„SoundBar“ DVD namų kino sistema

  „SoundBar“ DVD namų kino sistema

  5.1 kanalų namų kino sistema viename bloke

  Mėgaukitės 5.1 kanalų erdviniu garsu bet kuriame kambaryje, bet kurioje jo vietoje. Ši „Ambisound“ technologiją naudojanti vieno bloko sistema, puikiai telpanti po bet kuriuo plokščiaekraniu televizoriumi, garantuoja puikios kokybės garsą ir vaizdą.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

5.1 kanalų namų kino sistema viename bloke

su „Ambisound“

 • „Ambisound“ 5.1 kanalų erdvinis garsas iš mažiau garsiakalbių

  „Ambisound“ 5.1 kanalų erdvinis garsas iš mažiau garsiakalbių

  „Ambisound“ technologija sukuria apsupantį daugiakanalį erdvinį garsą iš keleto garsiakalbių. Ji perteikia įtraukiantį 5.1 garsą nepriklausomai nuo sėdėjimo padėties, kambario formos ar dydžio ir be gremėzdiškų garsiakalbių ar laidų. Sujungus psichoakustikos reiškinių efektą, masyvų apdorojimą ir tiksliai išlenktą pagrindinį įrenginį, „Ambisound“ perteikia daugiau garso iš kelių garsiakalbių.

 • „SoundBar“ su integruotaisiais garsiakalbiais, stiprintuvais ir DVD leistuvu

  „SoundBar“ su integruotaisiais garsiakalbiais, stiprintuvais ir DVD leistuvu

  „SoundBar“ yra universali namų kino sistema, kurią naudojant galima mėgautis neprilygstamu 5.1 erdviniu garsu ir nepakartojamais filmų pojūčiais. „SoundBar“ sudaro integruotieji garsiakalbiai, stiprintuvai ir DVD leistuvas, todėl jame yra viskas, ko reikia, – ir viskas telpa po jūsų televizoriumi. Naudodami šią sistema svetainę galėsite sutvarkyti, kaip jums patinka, ir mėgautis stulbinamais kelių kanalų garso pojūčiais – galėsite žiūrėti filmus su draugais ir šeimos nariais.

 • Tinka prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus, bet optimaliai pritaikytas 37” ir didesniems

  Tinka prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus, bet optimaliai pritaikytas 37” ir didesniems

  „SoundBar“ pripildo jūsų namus rafinuotumo ir grakštumo. Nors jis sukurtas plokščiam televizoriui su 94 cm (37") ar didesniu ekranu, jis taip pat tiks ir bet kokiam kitam plokščiam televizoriui – derės prie jūsų interjero ir gyvenimo stiliaus.

 • Stulbinama garso kokybė per minkštus aukštų tonų stiprintuvus ir „DoubleBASS“

  Stulbinama garso kokybė per minkštus aukštų tonų stiprintuvus ir „DoubleBASS“

  Nepakartojama garso kokybė sukuriama naudojant „DoubleBASS“ ir minkštus aukštų tonų stiprintuvus. „DoubleBASS“ užfiksuoja žemuosius dažnius ir atkuria juos girdimame žemųjų dažnių garsiakalbio diapazone, kad galėtumėte išgirsti net žemiausius žemuosius tonus. Minkšti aukštų tonų stiprintuvai atkuria aiškius aukštus ir vidutinio diapazono dažnius, dėl kurių garsas tampa švaresnis ir išplečiamas garsų diapazonas, todėl viską girdėsite aiškiai.

 • HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p patobulinimas perteikia krištolo skaidrumo vaizdus. Standartinės raiškos filmais galima mėgautis ypač aukštos raiškos skiriamąja geba - perteikiant daugiau detalių ir tikroviškesnius vaizdus. Progresyvus skenavimas (žymimas „p“ - „1080p“) pašalina linijas televizoriaus ekrane ir užtikrina itin aiškius vaizdus. Be to, HDMI sukuria tiesioginę skaitmeninę jungtį, kuri perteikia nesuglaudintus skaitmeninius aukštos raiškos vaizdus ir skaitmeninius daugiakanalius garsus, nekeičiant jų analogiškais ir perteikiant puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  Universalioji magistralė arba USB – tai protokolo standartas, kuris naudojamas kompiuteriams, periferiniams įrenginiams ir buitiniams elektronikos prietaisams patogiai susieti. „Hi-Speed USB“ įrenginiai gali pasiekti iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį (ankstesniuose USB įrenginiuose buvo pasiekiamas 12 Mbps). Jei naudosite „Hi-Speed USB 2.0“ jungtį, viskas, ką turėsite padaryti, – prijungti USB įrenginį, pasirinkti filmą, muziką ar nuotrauką ir šį turinį paleisti.

 • „MP3 Link“ groja muziką iš nešiojamų medijos grotuvų

  „MP3 Link“ groja muziką iš nešiojamų medijos grotuvų

  „MP3 Link“ leidžia atkurti MP3 bylas tiesiai iš jūsų nešiojamo medijos grotuvo jūsų namų kino teatro sistemoje. Paprasčiausiai prijunkite savo nešiojamą MP3 grotuvą prie integruoto „MP3 Link“ lizdo ir mėgaukitės savo MP3 muzika puikia garso kokybe, kurią suteikia „Philips“ namų kino teatro sistema. „MP3 Link“ atskraidina muzikos garsus į jūsų svetainę.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ padeda valdyti kelis prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip „Budėjimo režimas“ ir „Leisti“.

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • Lankstus patalpinimas ant sienos, stalo ar stovo

  Lankstus patalpinimas ant sienos, stalo ar stovo

  Mėgaukitės šios namų kino sistemos universalumu, kuris leidžia patalpinti prietaisą kur tik norite. Produktas visada puikiai atrodo ant televizoriaus stovo, stalo ar sienos ir tinkamai funkcionuoja. Taigi, galite visiškai kontroliuoti, kaip atrodo jūsų namai ir mėgautis neįtikėtinu namų kino teatro pojūčiu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti