Fidelio

Philips Fidelio

su „DualDock“ stotele

  Philips Fidelio

  su „DualDock“ stotele

  Išskirtinis belaidės muzikos menas

  Pasinerkite į garsą su „Philips Fidelio“ garsiakalbiais. Transliuokite muziką belaidžiu ryšiu naudodami „Bluetooth®“ su „aptX“ ir AAC. Leiskite kompaktinius diskus ar „iPod“ arba „iPhone“ esančią muziką naudodami „Philips DualDock“. Mėgaukitės vos dviejų garsiakalbių muzika užpildytu kambariu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio su „DualDock“ stotele

„Bluetooth® aptX“ ir AAC DTM9030/10 Surasti panašius produktus

Išskirtinis belaidės muzikos menas

Sužavėti garsų

 • 160W RMS bendra išvesties galia

  160W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  Kai naudojate „USB Direct“ režimą, paprasčiausiai prijunkite savo USB įrenginį prie „Philips“ įrenginio USB prievado, ir jūsų skaitmeninė muzika bus atkuriama tiesiogiai iš „Philips“ įrenginio.

 • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • „DualDock“ skirta įkrauti ir atkurti, „iPod“ / „iPhone“ („Lightning“ ir 30 kontaktų jungtis)

  „DualDock“ skirta įkrauti ir atkurti, „iPod“ / „iPhone“ („Lightning“ ir 30 kontaktų jungtis)

  Glotnus stilius su „Lightning“ ir 30 kontaktų jungtimi „Apple“ įrenginiams prijungti. „DualDock“ išlįs, kai norėsite atidengti jungtis, ir veikia kaip „iPod“ / „iPhone“ stovas.

 • Ant grindų pastatomi garsiakalbiai puikiai tinka muzikai atkurti

  Ant grindų pastatomi garsiakalbiai puikiai tinka muzikai atkurti

  „Fidelio Sound Towers“ yra ant grindų pastatomi garsiakalbiai, perteikiantys optimalų akustinį tūrį, reikalingą sukurti turtingą ir nepriekaištingos kokybės garsą. Juose dera įprastų 2 juostų garsiakalbių vidutiniųjų dažnių tikslumas su žemųjų dažnių sklaida, siekiant išlaikyti žemąjį garsinį spektrą, idealiai pritaikytą išskirtiniam muzikos atkūrimui.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Leiskite muzikos įrašus naudodami „Bluetooth®“ belaidžio ryšio technologiją ir „aptX®“

  Leiskite muziką mobiliajame telefone ir kompiuteryje naudodami „Bluetooth®“ belaidžio ryšio technologiją ir „aptX®“

 • Unikalus bokšto dizainas pagal jūsų gyvenimo būdą Unikalus bokšto dizainas

  Garso bokštas sukurtas siekiant pasiūlyti platų, kambarį užpildantį ir įspūdingą garsą, stilingoje ir atitinkamo dydžio formoje. Jis pasižymi stilinga ir šiuolaikiška išvaizda, kuri nepastebimai įsilieja moderniausiuose namuose.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti