Itin plonas 4K UHD tel. su „Android™“ sistema

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus7909_12/55pus7909_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas 4K UHD tel. su „Android™“ sistema

  Itin plonas 4K UHD LED televizorius su „Android™“ sistema

  „Ultra HD“ ir „Android™“: „Philips“ 7900 serijos „Ultra HD“ televizorius. Dėl galingo keturių branduolių procesoriaus „Smart TV“ galėsite naršyti su vėjeliu. „Ambilight“ ir berėmė konstrukcija – dar aštresni žiūrėjimo pojūčiai. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

7900 series Itin plonas 4K UHD tel. su „Android™“ sistema

139 cm (55 in), „4K Ultra HD LED“ televizorius, Keturių branduolių, Dvigubas imtuvas DVB-T/T2/C/S/S2 55PUS7909/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas 4K UHD LED televizorius su „Android™“ sistema

Su 2 pusių „Ambilight“

 • Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Su unikalia „Philips“ „Ambilight“ technologija jūsų ekranas atrodys dar platesnis, o vaizdai dar labiau įtraukiantys, nes ant gretimos sienos projektuojama itin plati šviesa iš dviejų ekrano pusių. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį, o žiūrėjimo pojūčiai bus dar labiau jaudinantys, intensyvūs ir įtraukiantys.

 • Itin plonos „Ultra Slim“ linijos suteikia grakštumo

  Itin plonos „Ultra Slim“ linijos suteikia grakštumo

  Elegantiškas. Inovatyvus. Grakštus. Preciziškas. Itin plona „Philips Ultra Slim“ konstrukcija. Nenuostabu, kad toks plonas įrenginys patraukia dėmesį ir suteikia interjerui rafinuotumo.

 • 4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  Mėgaukitės televizija kitaip, nei tai darėte iki šiol – keturis kartus didesnė raiška nei tradicinių „Full HD“ televizorių. 3840 x 2160 pikselių raiška suteikia galimybę atkurti ištobulintą ir natūralų vaizdą – tai langas į naują pasaulį.

 • „600 Hz PMR Ultra HD“ – tiesiog nepriekaištingi judantys vaizdai

  „600 Hz PMR Ultra HD“ – tiesiog nepriekaištingi judantys vaizdai

  Kas gali būti smagiau nei žaisti įtraukiančius žaidimus, žiūrėti sporto varžybas ar veiksmo filmus „Ultra HD“ televizoriuje. Šiame „Philips“ televizoriuje įdiegta 600 Hz „Perfect Motion Rate Ultra“ sistema, todėl judantys vaizdai rodomi „Ultra HD“ raiška nepriekaištingai, net žiūrint kvapą gniaužiančias scenas.

 • „Google Play™“ parduotuvė – pasaulis jūsų rankose

  „Google Play™“ parduotuvė – pasaulis jūsų rankose

  Pasijuskite tarsi vaikas saldainių parduotuvėje. Mėgaukitės plačiu programų, žaidimų ir kitų gėrybių asortimentu „Google Play™“ parduotuvėje, pvz., „Chrome™“ naršykle, „YouTube™“, „Google“ filmais, „Google“ muzika, socialinių tinklų programomis ir t. t. – visa tai jūsų televizoriuje su „Android™“.

 • Dvigubas imtuvas – žiūrėkite ar įrašykite daugiau nei vieną programą

  Dvigubas imtuvas – žiūrėkite ar įrašykite daugiau nei vieną programą

  Niekada nebesiginčykite dėl to, ką žiūrėti. Naudodami dvigubą televizoriaus imtuvą galite žiūrėti mėgstamą serialą ir futbolo rungtynes tuo pačiu metu. Naudodamiesi dviguba įrašymo funkcija galite žiūrėti vieną programą ir tuo pačiu metu įrašyti kitą, todėl visada turėsite ką žiūrėti vėliau.

 • Berėmė konstrukcija – mėgaukitės didesniu televizoriaus ekranu

  Plonas. Minimalistinis. Nekrintantis į akis. Sukūrėme gražią berėmę konstrukciją iš aukštos kokybės stiklo ir itin plono aliuminio apvado; mažesnis rėmelis – didesnė žiūrėjimo erdvė.

 • Apdailos akcentai – televizoriai, kurie puikiai atrodo ir veikia

  Namai perteikia jūsų stilių. Mūsų dizaineriai renkasi subtilias, rafinuotas spalvas ir apdailas, suderintas su autentiškomis kokybiškomis medžiagomis, tokiomis kaip aliuminis, todėl mūsų televizoriai sklandžiai įsilies į jūsų interjerą.

 • „Pixel Precise Ultra HD“ – atraskite ryškaus vaizdo kokybę

  4K „Ultra HD“ televizorius suteikia galimybę mėgautis net menkiausiomis detalėmis. „Pixel Precise Ultra HD“ modulio vaizdo apdorojimo algoritmai visus įvesties vaizdus prieš parodant ekrane konvertuoja į UHD raišką. Todėl nesvarbu, ar žiūrite interneto vaizdo įrašus, ar originalų 4K „Ultra HD“ turinį, „Philips“ atkuriami vaizdai bus išskirtinai ryškūs, sklandūs, raiškūs, spalvingi ir kontrastingi.

 • Išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu galite valdyti žymeklį, įvesti tekstą arba kalbėtis su savo televizoriumi

  Išskirtinai intuityviame nuotolinio valdymo pulte rasite visas įprastas funkcijas, pavyzdžiui, žymeklio klavišus, garsumo valdymo ir sparčiuosius mygtukus bei papildomų funkcijų, kuriomis televizorių valdyti bus dar lengviau. Jei norite po meniu naršyti patogiai, tiesiog palieskite ir palaikykite OK klavišą. Žymeklis veikia visai kaip kompiuterio pelė, todėl galėsite jį vesti, spustelėti ir slinkti ekranu. Apverskite nuotolinio valdymo pultą – ir kitoje pusėje rasite visą klaviatūrą, kuria lengvai galėsite rašyti tekstą. Nenorite naudotis klaviatūra? Kalbėkite į nuotolinio valdymo pultą ir rezultatus pamatysite televizoriaus ekrane. Tikrai išskirtinė patirtis.

 • Nuo programų iki „Cloud TV“: dar daugiau interneto pramogų

  Įsivaizduokite vis didėjantį išmaniųjų programų asortimentą televizoriuje. Nuo „YouTube“ iki muzikos, vaizdo įrašų pagal pageidavimą ir dar daugiau. Tik jūs patys galite pasirinkti, kurias programas pridėsite skydelyje. Norite dar? Išbandykite „Cloud TV“. Šimtai tarptautinių kanalų – tai puikus būdas žiūrėti mėgstamas TV laidas ir sužinoti, kas populiaru kitoje pasaulio pusėje. „Cloud Explorer“ suteikia prieigą prie „Dropbox™“. Čia galite peržiūrėti (ir bendrinti) mėgstamas nuotraukas ir vaizdo įrašus dideliame ekrane.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo programa ir susijusios funkcijos kiekviename televizoriaus modelyje ir šalyje skiriasi, taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/TV.
 • „Android“ programų pasiūla skiriasi pagal šalį. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite vietinėje „Google Play Store“.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • „Cloud TV“ pasiūla priklauso nuo šalies pasiekiamumo ir reglamentų
 • Suderinama priklausomai nuo „WiFi Miracast“ sertifikavimo ir su „Android 4.2“ arba naujesne versija. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „Philips“ televizoriaus kamera (PTA317) parduodama atskirai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti