Nešiojamasis DVD grotuvas

  DVD playback

  Nešiojamasis DVD grotuvas

  Pasukamas ekranas, galima žiūrėti įvairiu kampu

  Mėgaukitės filmais, rodomais per „Philips“ PET1046 nešiojamąjį DVD grotuvą su 10,2 colio LCD ekranu ir 180 laipsniais pasukamu ekranu. Be to, galite dalytis mėgstamais vaizdo įrašais su bičiuliais, nes įrenginyje yra SDHC kortelės lizdas ir USB 2.0 jungtis. Pridedamas kelioninis krepšys.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Pasukamas ekranas, galima žiūrėti įvairiu kampu

ir skaitmeninės TV imtuvu

 • Žiūrėkite DVD, DVD+/-R ir DVD+/-RW, (S)VCD, „DivX®“ ir MPEG4 kino filmus

  Žiūrėkite DVD, DVD+/-R ir DVD+/-RW, (S)VCD, „DivX®“ ir MPEG4 kino filmus

  Su „DivX®“ funkcija galite patogiai mėgautis „DivX®“ koduotais vaizdo įrašais savo svetainėje. DivX medijos formatas yra MPEG4 paremta vaizdo glaudinimo technologija, kuri leidžia saugoti didesnes bylas: filmus, anonsus ir muzikinius klipus CD-R/RW, atminties kortelėse ir DVD įrašomų diskų laikmenose. „DivX®“ kompaktinius diskus galima žiūrėti tam tikruose DVD grotuvuose, DVD įrašytuvuose ir namų kino sistemose.

 • Palaikomas DVB-T standartas, kad galėtumėte jungtis prie laisvai transliuojamų skaitmeninių TV ir radijo kanalų

  Palaikomas DVB-T standartas, kad galėtumėte jungtis prie laisvai transliuojamų skaitmeninių TV ir radijo kanalų

  Dar daugiau pramogų ir skaitmeninių kanalų programų – ir viskas nemokamai. Su DVB-T (angl. „Digital Video Broadcasting-Terrestrial“ – skaitmeninis vaizdo transliavimas – antžeminė televizija) galite priimti Europoje laisvai transliuojamas skaitmenines TV ir radijo programas. Signalas išlieka skaitmeninis visame perdavimo trakte, todėl jo kokybė labai gera.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Galimybė rodyti daugelį formatų leidžia peržiūrėti vaizdus kelyje ir leisti daugumą diskų formatų – tad tiks beveik visi diskai ir bus garantuotas žiūrėjimo malonumas.

 • USB ir SD kortelių lizdai nuotraukoms ir muzikos įrašams atkurti

  USB ir SD kortelių lizdai nuotraukoms ir muzikos įrašams atkurti

  USB ir SD kortelės lizdai užtikrina galimybę perkelti failus, todėl galėsite klausytis daugiau muzikos įrašų ir peržiūrėti daugiau nuotraukų.

 • Pridedamas kelioninis krepšys

  Pridedamas kelioninis krepšys

  Kelioninis krepšys suteiks visapusišką apsaugą keliaujant.

 • Mėgaukitės 6 valandų nepertraukiamo atkūrimo*

  Mėgaukitės 6 valandų nepertraukiamo atkūrimo*

  Šiame „Philips“ yra kompaktiška integruota įkraunama baterija, todėl įrašais galėsite mėgautis ilgiau. Iki 6 valandų nepertraukiamo filmų, nuotraukų ir muzikos atkūrimo – ir tai tik vieną kartą įkrovus. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite grotuvą – argi ne paprasta.

 • Didelės raiškos 10,2 in TFT LCD ekranas – puikus vaizdas

  Didelės raiškos 10,2 in TFT LCD ekranas – puikus vaizdas

  Didelės skiriamosios gebos spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai.

 • „Zero Bright Dot™“ ekranas – optimali kokybė

  LCD ekrane jus džiugins aukščiausios kokybės vaizdai, kuriuose nebus erzinančių tuščių taškų. LCD ekranai paprastai turi trūkumų, kurie vadinasi „šviesūs taškai“. Tam tikras tokių taškų skaičius kažkada buvo laikomas neišvengiamu šalutiniu poveikiu dėl masinės LCD gamybos. Griežta „Philips“ kokybės kontrolės tvarka, kuri taikoma mūsų nešiojamiesiems DVD grotuvams, gaminant LCD netoleruoja šviesių taškų. Jei norite optimalios kokybės ekrano, rinkitės nešiojamuosius DVD grotuvus su „Philips Zero Bright Dot™“.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „DivX“, „DivX Certified“ ir susiję logotipai yra „DivXNetworks, Inc.“ prekių ženklai ir naudojami pagal licenciją.
 • „Windows Media“ ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft Corporation“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai JAV ir (arba) kitose šalyse.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Baterijos eksploatavimo laikas priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti