Mini Hi-Fi sistema

  Mini Hi-Fi sistema

  Idealus pasirinkimas vakarėliams

  Mėgaukitės geriausiu vakarėliu dabar. Su „Philips“ NTRX100 dvigubais besisukančiais diskais galite leisti muziką ir įkrauti du išmaniuosius telefonus, miksuoti ir derinti muzikos įrašus iš įrenginių bibliotekų. Naudodami NFC siejimo vienu palietimu funkciją galėsite transliuoti muziką belaidžiu būdu per „Bluetooth“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Idealus pasirinkimas vakarėliams

Sužavėti garsų

 • Dinaminis apšvietimas – šokite pagal ritmą

  Dinaminis apšvietimas – šokite pagal ritmą

  Šokite pagal nepakartojamą muzikos ritmą. Šviesos patraukliai mirkčioja pagal melodijų ritmą – šokti bus daug smagiau. Kai nenorite, kad šviesos būtų įjungtos, galite tiesiog išjungti šią funkciją. Suteikite šokių vakarėliams, šaunioms šventėms ir renginiams žavesio naudodamiesi šiomis nuostabiomis dinaminėmis šviesomis.

 • Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas siūlo galimybę iš anksto nustatyti „Jazz“, „Rock“, „Pop“ ir „Classic“ valdymą, kurį galite naudoti įvairių muzikos stilių dažnių optimizavimui. Kiekvienas režimas naudoja grafinio suvienodinimo technologiją, kuri automatiškai suderina garso balansą ir padidina svarbiausius jūsų pasirinkto muzikos stiliaus garso dažnius. Be to, skaitmeninis garso valdymas padeda mėgautis muzika, kruopščiai reguliuojant garso balansą ir derinant grojamos muzikos tipą.

 • NX žemųjų dažnių mygtukas – galingas garsas ir šviesų efektai akimirksniu

  NX žemųjų dažnių mygtukas – galingas garsas ir šviesų efektai akimirksniu

  Šis mygtukas yra visame asortimente. NX žemųjų dažnių funkcija laikinai padidina žemuosius dažnius ir garsumą iki ekstremalaus lygio. Tiesiog spustelėkite NX žemųjų dažnių mygtuką ir pasiekite visą garsą, mėgaukitės laukiniais šviesų efektais ir net savo kaulais pajuskite žemųjų dažnių galią.

 • Dvigubas „Bluetooth“ leidžia transliuoti muziką iš 2 išmaniųjų telefonų

  Dvigubas „Bluetooth“ leidžia transliuoti muziką iš 2 išmaniųjų telefonų
Žiūrėti visas specifikacijas
 • Venkite naudoti prietaisą garsiau nei 85 decibelai, nes tai gali sukelti pavojų jūsų klausai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti