Belaidis garsiakalbis

  Belaidis garsiakalbis

  Galingas sodrus garsas

  Galingas garsas, kurį atkurti padeda belaidis muzikos įrašų srautinis perdavimas per „Bluetooth“, su „Bass Reflex“ garsiakalbiais, kurie suteikia galimybę mėgautis galingais, sodresniais žemaisiais dažniais. USB anga leidžia įkrauti bet kokį prietaisą. Šis SBT550/12 garsiakalbis tikrai praskaidrins jūsų kasdienybę. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Belaidis garsiakalbis

„Bluetooth®“, Stereo su bosų spinduoliu, Įkrovimui skirtas USB prievadas, 20 W SBT550WHI/12 Surasti panašius produktus

Galingas sodrus garsas

„Bluetooth“ garsiakalbis su belaidžio muzikos transliavimo funkcija

 • Veikia su visais „Bluetooth“ palaikančiais įrenginiais

  Veikia su visais „Bluetooth“ palaikančiais įrenginiais

  „Bluetooth“ yra patikima ir mažai energijos naudojanti nedidelio nuotolio belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie kitų „Bluetooth“ įrenginių, todėl lengvai galite klausytis mėgstamos muzikos iš bet kokio išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar net nešiojamojo kompiuterio, įskaitant „iPod“ arba „iPhone“ per „Bluetooth“ garso sistemą.

 • 20W RMS bendra išvesties galia

  20W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • USB prievadas – įkraukite kitus įrenginius

  USB prievadas – įkraukite kitus įrenginius

  Šiame garsiakalbyje yra USB lizdas, per kurį galite patogiai įkrauti įrenginį. Tiesiog prijunkite įrenginį USB laidu prie garsiakalbio nugarėlėje esančio lizdo.

 • Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Tereikia vieno paprasto sujungimo, ir galėsite mėgautis visa savo muzika iš nešiojamųjų įrenginių ir kompiuterių. Paprasčiausiai prijunkite įrenginį prie „Philips“ komplekto garso įvesties (3,5 mm) prievado. Kompiuteriai paprastai jungiami per ausinių išvesties lizdą. Prisijungę galite mėgautis visa savo muzikos kolekcija tiesiogiai per aukštos kokybės garsiakalbių komplektą. „Philips“ tiesiog perteikia geresnį garsą.

 • Puikiai tinka visiems išmaniesiems telefonams, kompiuteriams ir nešiojamiesiems įrenginiams

  Puikiai tinka visiems išmaniesiems telefonams, kompiuteriams ir nešiojamiesiems įrenginiams
 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Jūsų garsiakalbis palaiko „Bluetooth“ srautinį muzikos įrašų perdavimą. Belaidžiu ryšiu galite mėgautis aukštos kokybės mėgstamomis melodijomis, sklindančiomis iš „Bluetooth“ technologiją palaikančių įrenginių.

 • Žemųjų dažnių refleksiniai garsiakalbiai užtikrina gilius ir galingus žemuosius dažnius

  Sekcija už pagrindinio garsiakalbio įrenginio, kurioje oras nukreipiamas į akustines garsiakalbio angas, žemiesiems dažniams suteikia smarkumo ir natūralumo.

 • Sodrus ir dinamiškas garsas, sklindantis iš galingų pagrindinių įrenginių

  Galingi pagrindiniai įrenginiai suteikia galimybę mėgautis sodriu garsu su stipriais ir dinamiškais žemaisiais dažniais, kurie suteikia pasitikėjimo savimi. Aukščiausios kokybės pagrindiniai įrenginiai leidžia klausytis natūralaus garso.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti