MP3 „Hi-Fi“ minisistema

  MP3 „Hi-Fi“ minisistema

  Sužavėti garsų

  Pasiruoškite nesibaigiančioms linksmybėms. „Philips“ „Hi-Fi“ minisistema suteiks jums galimybę mėgautis muzikos failais, kuriuos įrašėte iš savo „Hi-Fi“ sistemos su draugais. Aukščiausios kokybės galingi žemieji dažniai ir virtualus erdvinis garsas – gyvenimas tiesiog didelis, nesibaigiantis koncertas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

MP3 „Hi-Fi“ minisistema

420 W, 3 diskų keitiklis, Kopijavimas iš įvairių šaltinių FWM582/12 Surasti panašius produktus

Sužavėti garsų

 • 3 diskų keitiklis leidžia patogiai atkurti keletą diskų

  3 diskų keitiklis leidžia patogiai atkurti keletą diskų

  Trijų diskų keitiklis muzikai atkurti leis bet kuriuo metu pasirinkti iš trijų skirtingų įrenginyje esančių CD diskų. Ši patogi funkcija leidžia mėgautis įvairia muzika negaištant brangaus laiko diskams dažnai keitinėti.

 • Itin patogus 40 išankstinių skaitmeninių stočių pasirinkimas

  Itin patogus 40 išankstinių skaitmeninių stočių pasirinkimas

  Skaitmeninis radijas siūlo papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • 3 etapų dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas leis mėgautis sodriais bosais

  3 etapų dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas leis mėgautis sodriais bosais

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo pirmo iki trečio lygio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Galite pritaikyti sau tinkamą bosų lygį. Žemiausieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas siūlo galimybę iš anksto nustatyti „Jazz“, „Rock“, „Pop“ ir „Classic“ valdymą, kurį galite naudoti įvairių muzikos stilių dažnių optimizavimui. Kiekvienas režimas naudoja grafinio suvienodinimo technologiją, kuri automatiškai suderina garso balansą ir padidina svarbiausius jūsų pasirinkto muzikos stiliaus garso dažnius. Be to, skaitmeninis garso valdymas padeda mėgautis muzika, kruopščiai reguliuojant garso balansą ir derinant grojamos muzikos tipą.

 • Karaoke funkcija leis mėgautis nesibaigiančiu dainavimu

  Karaoke funkcija leis mėgautis nesibaigiančiu dainavimu

  Karaoke funkcija jūsų DVD leistuve suteikia nesibaigiančią pramogą ir leidžia maksimaliai mėgautis muzika bei dainavimu. Galite pagerinti savo atlikimą suteikdami aido efektą savo balsui. Tonacijos valdikliai leis pasirinkti optimalią tonaciją savo vokalo diapazonui.

 • Dvigubas stiprintuvas užtikrina geresnes garso charakteristikas

  Dvigubas stiprintuvas užtikrina geresnes garso charakteristikas

  Dvigubas stiprintuvas užtikrina geresnes garso charakteristikas dėl mažesnės kryžminės moduliacijos tarp žemųjų ir aukštųjų dažnių garsiakalbių, nes kiekvienas keitiklis veikia nuo savo atskiro stiprintuvo. Taip išgaunamas sodrus ir galingas žemųjų dažnių skambėjimas, paliekantis gilų įspūdį ir nepersidengiantis su aukštesniais dažniais, todėl jis išlieka natūralus ir tikslus. Panaudojus kartu su tikslia, aktyvios sankirtos schema, išgaunamas geresnis fazės valdymas ir platesnis dažnių diapazonas kiekvienam keitikliui, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

 • „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ technologija sukuria momentinį žemų dažnių padidinimą, sustiprindama garsą ir sukurdama įspūdingą klausymosi patirtį - vieno mygtuko paspaudimu. Jos rafinuota elektroninė grandinė kalibruoja esamą garsą ir garsumą, akimirksniu padidindama žemus dažnius ir garsą iki maksimumo be jokių iškraipymų. To pasekoje yra pastebimas spektro ir garso padidėjimas bei stiprus garso augimas, kuris pagerina bet kokią muziką.

 • 420 W RMS bendra išvesties galia

  420 W RMS bendra išvesties galia
 • 2 juostų „Bass Reflex“ garsiakalbių sistema perteikia galingą garsą

  2 juostų „Bass Reflex“ garsiakalbių sistema perteikia galingą garsą
 • 60 valandų WMA-CD arba 30 valandų MP3-CD muzikos atkūrimas

  60 valandų WMA-CD arba 30 valandų MP3-CD muzikos atkūrimas
 • „Incredible Surround™“ didesniam mėgavimuisi garsu

  „Incredible Surround“ yra „Philips“ garso technologija, kuri dramatiškai sustiprina garso lauką ir įtraukia jus į garsą. Naudojant aukščiausios kokybės elektroninės fazės keitimą, „Incredible Surround“ sumaišo garsą iš kairės ir dešinės padidinant virtualų atstumą tarp dviejų garsiakalbių. Toks platus sklidimas žymiai padidina stereo efektą ir sukuria natūralesnio garso dimensiją. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu, nenaudojant papildomų garsiakalbių.

 • Kopijuokite muziką iš CD, radijo ir karaokės į USB įrenginį

  Naudodamiesi šia išmania funkcija, galite lengvai klausytis visų muzikos įrašų per savo „Hi-Fi“ sistemą tiesiai iš nešiojamojo MP3 grotuvo. Paprasčiausiai nukopijuokite karaokę ir savo mėgstamą muziką iš CD diskų, radijo programų arba persiųskite muziką tiesiai iš savo sistemos į USB įrenginį. Išsaugokite savo mėgstamus kasečių įrašus ir konvertuokite jų turinį į MP3 formatą nenaudodami kompiuterio. Be to, galite iš anksto nustatyti savo sistemos laikmatį, kad įrašytų jūsų mėgstamą radijo laidą ir ji automatiškai įrašys laidą į USB įrenginį.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti