Nešiojamasis radijas

  Nešiojamasis radijas

  Puikus kompanionas lauke

  Nešiojamasis „Philips AE1125/12“ radijas sukurtas naudoti lauke. Maitinamas kinetine energija, todėl nereikia baterijų, jame įmontuotas pavojaus signalas, kad atkreiptų dėmesį, ir USB kroviklis – kad įrenginiai visada būtų įkrauti ir prijungti. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nešiojamasis radijas

FM / MW / LW, analoginis derinimas, Įkrovimui skirtas „Micro USB“ prievadas, Žibintuvėlis, Autonominis maitinimas / akumuliatorius AE1125/12 Surasti panašius produktus

Puikus kompanionas lauke

su šiuo nešiojamuoju radijo aparatu

 • Paprastas įkrovimas naudojant kinetinį elektros energijos generavimą

  Paprastas įkrovimas naudojant kinetinį elektros energijos generavimą

  Išnaudokite savo paties energiją naudodami novatorišką šio įrenginio kinetine energija varomą maitinimo šaltinį – aplinkai saugią alternatyvą baterijomis maitinamiems įrenginiams. Tiekti maitinimą radijo imtuvui, prožektoriui arba įkrauti telefoną ar kitą įrenginį – tai paprastas būdas visada turėti įkrautus įrenginius.

 • Integruotu žibintuvėliu galite pasišviesti naktį

  Integruotu žibintuvėliu galite pasišviesti naktį

  Nelikite tamsoje. Naudodamiesi įrenginiu su integruotu žibintuvėliu dar ilgai galėsite nenutraukti savo veiklos saulei nusileidus. Su šiuo įrenginiu nereikės užsiimti savo veikla esant blogam apšvietimui naktį, be to, jis labai parvers pritrūkus energijos kituose įrenginiuose. Kinetinis elektros energijos generavimas bet kada įkraus akumuliatorius, todėl nereikės rūpintis dėl išsieikvojusių baterijų.

 • Įmontuota sirena užtikrins jūsų saugumą

  Įmontuota sirena užtikrins jūsų saugumą

  Būti saugiam – reiškia būti aptinkamam. Įrenginio integruota sirena atkreips dėmesį, o tai reiškia, kad pagalba niekada nebus toli. Sirena yra priedas, skirtas užtikrinti jūsų ramybe ir jūsų saugumui suteikti aukščiausią prioritetą, o kinetiškai varomas generatorius padės išvengti netikėtų akumuliatoriaus problemų.

 • Integruotas garsiakalbis – mėgaukitės radiju garsiai ir aukšta garso kokybe

  Integruotas garsiakalbis – mėgaukitės radiju garsiai ir aukšta garso kokybe

  Garsiakalbis skleidžia aukštos kokybės garsą, todėl radijo klausytis malonu.

 • Integruotas „micro USB“ laidas bet kokiam USB įrenginiui įkrauti

  Sudėtinga visiškai atjungti – dabar jums to ir nereikia. Esant lauke gali būti sudėtinga rasti įkroviklį mobiliajam telefonui ar kitam įrenginiui, štai kodėl šis įrenginys turi įrengtą patogų „micro USB“ laidą, todėl jums visada užteks energijos muzikai ir filmams arba tiesiog visada galėsite būti ramūs. Be to, jis puikiai tiks kaip atsarginis maitinimo šaltinis dingus elektrai. Pasinaudokite įrenginio kinetiškai įkraunamu energijos šaltiniu, kad visada turėtumėte energijos ir būtumėte prisijungę.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti