plačiaekranis televizorius

  plačiaekranis televizorius

  Žiūrėti bus dar maloniau,

  Mėgaukitės aukščiausios klasės vaizdo kokybe žiūrėdami šį plokščiaekranį televizorių, kuriame įdiegta naujausia LCD technologija. Viskas telpa nepakartojamo dizaino konstrukcijoje, kuri papildys jūsų interjerą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

plačiaekranis televizorius

107 cm (42 in), LCD, Progresinis skenavimas 42PFL7332/10 Surasti panašius produktus

Žiūrėti bus dar maloniau,

naudojantis „Pixel Plus 2 HD“

 • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

 • „Pixel Plus 2 HD“ – gylis, aiškumas ir puikiai matomos detalės

  „Pixel Plus 2 HD“ – gylis, aiškumas ir puikiai matomos detalės

  „Pixel Plus 2 HD“ siūlo aukštos raiškos ekranams unikalų tobulo ryškumo, natūralių detalių, didesnio sodrumo, gyvybingų spalvų ir sklandaus veiksmo derinį standartiniams TV, aukštos raiškos signalams ir multimedijos šaltiniams. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių ir perteiktų natūralesnį vaizdą. Artefaktai suspaustame multimedijos turinyje aptinkami ir sumažinami užtikrinant, kad vaizdas bus aiškus ir ryškus. Skaitmeninio triukšmo mažinimo funkcija garantuoja, kad vaizdas yra visiškai tolygus ir itin ryškus.

 • Dinaminio kontrasto stiprintuvas, išryškinantis juodas detales

  Norite, kad LCD plokščias ekranas net ir plačiu kampu rodytų didžiausio kontrasto, gyvus vaizdus? „Philips“ dinaminio kontrasto stiprintuvas naudoja vaizdo apdorojimo technologiją ir unikalią foninio apšvietimo pritemdymo technologiją. Ji suteikia gilių tamsių atspalvių ir išryškina detales. Foninio apšvietimo pritemdymas iki 5 kartų* padidina kontrastą ir pagerina žiūrėjimo kampą. Vaizdui tai suteikia šviesumo ir tikroviškumo, padidina kontrastą ir pagyvina spalvas. (* Nuo 2 iki 5 kartų, priklausomai nuo vaizdo turinio.)

 • Skaitmeninis natūralus judesys – sklandūs judantys vaizdai

  „Philips“ sukūrė skaitmeninio natūralaus judesio technologiją, kuri sumažina virpėjimo efektą, pastebimą žiūrint kino filmus. Ši technologija įvertina vaizdo judesius ir koreguoja judesio virpėjimą tiek televizijos transliacijose, tiek įrašytuose filmuose (pvz., DVD). Sklandžiai perteikiamas vaizdas ir puikus ryškumas – žiūrėkite mėgaudamiesi.

 • „Virtual Dolby Surround“ kino salės lygio garso potyriams

  „Virtual Dolby Surround“ yra apdorojimo technologija, pagerinanti erdvinio garso efektus. Ji leidžia mėgautis „Dolby Pro Logic“ pojūčiais be papildomų galinių garsiakalbių. Būsite visiškai pasinėrę į televizoriaus žiūrėjimą.

 • Kompaktiškas ir plonas – tinkantis bet kuriame kambaryje

  Toks stilius pabrėžia plonumą ir kompaktiškumą – dėl šių savybių taupoma vieta, o televizorius tinka bet kur.

 • Pridedamas elegantiškos konstrukcijos atitinkamas stovas

  Komplekte pridedamas atitinkamos konstrukcijos stalinis stovas.

 • 2 HDMI įvestys užtikrins skaitmeninį HD ryšį vienu laidu

  Per HDMI nesuglaudintas skaitmeninis RGB signalas perteikiamas iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina aukščiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, bet joje yra ir skaitmeninio garso duomenys. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. 2 HDMI įvestys suteikia galimybę prijungti keletą HD šaltinių, pavyzdžiui, HD imtuvą ir „Blu-ray“ grotuvą. Jūsų televizorius visiškai paruoštas ateities HD įrenginiams.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti