įrašais iš šio televizoriaus į kliento televizorių be papildomų kabelių ir abonementų.

 • „Pixel Plus Ultra HD“: atraskite „Ultra HD“ kokybės vaizdą

  Mėgaukitės išskirtiniu „Ultra HD“ ryškumu, kurį jums dovanoja „Philips“. Dabar žiūrėdami mėgstamus veiksmo filmus ir sporto varžybas galite mėgautis stulbinančia „4K Ultra HD“ raiška. Ir žiūrėdami interneto transliacijas, ir DVD dėl „Philips“ naudojamo „Pixel Plus Ultra HD“ modulio, atkuriančio tamsiausią juodą ir šviesiausią baltą spalvą, mėgausitės ryškiu vaizdu.

 • Programos „Cloud TV“ ir „Cloud Explorer“ sujungia skirtingus pasaulius

  Jūs esate unikalūs, todėl mes stengiamės, kad žiūrėdami televizorių galėtumėte mėgautis ir unikaliais vaizdais. „Philips“ nuolat plečia „Cloud TV“ programų pasiūlą, todėl galite rinktis iš šimtų viso pasaulio televizijos kanalų. Naudodamiesi „Cloud Explorer“ per televizoriaus meniu galite pasiekti savo „Dropbox™“ paskyrą ir lengvai dalytis turiniu su draugais, jį peržiūrėti dideliame ekrane.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • „Cloud TV“ pasiūla priklauso nuo šalies pasiekiamumo ir reglamentų
 • Suderinama priklausomai nuo „WiFi Miracast“ sertifikavimo ir su „Android 4.2“ arba naujesne versija. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „Philips“ televizoriaus kamera (PTA317) parduodama atskirai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti