Sveiko kūdikių maisto įrenginys „du viename“

  Sveiko kūdikių maisto įrenginys „du viename“

  Paprasta ruošti maistingą maistą kūdikiams

  Su sveiko kūdikio maisto įrenginiu „Philips Avent 2-in-1“ galite lengvai paruošti maistingą maistą kūdikiui namuose. Pirmiausia garais apdorokite vaisius, daržoves, žuvį ar mėsą, tada pakelkite ir apverskite ąsotį, kad viską galėtumėte susmulkinti, – ir niekur nereikės perdėti maisto! Peržiūrėti visus privalumus

 • Paprasta ruošti maistingą maistą kūdikiams

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sveiko kūdikių maisto įrenginys „du viename“

Sveikas gaminimo būdas garuose, Gam. garuose ir smulk. viename inde, Atjunkymo patarimai ir receptai SCF870/22 Surasti panašius produktus

Paprasta ruošti maistingą maistą kūdikiams

 • Gaminkite sveikai naudodami unikalią gaminimo garuose technologiją

  Gaminkite sveikai naudodami unikalią gaminimo garuose technologiją

  Garuose pagamintas maistas yra sveikas. Pritaikius mūsų išskirtinę technologiją garai cirkuliuoja iš apačios į viršų, kad visi produktai būtų tolygiai gaminami neverdant. Išsaugomos naudingosios medžiagos, tekstūra ir gaminimo skysčiai, kad produktai būtų tinkami smulkinimui maišytuvu.

 • Gaminkite garuose ir smulkinkite naudodami vieną indą

  Gaminkite garuose ir smulkinkite naudodami vieną indą

  Čia rasite viską, ko jums reikia, kad paruoštumėte maistingą kūdikio maistą naudodami vieną indą. Paruoškite produktus garuose, nukelkite indą ir jį apvertę užfiksuokite, o tada smulkinkite, kol gausite norimos konsistencijos masę.

 • Kiekvienam etapui, pradedant tyrelėmis ir baigiant gabaliukais

  Kiekvienam etapui, pradedant tyrelėmis ir baigiant gabaliukais

  Nuo itin smulkiai sutrintų vaisių ir daržovių iki tokių produktų kaip mėsa ar žuvis maišymo, kad galiausiai galėtumėte mėgautis mišiniais su stambesniais gabalėliais. Mūsų sveiko kūdikių maisto gaminimo įrenginys „du viename“ padeda paruošti įvairų maistą, kuris tiks bet kuriam atjunkymo etapui ir kūdikio maitinimui.

 • 12 pagal amžių pritaikytų receptų, kurie padės atjunkyti kūdikį

  12 pagal amžių pritaikytų receptų, kurie padės atjunkyti kūdikį

  Kartu su vaikų dietologais ir vaikų psichologais siūlome 12 pagal amžių pritaikytų receptų ir atjunkymo patarimų, kurie padės jūsų kūdikiui pradėti gyvenimą sveikai bei formuoti gerus, ilgalaikius valgymo įpročius.

 • Čia rasite puikių receptų, linksmų vaido įrašų ir įvairių patarimų

  Čia rasite puikių receptų, linksmų vaido įrašų ir įvairių patarimų

  Atsisiųskite programą, kurioje rasite gerų atjunkymo patarimų. Čia rasite maistingų ir lengvai paruošiamų patiekalų receptų, kurie yra pritaikyti jūsų augančiam mažyliui. Skaitykite maisto ruošimo nurodymus, žiūrėkite linksmus vaizdo įrašus ir atraskite daug naudingų patarimų, kad atjunkymo procesas vyktų sklandžiai.

 • Lengvas vandens pildymas, intuityvus valdymas ir vos kelios plaunamos dalys

  Lengvas vandens pildymas, intuityvus valdymas ir vos kelios plaunamos dalys

  Mūsų sveiko kūdikių maisto gaminimo įrenginys „du viename“ sukurtas vadovaujantis paprastumo ir praktiškumo principais. Galite intuityviai pasirinkti nustatymus ir lengvai pripildyti vandens, o patį įrenginį sudaro vos kelios dalys, todėl jį lengvai išplausite ir pasidėsite.

 • Kompaktiškas įrenginys užims mažai vietos virtuvėje

  Kompaktiškas įrenginys užims mažai vietos virtuvėje

  Šis kūdikių maisto gaminimo įrenginys virtuvėje užims labai mažai vietos – nesvarbu, ar jį pasidėtumėte ant stalviršio, ar spintelėje, kai nenaudojate.

 • Įspėjantis pypsėjimas

  Nereikia laukti ar stebėti. Pasibaigus maisto ruošimo procesui išgirsite įspėjantį pypsėjimą. Jums belieka apversti indą, susmulkinti paruoštus produktus ir patiekti arba padėti maistą vėlesniam laikui.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti