Išvalo orą greičiau nei per 6 min. (1)

Vos kartą paspaudus mygtuką, oro valytuvas filtruoja nematomus namuose esančius virusus, alergenus, dulkes ar teršalus, kad oras būtų švarus ir sveikas. Jis valo greitai ir veiksmingai, o švaraus oro tiekimo greitis yra (CADR) 520 m³/h.

Peržiūrėti visus privalumus

3000i Series Oro valytuvas

Panašūs gaminiai

Žr. visus Oro valytuvas

Išvalo orą greičiau nei per 6 min. (1)

Pašalina 99,9 % virusų, alergenų ir teršalų (3, 4, 7)

 • Išvalo iki 62 m² ploto kambarius
 • 520 m³/h švaraus oro greitis (CADR)
 • HEPA ir aktyvintųjų anglių filtrai
 • Prijungta prie programėlės „Air+“
Prietaisas iš oro pašalina iki 99,9 % virusų ir aerozolių

Prietaisas iš oro pašalina iki 99,9 % virusų ir aerozolių

Sulaiko aerozolius, įskaitant tuos, kuriuose gali būti kvėpavimo takų ligas sukeliančių virusų. Nepriklausomus tyrimus atliko „Airmid health-group“ ir nustatė, kad prietaisas iš oro pašalina iki 99,9 % virusų ir aerozolių (3). Taip pat išbandyta su koronavirusu (5).

Išmanieji jutikliai išmaniam valymui

Išmanieji jutikliai išmaniam valymui

Nuskaito orą 1 000 k. per sekundę, kad aptiktų itin smulkias daleles. Informuoja apie oro kokybę realiu laiku ir išmaniai parenka jūsų namams tinkamą greitį (kai veikia automatiniu režimu).

Kruopščiai patikrinta kokybė, kuria galite pasitikėti

Kruopščiai patikrinta kokybė, kuria galite pasitikėti

Prieš „Philips“ oro valytuvams paliekant gamyklą, jiems atliekama 170 privalomų ir griežtų patikrinimų. Jiems atliekami griežti eksploatavimo ir ilgaamžiškumo bandymai, kad jie galėtų nuolat veikti 24 valandas per parą.

Miego režimas ir itin tylus veikimas

Miego režimas ir itin tylus veikimas

Miego režime ekrano šviesos pritemdomos ir valytuvas jums miegant veikia tyliai. Jis turi „Quiet Mark“ sertifikatą

Naktį aptinka ir pašalina alergines dulkes (10)

Naktį aptinka ir pašalina alergines dulkes (10)

Be įprasto miego režimo įrenginys turi specialų priešalerginį miego režimą, kuris apsaugos jus naktį. Šis režimas efektyviai aptinka alergines dulkes ore ir perjungia galingesnį įrenginio greitį, kuris užtikrina iki 40 % švaresnį orą nakties metu (11), bet tuo pačiu išlaiko žemą garso lygį.

Mažos energijos sąnaudos

Mažos energijos sąnaudos

Dėl energiją taupančios konstrukcijos oro valytuvas veikia maks. 60 W galia. Tai prilygsta vienai standartinei lemputei.

Oro kokybės ekranas

Oro kokybės ekranas

Akimirksniu pamatykite tikralaikę savo namų oro kokybę. Ekrane rodomas alergenų, dujų ir 2,5 mikrometrų dydžio dalelių lygis skaitmenine forma, taip pat ši informacija perduodama naudojant intuityvų spalvotą žiedą.

Programėlė „Philips Air+“: jūsų išmanus švaraus oro sprendimas

Programėlė „Philips Air+“: jūsų išmanus švaraus oro sprendimas

Programėlė „Air+“ sukruia išmaniąją patirtį, užtikrinančią, kad kvėpuojate švariu ir sveiku oru. Programėlė stebi visus patalpų ir lauko teršalus ir automatiškai koreguoja jūsų įrenginių veikimą, todėl jums nereikės to daryti. „Air+“ perduoda kontrolę į jūsų rankas, nesvarbu ar esate namuose, ar išvykę. Valdykite orą namuose balsu naudodami „Amazon Alexa“ arba „Google Home“ (8)

Automatiškai pajunta ir prisitaiko, kad pasiektų geriausių rezultatų

Automatiškai pajunta ir prisitaiko, kad pasiektų geriausių rezultatų

Naujoji savaime prisitaikanti technologija, pagrįsta dirbtiniu intelektu, sukuria dar išmanesnę patirtį (12). Technologija galvoja, mokosi ir prisitaiko prie jūsų poreikių, kad jums nereikėtų to daryti. Ji ne tik reaguoja į jutiklius, bet ir atsižvelgia į patalpos dydį, lauko duomenis ir elgesio modelius. Ji automatiškai tiekia švarų, sveiką orą, tuo pačiu sumažindama triukšmo ir energijos lygį. Taip pat galite pasirinkti iš 4 greičio lygių: miego režimo, 1, 2 greičio ir turbo, kad galėtumėte visiškai valdyti oro srautą ir garso lygį.

Ilgalaikis filtras su išmaniuoju keitimo indikatoriumi

Ilgalaikis filtras su išmaniuoju keitimo indikatoriumi

Ilgas filtro eksploatavimo laikas leidžia išleisti mažiau. „Philips NanoProtect HEPA“ filtrai padeda sutaupyti pinigų eksploatacinėms išlaidoms, lyginant su kitais populiariais oro valytuvais (14). Patikrinkite filtro eksploatavimo laiko indikatorių savo valytuvų skaitmeniniame ekrane, kad žinotumėte, kada atėjo laikas pakeisti filtrą.

Pašalina 99,97 % visų nematomų dalelių iš oro (13)

Pašalina 99,97 % visų nematomų dalelių iš oro (13)

Tik „Philips“ oro valytuvai turi 3 sluoksnių filtravimą su „NanoProtect HEPA“ filtru, aktyvintos anglies filtru ir priešfiltriu, padedantį pašalinti 99,97 % iki 0,003 mikronų dydžio dalelių (4). „NanoProtect HEPA“ technologija ne tik sulaiko teršalus, bet ir naudoja elektrostatinį krūvį, kad juos pritrauktų, taip išvaloma iki 2 kartus daugiau oro nei naudojant tradicinį „HEPA H13“ filtravimą su didesniu energijos našumu (12). Sertifikuota Europos alergijos tyrimų centro.

Nuosekliai išvalo iki 135 m2 ploto patalpas

Nuosekliai išvalo iki 135 m2 ploto patalpas

360 laipsnių galingas oro srautas tiekia švarų orą į kiekvieną kambario kampą 520 m3/h CADR (švaraus oro tiekimo greitis), kruopščiai išvalo patalpas ir apsaugo žmones nuo bakterijų, virusų, žiedadulkių, dulkių, naminių gyvūnėlių pleiskanų, dulkių erkutės, kenksmingų dujų, nemalonių kvapų ir kitokių teršalų. 20 m2 plotas išvalomas vos per 6 minutes. (1)

Techninės savybės

 • Energinis našumas

  Maks. energijos suvartojimas
  58  W
  Energijos sąnaudos budėjimo režimu
  <2  W
  Įtampa
  220-240  V
 • Priežiūra

  Rekomenduojama pakeisti filtrą
  3 metai (6)
  Filtro pakeitimas
  FY3430/30
  Techninė priežiūra
  2 metų garantija, galiojanti visame pasaulyje
 • Sąveika

  Įtampa
  220–240  V
 • Prijungimo galimybė

  Programėlė, prijungiama per „Wi-Fi“
  „Air+“
  Išmaniojo telefono suderinamumas
  „iPhone“ ir „Android“ prietaisai
  Valdymas balsu
  „Alexa“, „Google Home“ (8)
 • Svoris ir matmenys

  Svoris
  7,2 kg  kg
  Matmenys (I x P x A)
  295 x 295 x 657
  Spalva (-os)
  Balta, balta su taškeliais
 • Našumas

  CADR (dalelė, GB/T)
  520  m³/h
  Filtravimas
  HEPA, aktyvintųjų anglių filtras, priešfiltris
  Kambario plotas (G/BT)
  Iki 62 m²
  Oro kokybės jutiklis (-iai)
  2,5 mikrometrų dydžio dalelė, dujos
  Dalelių filtravimas
  99,97 % 0,003 mikrono dydžio
  Alergenų filtravimas
  99,99 %
  Virusų ir aerozolių filtravimas
  99,9 %
 • Naudojimo trukmė

  Min. garso lygis (miego režimas)
  15 (9)  dB
  Maks. garso lygis („Turbo“ režimas)
  56 (9)  dB
  Automatinis režimas
  Taip
  Maitinimo laido ilgis
  1,8  m
  Rankiniai greičio nustatymai
  4 (automatinis, 1 greičio, 2 greičio, „Turbo“)
  Oro kokybės informacija
  Spalvotas žiedas, skaitmeninė
  Automatinis aplinkos apšvietimas
  Taip

Siūlomi gaminiai

Neseniai peržiūrėti produktai

Atsiliepimai

 • (1) Iš oro, kuris patenka į filtrą; tai yra teorinė vieno valymo trukmė, apskaičiuota padalijant CADR 520 m³/h iš 48 m³ patalpos tūrio (laikant, kad patalpos grindų plotas yra 20 m², o patalpos aukštis – 2,4 m).
 • (2) CADR vertė patikrinta sertifikuotoje trečiosios šalies laboratorijoje pagal GB/T18801-2015. Patobulinus bandymų metodą ir gamybos kokybės kontrolę, atnaujinome savo produktų CADR vertes. Jei įsigijote produktą, ant kurio dėžutės nenurodyta atnaujinta informacija, būkite tikri, kad produktas veikia pagal aukštesnes specifikacijas, paminėtas internete.
 • (3) Mikrobų mažinimo greičio tyrimas buvo atliktas „Airmid Healthgroup Ltd.“. Šis tyrimas buvo atliktas 28,5 m³ bandymų kameroje, užterštoje oru plintančiu gripo A (H1N1) virusu.* Oro valytuvas pats savaime neapsaugo nuo Covid-19, bet gali būti dalis plano, skirto apsaugoti save ir savo šeimą (JAV aplinkos apsaugos agentūra)
 • (4) Iš oro, kuris patenka į filtrą; išbandyta „iUTA“ su NaCl aerozoliu pagal DIN71460-1.
 • (5) Mikrobų mažinimo greičio bandymas išorinėje laboratorijoje, bandymų kameroje, užterštoje paukščių koronaviruso (IBV) aerozoliais, su „Philips HEPA NanoProtect“ filtru.
 • (6) Rekomenduojamas prietaiso naudojimo laikas yra pagrįstas teoriniu vidutinių metinių kenksmingų oro dalelių lauke regioninių verčių skaičiavimu ir kasdieniu oro valytuvo naudojimu 16 valandų automatiniu režimu.
 • (7) Išbandyta trečiosios šalies laboratorijoje, filtruojamoje terpėje, esant vieno 5,33 cm/s oro srauto perdavimo našumui./Iš oro, kuris praeina pro filtrą, išbandyta pagal JISB 9908-2015
 • (8) „Alexa“ ir „Google Home“ pasiekiamumas priklauso nuo buvimo vietos
 • (9) Apskaičiuotasis vidutinis garso slėgis 1,5 metro atstumu nuo įrenginio atliekant matavimus pagal IEC 60704. Garso slėgio lygis priklauso nuo patalpos konstrukcijos, apdailos elementų bei įrenginio ir klausytojo padėties.
 • (10) Išbandyta realaus gyvenimo sąlygomis, kai dulkes sukelia į lovą įlipantis žmogus.
 • (11) Remiantis CADR matavimais pagal GB/T-18801/2015, kai įrenginys veikia miego režimu ir priešalerginiu miego režimu.
 • (12) „Philips“ oro valytuvai pasižymi didesniu švaraus oro tiekimo greičiu ir energijos vartojimo efektyvumu su „NanoProtect HEPA“ filtru nei su „HEPA H13“ filtru (išbandyta pagal GB / T 18801).
 • (13) Iš oro, kuris patenka į filtrą; išbandyta su NaCl aerozoliu trečiosios šalies laboratorijoje.
 • (14) Sutaupytos lėšos, apskaičiuotos pagal nurodytą filtro eksploatavimo laikotarpį ir kainą už šio prekės ženklo filtrą, nurodomą interneto svetainėse arba mažmenininkų, Nyderlandai, 2022 m. birželio 21 d.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.