Atgal
×

LAIMĖKITE KELIONĘ Į KOSMOSĄ

Pasiruoškite gyvenimo iššūkiui!

Tapti tikru astronautu lengva. Viskas, ką jums reikia padaryti, – tai kirsti Karmano liniją, esančią 100 km nuo šios žemės. „Philips“ gali jus nuskraidinti ten...ir sugrąžinti atgal.
 

Su kosmonauto kostiumu atrodytumėte puikiai
Kodėl visu tuo gali mėgautis tik NASA astronautai? Jei kosminė erdvė yra galutinė riba, „Philips“ gali suteikti jums pasą už jos ribų. Bendradarbiaudami su „XCOR Space Expeditions“ mes greitai galėsime pasiūlyti skrydžius iš Kiurasao salos ar Mohavės dykumos ir sugrąžinsime jus atgal į žemę, o jūs turėsite galimybę patirti neužmirštamus įspūdžius.

Skriskite į kosmosą

XCOR bazėje Kalifornijoje kuriama moderniausia raketa. Vos per kelias minutes jus iš žemės į kosmosą ir atgal nuskraidins daugkartinio naudojimo ir savaeigės raketų sistemos.

Kelionės į kosmosą jau tikros

Siekdama atšvęsti naujovių galią, „Philips“ greitai pasiūlys keliems išrinktiesiems kelionę į kosminę erdvę. Mes visada tikėjome ir tikėsime naujovių galia ir sieksime jas įgyvendinti tikrovėje, todėl mūsų tyrinėtojai ir dizaineriai nuolat tobulina gaminius, kuriuos įgyvendiname čia, žemėje. Tačiau niekas negali prilygti laimėjimui – kelionei į kosmosą su „XCOR Lynx“ erdvėlaiviu. Tai neįtikėtina naujovė.
 

Prisijunkite prie misijos ir sužinokite daugiau. Likite prisijungę.