belaidis nešiojamasis garsiakalbis

 • belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  Ekstremalus garsumas

  Gatvei pritaikytas „Philips ShoqBox SB500 Bluetooth“ nešiojamasis garsiakalbis yra naujausias vakarėlių pradžios garso prietaisas, skleidžianti ritmą kur beeitumėte! Didelės galios ekstremalus garsumas dera su sprogstančiais bosais, o LED šviesos blykčioja pagal ritmą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

NAUJIENA

ShoqBox belaidis nešiojamasis garsiakalbis

„Bluetooth®“, Atsparus vandeniui ir smūgiams, Įvairiaspalvės šviesos SB500B/00 Surasti panašius produktus

Ekstremalus garsumas

 • SHOQ režimo mygtukas ekstremaliam garsumui

  SHOQ režimo mygtukas ekstremaliam garsumui

  Pasiruoškite paspausti SHOQ, būm! Paspaudę mygtuką paleisite integruotą SHOQ režimą, kuris akimirksniu maksimaliai padidins garso lygius. Nuneškite stogą per vakarėlį ir pajuskite ekstremalų garsumą! SB500 užgoš kaimyninį triukšmą ir neskleis iškraipyto garso – jis perteiks kokybišką garsą ir galingus bosus bet kokiu garsumu.

 • Dvigubų garsiakalbių ir bosinių garsiakalbių skleidžiami sodrūs žemieji dažniai

  Dvigubų garsiakalbių ir bosinių garsiakalbių skleidžiami sodrūs žemieji dažniai

  Visus šiuos sodrius žemuosius dažnius skleidžia abiejuose galuose esantys du „front-firing“ garsiakalbiai ir du bosiniai garsiakalbiai. Du dideli, plataus judėjimo garsiakalbiai sustiprina žemus dažnius, maksimalų garsumą ir bendrą aiškumą, o dvigubi bosiniai garsiakalbiai suteikia papildomų bosų ir sodrumo.

 • Tinka naudoti lauke – tvirtas, atsparus smūgiams ir vandeniui

  Tinka naudoti lauke – tvirtas, atsparus smūgiams ir vandeniui

  Atsparus vandeniui, smūgiams ir vakarėliams. SB500 ištvers viską. Jis įvertintas IPX7, jį galima nardinti į vandenį į iki 1 metro gylį 30 min. Tad galite jį naudoti duše arba paplūdimyje. SB500 taip pat ištvėrė „kankinimų kameros“ testą, kuriuo buvo įrodyta, kad jis atlaiko smūgius ir toliau pašėlusiai groja.

 • Uždekite šviesas! Daugiaspalvės LED šviesos blykčioja pagal ritmą

  Uždekite šviesas! Daugiaspalvės LED šviesos blykčioja pagal ritmą

  Ženkite į šviesą ir mėgaukitės galingais žemaisiais dažniais ryškioje šviesoje. Unikalios konstrukcijos Daugiaspalvės LED šviesos blykčioja muzikos ritmu, taip suteikdamos muzikai daugiau gyvybės ir energijos per vakarėlį. O jei jums labiau patinka šokti tamsoje, tai taip pat ne bėda. Tereikia spustelėti mygtuką.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • Labai galingo 30 W garsiakalbio garsas

  „Philips ShoqBox SB500“ sukurtas tam, kad skleistų stiprų ritmą gatvėse. Per nešiojamąjį „Bluetooth“ garsiakalbį jis skleidžia didžiulį garsą. Pagamintas iš tvirtų, aukštos kokybės užsakomųjų medžiagų „ShoqBox“ perteikia neįtikėtinai garsią 30 W bendrą išėjimo galią. SB500 yra integruotas aukštesnio lygmens signalų apdorojimas, kuris stebi ir reguliuoja signalą, kad būtų gaunamas geriausias garsas bet kokiu garsumu. Jis perteikia pakankamai dinamišką, galingą ir didžiulį garsą, kad drebintų bet kurį gatvės vakarėlį.

 • Šėlkite su integruota įkraunama baterija

  Klausykite muzikos garsiai – bet kada ir bet kur. Integruotoji įkraunama baterija leidžia mėgautis mėgstamomis dainomis be rūpesčių ir besiraizgančių laidų ieškant maitinimo lizdo. Nuo šiol klausykitės puikios muzikos laisvai ir visur.

 • Integruotas mikrofonas – galimybė skambinti laisvomis rankomis

  Šis garsiakalbis su integruotu mikrofonu taip pat veikia kaip telefono garsiakalbis. Kai jums kas nors skambina, muzika sustabdoma, ir jūs galite kalbėti per garsiakalbį. Jis puikiai veiks nesvarbu, ar skambinsite namo, ar draugui iš vakarėlio.

 • Garso įvestis, kad lengvai prijungtumėte daugelį prietaisų

  Garso įvesties jungtis leidžia tiesiogiai atkurti muziką iš nešiojamųjų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, garso įvestį naudoti labai patogu, nes visa, ko jums reikia, – prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garso sistemos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti