1
Plaukų šalinimo priemonės

Lumea Prestige

IPL – Plaukų šalinimo įrenginys

  Lumea Prestige

  IPL – Plaukų šalinimo įrenginys

  Mėgaukitės 6 mėn.* trunkančiu glotnumu be plaukelių

  Kol kas mūsų galingiausias IPL prietaisas „Philips Lumea Prestige“ skirtas kūno linkiams prižiūrėti ir lengviausiai naudoti namuose. Unikaliai išlenkti išmanieji priedai puikiai tinka linkiams prižiūrėti ir yra pritaikomi kiekvienos kūno vietos procedūrų programoms. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgaukitės 6 mėn.* trunkančiu glotnumu be plaukelių

Kol kas mūsų galingiausias IPL prietaisas „Philips Lumea Prestige“ skirtas kūno linkiams prižiūrėti ir lengviausiai naudoti namuose. Unikaliai išlenkti išmanieji priedai puikiai tinka linkiams prižiūrėti ir yra pritaikomi kiekvienos kūno vietos procedūrų programoms. Peržiūrėti visus privalumus

Lumea Prestige IPL – Plaukų šalinimo įrenginys

4 išmanieji priedai, Pažastys, bikinio plotas, kūnas, veidas, Turi „SmartSkin“ jutiklį, Naudojamas be laido ir su laidu BRI956/00 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės 6 mėn.* trunkančiu glotnumu be plaukelių

Išmanūs priedai geriausiems rezultatams pasiekti

 • Speciali IPL technologija namuose, sukurta kartu su dermatologais

  Speciali IPL technologija namuose, sukurta kartu su dermatologais

  IPL reiškia intensyvią impulsinę šviesą. „Philips Lumea“ skleidžia švelnius šviesos impulsus į plaukelio šaknį, kad folikulas pereitų į poilsio fazę. Dėl to ant kūno augančių plaukelių kiekis palaipsniui mažėja. Kartojant procedūras oda tampa graži, be plaukelių ir glotni. Plaukelių ataugimą stabdančios procedūros yra saugios ir švelnios, net atliekant jautriose vietose. „Philips Lumea“ yra kliniškai išbandytas ir sukurtas kartu su dermatologais, kad procedūros būtų paprastos ir veiksmingos bei patogiai atliekamos namuose.

 • Įrodyta, kad procedūra yra saugi ir veiksminga

  Įrodyta, kad procedūra yra saugi ir veiksminga

  Objektyvūs tyrimai parodė, kad vos po 3 procedūrų plaukelių sumažėjo iki 92 %**. Pirmąsias 4 procedūras reikia atlikti kas 2 savaites, po jų jau turėtumėte matyti norimus rezultatus. Norėdami išlaikyti rezultatus, tiesiog atlikite palaikomąsias procedūras kas 4 savaites. Vos po 8 palaikomųjų procedūrų oda be plaukelių išliks 6 mėn.* Norėdami padidinti paveikslėlį, paspauskite jį paveikslėlių galerijoje, šio puslapio viršuje.

 • Tinka daugeliui įvairių plaukų ir odos tipų

  Tinka daugeliui įvairių plaukų ir odos tipų

  „Philips Lumea Prestige“ veiksmingai, lengvai ir saugiai veikia įvairius plaukelių ir odos tipus. Jis paveikia natūralius tamsiai geltonus, rudus ir juodus plaukelius bei tinka odai, kurios atspalviai varijuoja nuo labai baltos iki tamsiai rudos spalvos. Kaip ir atliekant kitas IPL procedūras, „Philips Lumea“ nenaudojamas baltiems / žiliems, labai šviesiems arba raudoniems plaukams šalinti ir nėra tinkamas labai tamsiai odai. Taip yra dėl reikalingo didelio plaukelių spalvos pigmento ir odos atspalvio pigmento kontrasto.

 • Išmanūs priedai pritaiko procedūrą kiekvienai vietai

  Išmanūs priedai pritaiko procedūrą kiekvienai vietai

  Plaukeliai ir linkiai skiriasi visame kūne, todėl kiekvienoje vietoje procedūrą reikia atlikti skirtingai, kad rezultatai būtų geriausi. „Philips Lumea Prestige“ išsiskiria unikaliai lenktais išmaniaisiais priedais kūnui (kojoms, rankoms, pilvui) ir veidui (viršutinei lūpai, smakrui). Kiekvienas prie prietaiso tvirtinamas išmanusis priedas skiriasi savo formos, langelio dydžio, filtro kombinacija bei paleidikliais valdomomis procedūrų programomis, skirtomis konkrečioms kūno vietoms. Šis apgalvotas dizaino ir individualių procedūrų derinys leidžia atlikti veiksmingas ir saugias procedūras net švelniose ir jautriose vietose.

 • Vidutinio dydžio priedas pažastims su išgaubtu dizainu

  Vidutinio dydžio priedas pažastims su išgaubtu dizainu

  Specialiai išlenktas priedas skirtas sunkiai pasiekiamų plaukelių pažastyse procedūroms, jo langelio dydis – 3 cm2. Uždėjus išmanų priedą ant prietaiso, jis paleidžia pažastims pritaikytą procedūrą. 86 % moterų yra patenkintos sumažėjusiu plaukelių kiekiu pažastyse***.

 • Lenktas priedas bikinio plotui su papildomu filtru

  Lenktas priedas bikinio plotui su papildomu filtru

  Šis priedas yra lenktas ir turi 3 cm2 langelį bei papildomą, skaidrų filtrą. Šviesos procedūra automatiškai pritaikoma bikinio plotui, kai tik išmanusis priedas uždedamas ant prietaiso. 78 % moterų yra patenkintos sumažėjusiu plaukelių kiekiu bikinio plote***.

 • Didelis priedas kūnui su įgaubtu dizainu

  Didelis priedas kūnui su įgaubtu dizainu

  Šis kūno priedas turi didžiausią procedūros atlikimo langelį (4,1 cm2), tad jis puikiai tinka greitoms procedūroms dideliuose kūno plotuose, pvz., ant kojų, rankų ir pilvo. Įgaubtas dizainas gerai prisitaiko prie kūno kontūrų, kad optimaliai liestųsi su oda. Uždėtas ant prietaiso, šis išmanus priedas automatiškai paleidžia šioms kūno vietoms pritaikytą procedūrą. 83 % moterų yra patenkintos sumažėjusiu plaukelių kiekiu ant kojų***.

 • Tikslus veido priedas su papildomu filtru

  Tikslus veido priedas su papildomu filtru

  Kruopščiai kurtas priedas turi mažą 2 cm2 langelį, kad švelniai, bet efektyviai paveiktų veido plaukelius. Be to, jis yra plokščias, kad tiksliai veiktų naudojamas viršutinei lūpai, smakrui ar žandikaulio linijai. Jame įmontuotas papildomas filtras, o ant prietaiso uždėtas išmanusis priedas automatiškai sureguliuoja šviesos procedūrą taip, kad tiktų veidui. 84 % moterų džiaugiasi sumažėjusių plaukelių kiekiu ant veido***.

 • Turi „SmartSkin“ jutiklį

  Turi „SmartSkin“ jutiklį

  „Philips Lumea Prestige“ turi 5 energijos nustatymus, tad, pasinaudodamos „Smart Skin“ jutikliu, galite lengvai pasirinkti tinkamą nustatymą. Kai tik pageidaujate, „SmartSkin“ jutiklis nurodo geriausią nustatymą jūsų odos atspalviui.

 • Naudokite su laidu arba be jo

  Naudokite su laidu arba be jo

  „Philips Lumea Prestige“ galima naudoti be laido arba su laidu. Dideliam plotui, pvz., kojoms, rekomenduojame prietaisą naudoti prijungtą prie laido, kad procedūra vyktų greitai ir nepertraukiamai. Atlikdami procedūras mažesniame plote arba sunkiai pasiekiamose vietose, pvz., ant veido, pažastyse ar bikinio plote, naudokite prietaisą be laido, kad galėtumėte laisvai judėti.

 • NEMOKAMA „Lumea“ programa asmeniniams mokymams vos palietus

  NEMOKAMA „Lumea“ programa asmeniniams mokymams vos palietus

  „Lumea“ programą parsisiųsite nemokamai. Joje pateikiami unikalūs ir tik jums pritaikyti IPL naudojimo patirčių pavyzdžiai. Tai tik jums pritaikyti asmeniniai mokymai, kad geriausiai išnaudotumėte „Lumea“ ir naudotumėte prietaisą teisingai bei pasiektumėte ilgalaikių rezultatų. Programa padės sudaryti asmeninį procedūrų planą kiekvienai kūno vietai, teiks patarimus ir rekomendacijas kiekvienos procedūros metu. Jums tereikia reguliariai patikrinti programą ir įsitikinti, kad gaunate naujausių pranešimų ar priminimų.

 • Nereikia keičiamųjų dalių, nėra netikėtų išlaidų

  Nereikia keičiamųjų dalių, nėra netikėtų išlaidų

  „Philips Lumea“ yra pilnai sukomplektuotas prietaisas, tinkamas darbui vos jį išėmus iš dėžutės. Nereikia pripildomų kasečių ar gelių.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Vidinis kojų tyrimas: 78 % po 12 procedūrų; objektyvus tyrimas, kuriame dalyvavo 48 moterys iš Nyderlandų ir Austrijos
 • * Plaukelių sumažėja iki 92 % po 3 procedūrų, jei laikomasi procedūrų atlikimo grafiko. Vertinant kojas; individualūs rezultatai gali skirtis
 • ** Tyrimas atliktas Nyderlanduose ir Austrijoje, dalyvavo 46 moterys, po 3 procedūrų pažastyse, bikinio srityje, ant kojų, po 2 veido procedūrų

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti