Bevielis telefonas

  Bevielis telefonas

  Gausus funkcijų rinkinys

  Išskirtinė „HQ-Sound“ garso kokybė suderinta su ergonomišku ir moderniu dizainu. Su dideliu, visų spalvų ekranu ir daugybe funkcijų, tokių kaip klaviatūros apšvietimas, privatumo nustatymai, kūdikio stebėjimo įranga ir atsakiklis, šis telefonas turi viską, ko jums reikia. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Bevielis telefonas

30 min. autoatsakiklis, 1, 7 in ekranas / baltas fon. apšviet., Telefono garsiakalbis D6051B/51 Surasti panašius produktus

Gausus funkcijų rinkinys

 • „Full-duplex“ aido anuliavimas užtikrina sklandų pokalbį

  „Full-duplex“ aido anuliavimas užtikrina sklandų pokalbį

  Natūraliai bendraujant pokalbis ne visada vyksta pakaitomis – dažnai pašnekovai kalbėti pradeda tuo pačiu metu. Dabar dėl mūsų „Full-duplex“ aido anuliavimo funkcijos pašnekovą galite puikiai girdėti net tuomet, kai abu kalbate vienu metu.

 • Kūdikių stebėjimo funkcija įspėja jus, kai kūdikiui reikia jūsų dėmesio

  Kūdikių stebėjimo funkcija įspėja jus, kai kūdikiui reikia jūsų dėmesio

  Gaukite įspėjimą, kai jūsų kūdikiui reikia jūsų. Tiesiog palikite DECT telefono ragelį kūdikio kambaryje ir gaukite įspėjimą į savo ragelį arba kitą DECT telefoną (t. y. į kitą laidinio telefono numerį) arba mobilųjį telefoną (kai vaikštinėjate su kūdikiu), kūdikiui pravirkus.

 • Žemas spinduliuotės lygis (ECO ir ECO+ režimai) ir mažos energijos sąnaudos

  Žemas spinduliuotės lygis (ECO ir ECO+ režimai) ir mažos energijos sąnaudos

  „Philips“ telefonai efektyviai naudoja energiją ir nekenkia aplinkai. Kai įjungiamas ECO režimas, skleidžiama spinduliuotė sumažėja iki 60 % ir iki 95 %, kai telefonas kraunasi. Įjungus ECO+ režimą spinduliuotės lygis nukrenta iki nulio.

 • Pastatomas ragelis su garsiakalbiu – mėgaukitės pokalbiais laisvomis rankomis

  Pastatomas ragelis su garsiakalbiu – mėgaukitės pokalbiais laisvomis rankomis

  Nustačius laisvų rankų įrangos režimą, naudojamas integruotas garsiakalbis, sustiprinantis skambinančiojo balso garsumą ir skambučio metu leidžiantis kalbėti ir klausyti nelaikant telefono šalia ausies. Tai ypač naudinga, jei norite pasidalinti skambučiu su kitais ar daryti keletą darbų vienu metu.

 • Aukštos kokybės garsas: aukštos kokybės akustinė inžinerija nuostabiam garsui

  Aukštos kokybės garsas: aukštos kokybės akustinė inžinerija nuostabiam garsui

  „Philips“ belaidžiai telefonai su aukštos kokybės garsu: kurdami „Hi-Fi“ garso gaminius ir aukštos kokybės ausines, mes remiamės dešimtmečiais kaupta patirtimi ir novatoriškomis idėjomis, siekiame, kad naudojantis mūsų DECT telefonais jūsų balsas būtų perteikiamas nepaprastai aiškiai. Siekdami pagerinti garso kokybę, mūsų akustikos inžinieriai ir architektai pasirūpino viskuo: aukštos kokybės komponentais, skaitmeniniu signalo apdorojimu, tiksliu akustiniu dizainu, papildomu testavimu ir tiksliu nustatymu. Šio darbo rezultatas – išskirtinai švarus ir aiškus garsas. Šis garsas toks natūralus ir aiškus, jog atrodo, kad esate šalia pašnekovo.

 • Klaviatūros foninis apšvietimas – patogu naudoti net tamsiame kambaryje

  Klaviatūros foninis apšvietimas – patogu naudoti net tamsiame kambaryje

  Dėl švelnus gelsvo foninio apšvietimo klavišai gerai matomi esant silpnam apšvietimui ir naktį.

 • Privatumo nustatymai: skambučių blokavimas, tylusis režimas ir filtravimas

  Privatumo nustatymai: skambučių blokavimas, tylusis režimas ir filtravimas

  Vertinate privatumą ir ramybę namuose? Lengvai išjunkite melodijas tam tikru „ramybės“ metu ir mėgaukitės ramybe bei tyla. Papildoma filtravimo funkcija suteikia galimybę pasirinkti, kad telefonas vis tiek skambėtų, kai skambina bet koks pasirinktas adresatas – būsite tikri, kad jums prisiskambins tik „tinkami“ žmonės. Skambučių blokavimo funkcija suteikia galimybę išvengti netikėtų didelių skambučių sąskaitų blokuojant skambučius tam tikriems numeriams, skambučius numeriams, prasidedantiems tam tikrais skaičiais (pvz., numeriams, kai paskambinus mokama fiksuota suma), arba numeriams su tam tikrais vietovės kodais.

 • Iki 30 min. pranešimų įrašymo laiko jūsų autoatsakiklyje

  Iki 30 min. pranešimų įrašymo laiko jūsų autoatsakiklyje

  Turėdami iki 30 min. įrašymo laiko, nepraleisite nė vieno svarbaus pranešimo.

 • Pagalbinio maitinimo režimu galite naudoti telefoną dingus maitinimo įtampai

  Pagalbinio maitinimo režimu galite naudoti telefoną dingus maitinimo įtampai

  Jeigu jūsų namuose dažnai dingsta elektros tiekimas, pagalbinio maitinimo režimas jums bus labai naudingas. Šiuo režimu galėsite skambinti ir atsiliepti į skambučius net nesant išorinio elektros tiekimo. Tereikia padėti ragelį ant bazinės stotelės ir kalbėti garsiakalbio režimu. Įkraunamas telefono ragelio akumuliatorius tieks maitinimą bazinei stotelei. jeigu turite keletą ragelių namuose, laikykite vieną ant bazinės stotelės, o kitu kalbėkite kaip įprastai.

 • „MySound“ garso profiliai atitinkantys jūsų pageidautiną garsą

  „MySound“ garso profiliai atitinkantys jūsų pageidautiną garsą

  Kiekvienas mūsų garsą supranta savaip ir mes visi klausomės skirtingai. „MySound“ funkcija kiekvienam pokalbiui suteikia asmeniškumo, nes jos dėka galite pasirinkti garso profilį atitinkantį jūsų garso pasirinkimus: Aiškus – balsas skamba švariau ir aiškiau; Švelnus – tonai skamba draugiškiau ir švelniau; Šiltas – balsas malonesnis ir šiltesnis.

 • 4,3 cm (1,7 col.) didelio kontrastiškumo TFT spalvotas ekranas

  4,3 cm (1,7 col.) didelio kontrastiškumo TFT spalvotas ekranas
 • Iki 18 valandų pokalbių laiko

  Iki 18 valandų pokalbių laiko
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti